Buďme

Buďme https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19057/mid_budme-v52-19057.jpg 5 6 2

První sbírka básní Františka Novotného Ozvěna tenká jako vlas vzešla z pravidelného rozhlasového pořadu Host do domu. Druhá navazuje na předcházející knihu formou i obsahem, navíc jsou zde i fejetony a povídky autora. Na přebalu ilustrace Jiřího Anderleho.

Poezie
Vydáno: , Radioservis

Marcela52
11.05.2022 5 z 5

Tato knížka určitě potěší každého, kdo má rád poezii a vlídné slovo. A to je asi většina z nás, kteří jsme už v životě něco zažili. Přiznám se, že jsem autora moc neznala, takže jsem byla příjemně překvapena nejen jeho poezií, ale i fejetony. Ty jsem si pak dodatečně vybavila, protože jsem je před několika lety poslouchala v rozhlasovém pořadu Host do domu. Máte-li tedy "blbou" náladu, určitě vám ji tato milá knížka zlepší.

Lesta
31.05.2012 5 z 5

Krásná sbírka básní a fejetonů, které pohladí duši a přimějí k zamyšlení. Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila setkání autora na letošním knižním veletrhu a vystála i frontu při autogramiádě.
A jak řekl Luděk Munzar: "...jsem z celého srdce přesvědčený, že ta prostá, obyčejná, krásná česká slova by měli lidé, zvlášť v dnešní polámané, přihlouplé, hrubé a vulgární době poslouchat co nejčastěji..."

Je velmi smutné, jak dnes dávají lidé přednost četbě spousty braků před knihami, jako je např. tato, což dokazuje i tato databáze.
Vzbuďme se a "Buďme"!

František Novotný