Bůh na tripu

Čtyři roky experimentů s LSD vedou k odvážnému rozhodnutí, že jediné čím lze přispět k zušlechtění světa a cestě k Bohu, je napsat o tom knihu. Odvážné proto, že jazyk skutečnost vždy jen přibližuje. Jazyk je zázrak umožňující komunikaci mezi lidmi, která se i tak často nedaří. A co teprve, když jde o pokus své vlastní pocity, prožitky, sny, vzpomínky a fantazie, myšlenky, předtuchy a vize provázat s rodinným stavem člověka naplněného a rozvolněného chemií? Přesto se autorovi daří fascinujícím způsobem vyjádřit osobní i společné prožitky, zachytit veselé přátelské i milostné vztahy, upoutat cestopisnými a přírodními vjemy. V knize se skutečnost, vědomí a fantazie všeho druhu mísí v jednu iluzi vyjádřenou jazykem. A přináší úlevu, radost i spokojenost, vyrovnání s vlastním svědomím, klid a mír a široký buddhovský úsměv....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/181769/buh-na-tripu-181769.jpg 2.816
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Jaroslav Kunc

FMMMM
28.06.2015

Knihu bych nedoporučil, ať už budoucím uživatelům LSD nebo těm stávajícím. Ti první si budou myslet, jaká to není pohoda být na "tripu" a ti druzí se knize vysmějí. Kniha mohla být zredukována na třetinu a stejně se toho moc nedovíte.

Sherilyn
22.07.2014

Knihu jsem dostala na Vánoce a nebyla to ta z těch, kterou jsem si chtěla přečíst jako první. Nicméně i tak mě docela překvapilo, jak pěkně se četla. Na druhou stranu nebylo v ní nic, co bych už o tripech nečetla nebo neslyšela. Nejvíce pro mne byly poutavé pasáže z dovolených, tam mne opravdu bavily popisy dané lokality a cestovatelských zážitků, to jsem v této knize nečekala a mile mne to překvapilo :-)