Buďte jako kočka

Když budete chvíli pozorovat kočky, zjistíte, že se od nich můžete lecčemu přiučit. Od užívání si přítomného okamžiku, důvěřování svému šestému smyslu nebo odpočívání kdykoliv se vám zachce. Tato kniha představuje devět povahových rysů, které si můžete osvojit, abyste byli víc jako kočky a žili šťastnější, zdravější a celkově kočičím způsobem úžasný život. Je tu něco pro všechny – praktické tipy, trocha lidové moudrosti a zábavná fakta o našich kočičích guru. To vše v roztomilé, plně ilustrované příručce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/398408/budte-jako-kocka-Me5-398408.jpg 48
Osobní rozvoj a styl, Příroda, zvířata, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Esence

Be More Cat (2017)

Kniha Buďte jako kočka

TerKáá

Nádherná pozitivní knížečka plná krásných ilustrací a motivačních úryvků. Opravdu příjemné čtení, které mi zanechalo úsměv na tváři. Určitě se k ní ještě několikrát vrátím a spolu s pomocí mé kočky se nechám inspirovat jejím milým obsahem.

Rosette3

Úsměvná knížka, krásně graficky zpracovaná. Její vzhled mě při čtení těšil :)

MOu598

Motivační, milá, bohatě hezky ilustrovaná drobná knížka do kapsy.
Ráda bych vše, nebo alespoň něco "od koček" do svého života zapojila. Asi by bylo dobré mít knížku po ruce, nebo alespoň sledovat kočku.

knihomolka_elka

Tak z téhle malé knížečky se stala moje srdcovka! Nejen že je neskutečně roztomilá, dokáže však člověku pozvednout náladu, uvolnit vnitřní nepokoj a umožní i koukat na svět kočičíma očkama. Miluju její ilustrace a jediné co mě mrzí je, že těch parádních obrázků, krásných citátů, zajímavých textíků a skvělých relaxací není více! Doporučuje 10 kočičáků z 10.

Autor knihy

Alison Davies