Ideální muž

Ideální muž https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108245/bmid_buchanan-renard-fbi-idealni-muz-hYn-108245.jpg 4 391 68

Buchanan-Renard (FBI) série

Doktorka Ellie Sullivanová, která právě ukončila rezidenturu v městské nemocnici, si vyšla zaběhat do blízkého parku. Náhle uslyšela ránu a ke svému úžasu zjistila, že se ocitla v blízkosti prchající dvojice, muže a ženy, které pronásleduje několik agentů FBI. Vzápětí stíhaný kriminálník postřelí jednoho z policistů. Ellie se svými bohatými zkušenostmi z praxe na traumatologii okamžitě přispěchá na pomoc a spolu se záchrankou se postará o zraněného. Její role v této záležitosti však neskončila. Je totiž jedinou osobou, jež viděla hledanému zločinci do tváře. Tak se dostává jako svědkyně do centra vyšetřování případu, který přebírá agent Max Daniel. Přestože strohý právník není podle Elliiných představ ideální muž, z nevysvětlitelných důvodů ji přitahuje a zdá se, že jejich původně čistě pracovní vztah přeroste v něco mnohem silnějšího...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

The Ideal Man , 2011

milamarus
07.01.2016 5 z 5

Ano, to spojení citově strádající ženy a nezávislého muže je už dosti profláknuté, ale na mě stále dobře fungující. Přečetla jsem s ročním odstupem znovu, a znovu jsem se dobře bavila. Ellie a Max jsou pěkná dvojka. :-) Takže, máte-li chuť přečíst si něco oddychovějšího, bez vtíravých slov a s pěknou obálkou (mimochodem - ten telefonující pán mi připomíná fešáka Stephena Amella), do toho!

cukrovka
02.11.2015 3 z 5

Hlavní hrdinové byli fajn, ale ten příběh mě moc nezaujal.

FreshPatty
15.10.2015 3 z 5

Nemůžu si pomoct, ale za mne ne. Zbožňuju knihy s detektivní tématikou, miluju sexy detektivy FBI, ale tohle mne vůbec neohromilo. Předvídatelný děj už od začátku, všechno se semlelo neskutečně rychle, dokonce bych řekla, že děj samotný, především detektivní zápletka, neměl ani hlavu ani patu. Ellie byla fajn, Max taky, ale nějak mi to všechno nešlo dohromady. Asi jsem od knížky čekala víc. Se třemi hvězdičkami jsem docela ještě mírná. Pokud bych si měla vybrat nějakou knížku jako oddechovou, po téhle bych určitě nesáhla. Ale vím, že sto lidí, sto chutí, takže ať každý přečte a udělá si názor sám, já bych ji sama za sebe nedoporučila :)

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Vždy se těším na knihy této autorky, poprvé jsem četla knihy o Skotech, příběhy s detektivní zápletkou mě mile překvapila a potěšila zároveň.

TaLu
17.06.2015 5 z 5

Když si chci s knihou odpočinout, knihy od Julie Garwood nezklamou. Ona je zkrátka dobrá spisovatelka a výborná vypravěčka. A je celkem jedno, zda jde o romantiku historickou, nebo jako v případě této knihy o současnou, navíc okořeněnou i nějakým tím napětím.

muchomurka
01.06.2015 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, zcela mi vyhovovalo, že se autorka zaměřila na příběh Ellie a Maxe a pátrání a kapitol s padouchy bylo minimálně. Také oceňuji, že to nebylo klasické oba se milují, ale kvůli milionu absurdních důvodů spolu nejsou. Líbil se mi i humor, který v knihách Julie Garwood bývá. Příjemné odpoledne s příjemnou knihou. :-)

Samira
26.02.2015 5 z 5

Potřebovala jsem oddych a tahle kniha je pro něj jako stvořená. Moc se mi líbila postava i zápletka a také velmi výrazné vedlejší postavy. Pár výtek bych měla, ale celkově to byl moc příjemně strávený čas. Jinak tedy musím říct, že mít za sestru Avu, tak nevím jestli bych dokázala být tak klidná. Těším se na další díly ze série.

Sonula25
16.02.2015 4 z 5

Velmi pěkná knížka. Romantika spojená s detektivkou. Skvělá kombinace :-) Doporučuji!!

Lentilka2
17.12.2014 5 z 5

Jedna odpočinková, za mě dobrý.

zp87
15.12.2014 5 z 5

Výborná knížka, nemůžu si odpustit srovnání s knihou "Dokonalý muž" od Lindy Howard.

Co se týče děje, je každá kniha jiná, každá o něčem jiném, ale spojuje je to podstatné - detektivní příběh protkaný humorem, romantikou a erotikou. Není to jen detektivka, je to zároveň tzv. "román pro ženy".
A ten hlavní hrdina - neohrožený agent FBI, kterého by si přála potkat na chodbě nemocnice každá doktorka nebo zdravotní sestra. A nejen ta...

Tulen79
16.08.2014 3 z 5

Garwood miluju, ale tahle knizka me jaksi zklamala....

Laf
20.07.2014 5 z 5

Musím dát plný počet. Kniha je opravdu pěkná a velmi rychle a dobře se čte. Můžu jen doporučit :)

munka
10.06.2014 5 z 5

Paní Garwood opäť nesklamala. Veľmi dobrá kniha.

avad
20.05.2014 5 z 5

Výborná kniha, velice pěkně se čte.

mayinka
13.04.2014

Hodne nenarocne cteni, na cestu do vlaku - cca 2 hodiny jizdy akorat. Nic od toho necekat a dobry :)

bbara155
01.04.2014 4 z 5

Nenáročné příjemné čtení. Na dovolenou i jako relaxaci.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Výborná kniha od výborné autorky.

sabca
28.01.2014 5 z 5

Moc pěkná a čtivá kniha. Nechyběla láska ani napětí. Doporučuji.

badinka4
22.12.2013 5 z 5

Dobrá kniha,celá serie Buchanan-Renard(FBI) je skvělá,doporučuji

malazluta
26.07.2013 4 z 5

Trocha romantiky, trocha napětí, trocha humoru...vše dokonale zkombinované v jedné knize, kterou můžu jenom doporučit.

Julie Garwood
americká, 1946 - 2023