Budoucnost architektury ve 100 budovách

Budoucnost architektury ve 100 budovách https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296768/bmid_budoucnost-architektury-ve-100-budo-2W2-296768.jpg 4 13 4

Architektura stojí v době neomezených možností před náročnými otázkami – lidé čekají od staveb nemožné: Papírový stan. Budova, jež pohlcuje smog. Výzkumná laboratoř pohybující se na sněhu. A tak dále… Chceme stavby, které nám pomohou ochránit životní prostředí; stavby, jež nás potěší a zároveň nám budou k užitku; stavby spojující nové technologie a recyklované materiály. V této knížce najdete nejnovější stavby současnosti, ale i budoucnosti. Vydejte se s Markem Kushnerem na cestu kolem světa a obdivujte jedinečné výzvy architektury moderní doby.... celý text

Literatura naučná , Architektura

Vydáno: , Noxi

The Future of Architecture in 100 Buildings

An-na
09.05.2018 5 z 5

Inšpiratívne!

martin9134
02.01.2018 5 z 5

Kraťoučká knížka, která inspiruje. Zobrazuje kvalitní architekturu nejrůznějších tvarů a velikostí sloužící v mnohým účelům. Jak pro architekty, tak pro ostatní velmi zajímavé. K tomu ještě krásný design. :-)

Standa Šebek
28.10.2016 4 z 5

Poučila mě, rozšířila obzory, donutila mě klást si otázky. Co víc si od takové knihy přát?

Fremr
11.09.2016 4 z 5

Všeobecný souhrn toho jak proměnlivá a rozmanitá je a bude architektura současnosti a let nadcházejících. Jako neznalec tohoto oboru jsem se nestačil divit co vše architektura dovede a často je to opravdu nádhera. Třeba takový dům ve výšce stromů s prosklenými skly či leckdy pouze iluze a triky s prostorem, světlem či materiálem. Když pak všude vidím ty masové domy či paneláky je mi z toho docela smutno.

Autorovy knížky

Marc Kushner