Buď jako mořská panna

Buď jako mořská panna https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428102/mid_bud-jako-morska-panna-lZm-428102.jpg 4 7 1

... a buď nezávisla, silná a svobodná Mořská panna je spokojená se svými vlastními ploutvemi. Je prudce nezávislá a stejně jako si ráda vyjde sama na večeři, tak stráví i noc s chobotnicí. Nikdy neustoupí první, směle přijímá každou výzvu a nebojí se ušpinit (ač její ocas vždy září čistotou). Dovolte, aby vás Mořská panna vedla všemi radostmi i strastmi dívčího života, a můžete si být jisté, že vám vždy bude oporou. Tato roztomilá série potěší každého. Je hravá, ale zároveň v sobě skrývá moudrost. Často nám může pomoci vidět věci a události tak trochu z nadhledu. Veselé obrázky doplněné krátkým textem jsou pro pobavení, slouží k zamyšlení a zalíbení v nich mohou nakonec najít i ti, kteří neradi čtou.... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Alpha book

Be a Mermaid , 2018

eva3992
09.01.2021 4 z 5

Tahle útlá knížečka nám krásnými ilustracemi a skromným textem představuje původní nezávislou mořskou pannu a pokud se budete řídit vším, co mořská panna dělá, budete stejně úžasná jako ona – nezávislá, silná a svobodná :-)

Knížečka pro povzbuzení i pro pobavení pro všechny dívky, slečny a ženy. Je milá a potěší třeba jako dáreček.