Buřtík a Špejlička: Cesta do Žatce

Buřtík a Špejlička: Cesta do Žatce https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314255/bmid_burtik-a-spejlicka-cesta-do-zatce-Fgn-314255.jpg 3 40 10

Veselý příběh neobyčejných kamarádů, pana Buřtíka a pana Špejličky, napsal Zdeněk Svěrák nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče, aby se společně zasmáli. Vydejte se spolu s oběma rozpustilými chlapíky do Žatce za velkým výdělkem! Je krásné počasí a jejich štěňata začínají kňučet hlady…

ještěrka38
14.03.2024

Tak tohle je zklamání.

MilackovaN
12.05.2021 5 z 5

Krátká kniha určená pro nejmenší. Popisuje cestu Buřtíka a Špejličky do Žatce za výdělkem. Už od pohledu nemohli být více rozdílní, ale je s nimi legrace.

Vojtrman
13.09.2020 2 z 5

První díl byl dobrý a moc jsem se těšil na druhý díl, ale bylo to pro mě zklamání.

Kattie
04.06.2020 5 z 5

Syna nejvíc baví vnitřní strany, které se dají rozložit. A samozřejmě - hlavně že tam je traktor :). Jinak je pravda, že od pana Svěráka bych čekala možná o trošku víc, je to taková originálnější verze pohádky o velké řepě :) ale líbí se nám :)

triatlet
28.05.2018 2 z 5

I mistr tesař se utne...
Bez jazykové hravosti a asi i bez nápadu...

jana0378
24.04.2018 3 z 5

Potěšily mě rozkládací stránky uprostřed, ale jinak mě to nijak extra nezaujalo, ani příběh a ani ilustrace.

oskli
07.02.2018 5 z 5

První kniha, kterou přečetl můj syn sám. A je to prostě Svěrák - takže kniha nepostrádá nadhled a smysl pro humor, což (nejen) dítě baví a díky malému množství textů otáčí na další stránky, i když už vlastně číst nechce... prostě je zvědavé, jak to dopadne.

Roněnka
25.10.2017 5 z 5

Prostě Svěrák. Možná to nemá úplně hlavu a patu, ale je to veselé, čtivé a svým způsobem napínavé. Dítě čte s chutí a zájmem. A to je hlavní, ne?

jasnenka
28.06.2017 4 z 5

No, v knihkupectví bych ji přehlídla, ale můj 3,5 letý syn si ji vybral - uviděl traktor a už ji nechtěl pustit. Čteme ji dokola už druhý den, jemu se prostě líbí a mně nevadí ji číst dokola. Takže nakonec úspěch :-)

bibi.r
05.01.2017 2 z 5