Buď sama sebou

Buď sama sebou

Znáte to: máte malé děti, a najednou jsou z nich školáci a ráno všechny vylétnou z hnízda. První myšlenka je pocit úlevy, a hned následující plány, co všechno ve volném čase zastanete: nenecháte nahromadit prádlo k žehlení.. Ale jak známo, všechno je jinak. Důvody mohou být rozličné: třeba zjistíte, že vaše děti netouží po ničem jiném, než chodit do skautského oddílu. Jenže jak jim toto přání splnit, když oddíl je beznadějně plný a pořadník na členství nekonečný? Když zjistíte, že v takové situaci je mnoho jiných matek, z nichž některé jsou na tom ještě hůř, protože chodí do práce, nakonec vám nezbude nic jiného než založit další oddíl... Tak to alespoň vyřešila Mary Bard. O tom, jak se vypořádala s tímto nevděčným úkolem (který se nakonec ukázal jako velmi vděčný), nám vypráví se svým osobitým humorem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31520/bud-sama-sebou-31520.jpg 3.932

Just be yourself (1957)

Vydáno:, Vyšehrad

May
10.08.2014

Nejsem si jistá, zda je to knihou nebo mnou ...... Ale souhlasím s Bubinou1971, asi tato kniha není úplně moje parketa. Knihu jsem přečetla, místy to šlo z tuha, místy jsem se od srdce rozesmála, ale taky jsem někdy nechápala názory a přístup Mary... Možná je kniha vhodnější a přijatelnější pro ty, kdo mají děti a podobné starosti jako Mary a spol. v knize.

BUBINA1971
23.06.2014

Asi to fakt není moje parketa,nedočetla jsem.Příliš zdlouhavé a chvilkama nudné.