Buddhismus pro rozchody

Buddhismus pro rozchody https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383235/bmid_buddhismus-pro-rozchody-hL8-383235.jpg 5 12 3

Potřebujete první pomoc při rozchodu či rozvodu? Chcete ušetřit za drahé hodiny psychoterapie? Pak si rozhodně přečtěte tuto knížku. Autorka, matka dvou dětí, příjemným způsobem a otevřeně vypráví, jak se vyrovnávala s koncem svého manželství, které trvalo dvacet let, a o překonání psychické krize. Buddhistická praxe jí pomohla v období, kdy se musela vypořádávat se svými obavami z budoucnosti, lítostí z rozpadu vztahu a snahou přestat se trápit a začít znovu žít. Postupně se jí stále lépe dařilo nacházet klid a rozvahu, nový vztah k lásce i k sobě.... celý text

Duchovní literatura Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Buddhism for Breakups , 2017

tinka1974
30.10.2022 5 z 5

A nejen pro rozchody. Jedna velká pravda. Zůstat sám se sebou, netlačit na pivu, někdy stačí jen dávat nohu před nohu, když to jinak nejde a dopřát si tolik času, kolik je třeba. A při tom všem zvládat denní rutiny. Knížku jsem si přihodila do košíku jako dárek k nákupu, v domnění, že to bude humorné líčení. A ejhle, ona to poučná literatura. Ale z těch povedených

tomas1291
17.11.2021 5 z 5

Skvělá kniha, kéž by i (mně) pomohla. Cením si autorčiny upřímnosti (heroin!), a ačkoliv asi byla napsána pro ženy, i já jsem si z ní něco vzal.

kosilka
06.10.2019 4 z 5

Velmi uvolněně a příjemně napsaná kniha, která je milým, přátelským, a zároveň realistickým průvodcem těžkým porozchodovým obdobím. Pomocné rady vycházející z buddhistického učení platí nejen pro tuto krizovou situaci, ale jsou platné, pravdivé a účinné ve všech oblastech života.

buddhismus partnerské vztahy manželská krize partnerské rozchody

Meshel Laurie
australská, 1976
2018  90%Buddhismus pro rozchody
2017  0%V pohode po rozchode

Kniha Buddhismus pro rozchody je v