Bunny ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Být nechtěným synem a rodičovským zklamáním se na jednom podepíše. Proto i Sebastián má problémy se sebevědomím, partnerstvím a přátelstvím. Navíc se bojí, že se jeho nejlepší kamarád dozví, že je do něj odmalička zamilovaný. Vše vyřeší tím, že si prostě partnera zaplatí. Jenže nepočítá s tím, že ho jeho "pronajatý" přítel donutí postavit se nejen svým strachům, ale i sám sobě. A navíc cena, kterou za to Sebastián bude muset zaplatit, bude možná větší, než si na začátku myslel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435437/bunnycFXHre-pOf-.jpg 4.455
Žánr
Romány, Literatura česká
Vydáno (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou
Orig. název

Bunny, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Bunny

Přidat komentář
ondras666
04. února

Knihu jsem volil jako oddechovou četbu a nečekal od ní nějaký zázrak. Ale docela mě překvapila. Samotný příběh a zápletka nejsou nijak ohromné. Za mě dost předvídatelné a trochu šablonovité. Taková přeslazená americká young adult lovestory obohacená sexem, než MM romance. Ale hlavně, že to má sladký konec...
Nevím zda autorka je z ČR a píše pod pseudonymem nebo cizinka žijící u nás, ale co se korektur a úpravy týče, je to žalostné. Tolik chyb a překlepů v jedné knize nutí k zamyšlení, proč si nezaplatí lepší kontrolu před vydáním... Za to jedna hvězda dolů.

ninace
11.11.2020

Celý román na mě působil poněkud naivním dojmem...


Nuttelka
28.09.2020

Kurňa, to byla roztomilost :-) Úplně jsem se bála, co se se Sebastianem stane, ale díky Rushovi jen rozkvétal ❤ Nízké sebevědomí a žádná podpora rodiny, jen samé ponižování, to je na jednoho mladého kluka dost velké sousto. A díky bohu za Rushe, když opominu jeho útěk, tak sbíral jen plusové body, jak se o Seba staral a je krásné a srdci hřející pozorovat, jak vzniká mezi nimi láska.
A opět doporučuji dodatečné povídky na internetové stránce autorky. A třeba se dočkáme pokračování a nebo to zůstane jen naše zbožné přání...
Víc takových knih, mě ti kluci prostě baví ❤

Kešu1981
13.09.2020

Nádhera, tleskám...

peitho.1
09.07.2020

Za poslední tři dny to je už třetí přečtená kniha od této autorky, což si myslím, že svědčí samo za sebe. Kdo má rád M M romance, tak opravdu vřele doporučuji tuto autorku a netrpělivě budu vyhlížet její další knihy. Jedinou výtku mám k naprosto odfláknuté korektuře, chyb a překlepů je tu opravdu hodně.

Mistylady
18.06.2020

Naprosto super. Knížka měla spád, děj, nikde žádné dlouhé nudné popisy, přečetla jsem jí za jedno odpoledne a hned šla koupit další od této autorky.

Nissi
14.06.2020

Byla jsem celkem prekvapena a to mile. Knizka se cetla sama, dobre vymyslene. Co me opravdu stvalo je spousta preklepu. A chtela bych vedet co mel Rush vymysleny za vylet na ktery nakonec nejeli :-). Je tam vice nedokoncenych linek, mozna bude druhy dil?

bari_be
25.03.2020

Pokud čtenář neočekává žádnou velkou literaturu a smíří se s tím velkým množstvím gramatických chyb, tak je kniha krásným a milým zážitkem. Příběh je čtivý, nepředvídatelný, něžný, roztomilý, vzrušující, bez zbytečně vyhrocených zápletek. Rush dostal do kolen nejen Bunnyho, ale i mě :) Mrzí mě, že autorka více nerozvedla závěr knihy, mám spoustu otázek a chci na ně znát odpověď! Těším se na další autorčiny knihy :)

1