Bubny, holky a nebezpečný koláč

Bubny, holky a nebezpečný koláč https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/6382/bubny-holky-a-nebezpecny-kolac-6382.jpg 4 21 2

Vím, co si teď myslíte. Bubny, holky a nebezpečný koláč? Co by to tak mohlo znamenat? Jestliže jste někdy měli přezdívku, která by způsobovala, že byste raději chodili kanálem, nebo pokud jste někdy museli navštěvovat školního poradce, pak vám mohu slíbit, že této knize budete rozumět ? i postavám, které v ní vystupují. Především je to René Albertová, nejhezčí holka v osmičce, která nemá ani tušení, že jsem naživu. Pak Aneta, která si toho, že existuji, všimla, a nechce mi dát pokoj. Je to ten typ holky, která přesně ví, jak člověka vyplísnit za to, si neudělal domácí úkol. Když budeme mluvit o rodičích, taky jedny takové mám. Moje máma se jednou objevila na školním plese v pyžamu, to vám může poskytnout rámcovou představu. Navíc je tu i táta, prehistorický účetní. A konečně také můj bratr Jeffrey: je roztomilý, což mi všichni připomínají každý den od chvíle, kdy se narodil. Je mu pět a snaží se mi zničit život. A taky se mu to téměř podařilo. ... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , BB art

Drums, Girls and Dangerous Pie , 2004

Eliza20
23.07.2018 5 z 5

Tato kniha mě ovlivnila v mnoha směrech. Četla jsem ji už asi 4x a chystám se znovu. Pokažné se směji jako praštěná a brečím jako ta největší citlivka. Toto je totiž zábavná, dojemná a kvalitní kniha pro čtenáře od 12 do 100 let.

slawa.cap
15.12.2017 5 z 5

Snad nejemotivnější knížka jakou jsem kdy četl. Četl jsem ji snad 10x a pokaždé mám na krajíčku. Byl bych rád kdy u nás někdo vydal i druhý díl "After Ever After" Dospěl jsem k tomu že, je to má nejoblíbenější kniha
Edit: jsem rád, že nejsem jediný, kdo tenhle skvost četl

Autorovy knížky

Jordan Sonnenblick
americká, 1969
2006  84%Bubny, holky a nebezpečný koláč

Kniha Bubny, holky a nebezpečný koláč je v