Bůh na tripu

od:


KoupitKoupit eknihu

Čtyři roky experimentů s LSD vedou k odvážnému rozhodnutí, že jediné čím lze přispět k zušlechtění světa a cestě k Bohu, je napsat o tom knihu. Odvážné proto, že jazyk skutečnost vždy jen přibližuje. Jazyk je zázrak umožňující komunikaci mezi lidmi, která se i tak často nedaří. A co teprve, když jde o pokus své vlastní pocity, prožitky, sny, vzpomínky a fantazie, myšlenky, předtuchy a vize provázat s rodinným stavem člověka naplněného a rozvolněného chemií? Přesto se autorovi daří fascinujícím způsobem vyjádřit osobní i společné prožitky, zachytit veselé přátelské i milostné vztahy, upoutat cestopisnými a přírodními vjemy. V knize se skutečnost, vědomí a fantazie všeho druhu mísí v jednu iluzi vyjádřenou jazykem. A přináší úlevu, radost i spokojenost, vyrovnání s vlastním svědomím, klid a mír a široký buddhovský úsměv....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/181769/buh-na-tripu-181769.jpg 2.816
Žánr:
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Jaroslav Kunc
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
FMMMM
28.06.2015

Knihu bych nedoporučil, ať už budoucím uživatelům LSD nebo těm stávajícím. Ti první si budou myslet, jaká to není pohoda být na "tripu" a ti druzí se knize vysmějí. Kniha mohla být zredukována na třetinu a stejně se toho moc nedovíte.

Sherilyn
22.07.2014

Knihu jsem dostala na Vánoce a nebyla to ta z těch, kterou jsem si chtěla přečíst jako první. Nicméně i tak mě docela překvapilo, jak pěkně se četla. Na druhou stranu nebylo v ní nic, co bych už o tripech nečetla nebo neslyšela. Nejvíce pro mne byly poutavé pasáže z dovolených, tam mne opravdu bavily popisy dané lokality a cestovatelských zážitků, to jsem v této knize nečekala a mile mne to překvapilo :-)