Bušení srdce

Bušení srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25824/bmid_buseni-srdce-nLQ-25824.jpg 5 10 4

Kdysi slavný, ale stále ještě velice atraktivní filmový herec Jericho, který vinou své závislosti na alkoholu a drogách upadl v zapomnění, se ze všech sil snaží o návrat v novém filmu výborné producentky Kate O´Laughlinové. V minulosti bezkonkurenčně dominoval mnoha kasovním trhákům a byl vyhlášen dokonce za nejpřitažlivějšího muže na světě. O další roli nyní jericho natolik stojí, že se uvolí podepsat neuvěřitelnou smlouvu, která producentce dává právo nechat sledovat a kontrolovat po celou dobu natáčení každičké jeho hnutí. Ukazuje se, že bývalý herecký idol je sice pořád neodolatelný, zároveň i mimořádně nebezpečný. Především pro tu, jež toho dává v sázku nejvíc: pro Kate... (viz oficiální obsah z knihy vydaný nakl. Alpress)... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Heartthrob

Kudík
20.02.2024 4 z 5

Má první kniha od autorky, která se četla skoro sama. V hlavních rolích Jericho Beaumont/Jed (34) v roli Virgila Laramieho, producentka Kate OLaughlinová (29), která není pouze producentkou a dále Susie McCoyová (15) jako Jane a Jamaal Hawkes (18) v roli otroka Mosese. Zajímavých postav je zde vícero, např. exmanžel Kate a současně režisér jejího trháku Naděje Victor, věčně neurvalý otec Susie Jamaal Hawkes a mnoho dalších. Až na ten dodatek ke smlouvě ze strany Kate, a to hraní rolí ze strany Jeda se mi tato dvojice zamlouvala. Oba dva si prožili své a každý se s tím vypořádal trochu jinak. V závěru je hodně trochu více cukru, ale k tomuto druhu literatury to patří. 4,5*

laura
11.07.2018 5 z 5

Na Bodyguarda nemá, ale i tak si zaslouží pět hvězdiček. Autorka umí psát napínavě, vtipně a i když tušíte, jak příběh skončí, stejně vám to nedá. Jericho a jeho sarkastické poznámky mě dostávaly do kolen, a děj kolem natáčení filmu mě opravdu bavil. Herci ukázaní i z té jiné, lidské stránky, city, které může kdokoli znehodnotit, všechno to, co skrýváte, ale skrýt nemůžete, všechna bolest, kterou ani sebelepší herec prostě neutají. Život, o jakém možná sní mnohý z nás, ale ve své podstatě bychom o něj vlastně nestáli. Kdo z těch slavných je skutečně, nefalšovaně šťastný?

Litocha
15.11.2017

Přečetla jsem tři autorčiny knížky, ale tahle se mi líbila nejvíce. Je to sice dost přitažené za vlasy a místy je tam možná toho cukru až moc, ale stejně mám ráda Kate a její špičkování s Jerichem, oba mladé herce, pro mě správně namíchaný koktejl humoru, sentimentu i romantiky. Řekla bych, že knížka je stejná jako Katein film: sladký, sentimentální příběh zacílený na ženské publikum. Čas od času se k téhle knížce ráda vracím.

malen
25.04.2012 4 z 5

Dobře čtivá kniha pro nenáročné čtenáře, tedy pro mne.

Suzanne Brockmann
americká, 1960