Buďte jako kočka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když budete chvíli pozorovat kočky, zjistíte, že se od nich můžete lecčemu přiučit. Od užívání si přítomného okamžiku, důvěřování svému šestému smyslu nebo odpočívání kdykoliv se vám zachce. Tato kniha představuje devět povahových rysů, které si můžete osvojit, abyste byli víc jako kočky a žili šťastnější, zdravější a celkově kočičím způsobem úžasný život. Je tu něco pro všechny – praktické tipy, trocha lidové moudrosti a zábavná fakta o našich kočičích guru. To vše v roztomilé, plně ilustrované příručce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/398408/budte-jako-kocka-Me5-398408.jpg 48
Žánr:
Osobní rozvoj a styl, Příroda, zvířata, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Esence
Orig. název:

Be More Cat (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Buďte jako kočka

Přidat komentář
TerKáá
08. května

Nádherná pozitivní knížečka plná krásných ilustrací a motivačních úryvků. Opravdu příjemné čtení, které mi zanechalo úsměv na tváři. Určitě se k ní ještě několikrát vrátím a spolu s pomocí mé kočky se nechám inspirovat jejím milým obsahem.

Rosette3
05. května

Úsměvná knížka, krásně graficky zpracovaná. Její vzhled mě při čtení těšil :)

MOu598
30. dubna

Motivační, milá, bohatě hezky ilustrovaná drobná knížka do kapsy.
Ráda bych vše, nebo alespoň něco "od koček" do svého života zapojila. Asi by bylo dobré mít knížku po ruce, nebo alespoň sledovat kočku.

knihomolka_elka
21. února

Tak z téhle malé knížečky se stala moje srdcovka! Nejen že je neskutečně roztomilá, dokáže však člověku pozvednout náladu, uvolnit vnitřní nepokoj a umožní i koukat na svět kočičíma očkama. Miluju její ilustrace a jediné co mě mrzí je, že těch parádních obrázků, krásných citátů, zajímavých textíků a skvělých relaxací není více! Doporučuje 10 kočičáků z 10.

Autor knihy

Alison Davies
anglická

Kniha Buďte jako kočka je:

v Přečtených9x
v Čtenářské výzvě7x
v Knihotéce7x
v Chystám se číst28x
v Chci si koupit5x