Buďte jako kočka

Buďte jako kočka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398408/bmid_budte-jako-kocka-Me5-398408.jpg 4 27 11

Když budete chvíli pozorovat kočky, zjistíte, že se od nich můžete lecčemu přiučit. Od užívání si přítomného okamžiku, důvěřování svému šestému smyslu nebo odpočívání kdykoliv se vám zachce. Tato kniha představuje devět povahových rysů, které si můžete osvojit, abyste byli víc jako kočky a žili šťastnější, zdravější a celkově kočičím způsobem úžasný život. Je tu něco pro všechny – praktické tipy, trocha lidové moudrosti a zábavná fakta o našich kočičích guru. To vše v roztomilé, plně ilustrované příručce.... celý text

Osobní rozvoj a styl , Příroda, zvířata , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Esence

Be More Cat , 2017

AndelkaZoubek
09.07.2023 5 z 5

Jelikož jsem milovnice koček, tak se mi tato knížka velmi líbila. Praktický návod, jak se inspirovat od našich kočičích lásek. Máme se od nich co učit :)

Allla9
14.09.2022 5 z 5

V mnohém si můžeme vzít z kočky příklad, ať již se jedná o soustředění, ohebnost, ale i jejich odhodlání je obdivuhodné. Občas je potřeba se uvolnit a užívat si. Spoléhat se na svoji intuici. A ani není na škodu si dát občas šlofíček a jen tak si zdřímnout, jako kočka. Předení, to dostane každého z nás. Jejich spokojenost se přenáší i na nás. Prostě vzít si příklad z kočky a užívat si dne.

ditul
25.07.2022 5 z 5

Příjemné pohodové čtení.
*Když všechno ostatní selže, myslete na to, že zítra je nový den. Budete mít další šanci svého cíle dosáhnout. ZACHÁZEJTE S KAŽDÝM DNEM JAKO S NEPOPSANOU STRÁNKOU. Vy rozhodujete, co bude na této stránce napsané. Stejně jako když se kočka pouští do nového dobrodružství, i vy se můžete rozhodnout, že půjdete kamkoli a budete dělat cokoli.
Nezapomeňte, že chytré kočičky jsou AKTIVNÍ a do každého nového dne se vrhají s optimismem!

viweb
28.01.2022 4 z 5

Kniha má úžasné ilustrace! Nádherné a přesné. Není náročná na přečtení, zvládnuto za hodinku u kávy. Miluji kočky a některé rady a cvičení určitě vyzkouším. Z knížky mám příjemný pocit.

Štěpinambura
17.11.2021 5 z 5

Dobrý relax.

Zdeniczka
11.06.2020 4 z 5

Milá knížka s roztomilými kresbičkami, která nás vede k tomu, jak si vzít příklad z koček a jejich přístupu k životu. Máte-li kočku doma, máte ke knížce rovnou živé názorné ukázky. :)

vterinka
26.03.2020 4 z 5

Milá kočko-motivační kniha o tom, jak lépe žít.
Kniha je hezká. Doprovází ji hezké ilustrace. Kdo má rád meditace a lehká cvičení, tak ji můžu doporučit. :-)

TerKáá
08.05.2019 5 z 5

Nádherná pozitivní knížečka plná krásných ilustrací a motivačních úryvků. Opravdu příjemné čtení, které mi zanechalo úsměv na tváři. Určitě se k ní ještě několikrát vrátím a spolu s pomocí mé kočky se nechám inspirovat jejím milým obsahem.

Rosette3
05.05.2019 5 z 5

Úsměvná knížka, krásně graficky zpracovaná. Její vzhled mě při čtení těšil :)

MOu598
30.04.2019 4 z 5

Motivační, milá, bohatě hezky ilustrovaná drobná knížka do kapsy.
Ráda bych vše, nebo alespoň něco "od koček" do svého života zapojila. Asi by bylo dobré mít knížku po ruce, nebo alespoň sledovat kočku.

knihomolka_elka
21.02.2019 5 z 5

Tak z téhle malé knížečky se stala moje srdcovka! Nejen že je neskutečně roztomilá, dokáže však člověku pozvednout náladu, uvolnit vnitřní nepokoj a umožní i koukat na svět kočičíma očkama. Miluju její ilustrace a jediné co mě mrzí je, že těch parádních obrázků, krásných citátů, zajímavých textíků a skvělých relaxací není více! Doporučuje 10 kočičáků z 10.

Autorovy knížky

Alison Davies
anglická
2019  81%Buďte jako kočka

Kniha Buďte jako kočka je v