Burák hraje heavy metal a jiné historky

Burák hraje heavy metal a jiné historky https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80442/burak-hraje-heavy-metal-a-jine-historky-80442.jpg 4 2 2

Další příběhy závodního auta Bleska McQueena a jeho přátel s celostránkovými ilustracemi z dílny W. Disneye. Věděli jste o tom, že Burák míval heavymetalovou kapelu? Nebo že býval vytuněným městským závoďákem, kterému říkali Tokijský Burák? Nebo že zažil blízké setkání s mimozemšťany? V této knížce najdete tři historky, jejichž hrdinou je proslulý a oblíbený tažný vůz Burák! ... celý text

Štěpinambura
10.05.2023 5 z 5

Vážně vtipné - syn tohle miluje :-*

Metla
07.11.2020 3 z 5

Zase jeden z těch případů, kdy se můj názor na knížku radikálně rozchází s dojmy cácorky. Dávno jsem vyrostla z filmových sidekicků, jejichž úkolem je za bujarého smíchu pozvedávat sebevědomí diváků (jak legrační, když je někdo výrazně blbější než my). Rzí pokrytý odtahový vůz Burák tím pádem není právě nejoblíbenější postavou animáků, které jsem s mladou absolvovala. Chápu, že je pro ni vtipný, ale příběhy v této knížce jsou prostě o lejnu: Burák vypráví své sny, nebo si vymýšlí nesouvislé hovadiny o heavy-metalových koncertech, závodech v Japonsku a ufounech, v závěru vždy do kecání zamontuje svého posluchače Bleska McQueena.
Zmatek, nuda, špatně se to četlo a obrázky aut mě neberou. Nechat potomkovi v knihovně volnou ruku holt přináší riziko zapůjčení různých sra... ehm, srandovních titulů. Za mě tedy jedna hvězda nevalné kvality, tvrdohlavé skřítě však nepochopitelně trvá na pěti (a to textu nejspíš ani pořádně nerozuměla... nebo možná proto). Sejdeme se uprostřed: 50%

Frank Berrios
americká, 1971
2010  40%Burákovy historky
2010  80%Burák hraje heavy metal a jiné historky
2023  100%Tlapková patrola ve velkofilmu: Příběh podle filmu

Kniha Burák hraje heavy metal a jiné historky je v