Bubetka v Praze

Bubetka v Praze https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148112/bubetka-v-praze-148112.jpg 4 32 7

A už je tu druhý z řady příběhů o strašidýlku Bubetce a jejích přátelích. V knížce Bubetka v Praze se nejmenší čtenáři dovědí, proč se Bubákovi přestěhovali z Jaroměře do Prahy a proč se naše hlavní město neobejde bez strašidel. Nová kouzla, nová dobrodružství a na konci strašidelná svatba v metru - ať se to dětem líbí aspoň tak, jako před pár léty jejich rodičům.... celý text

Slezadav
04.03.2024 4 z 5

Pěkné příběhy o strašidelné rodince, která se přistěhovala do Prahy. Ideální délka jednotlivých příběhů a moc pěkné ilustrace.
Dcerka si Bubákovi oblíbila, jen je trochu škoda, že některé věci jsou z dnešního pohledu už poněkud zastaralé.

Barza
19.09.2019 5 z 5

Četla jsem jako dítě a nyní synům. Příběhy se nám líbily. Možná si to dáme znovu, tentokrát v jejich podání.

neolitka
24.02.2018 2 z 5

Kniha, která je velmi poplatná době svého vzniku.

Chytuš
16.10.2017 5 z 5

Čteno dětem. Předchozí příběh z Picimberku se mi osobně sice líbil o krapet víc, nicméně i pražské pokračování stojí za to. Popis Prahy mi jako malé učaroval, protože jsem jí prakticky vůbec neznala, takže zbylo spoustu místa pro představy :-)

Lucissia
22.07.2017 5 z 5

Pana Nesvadbu máme prostě rádi. Tak jako mne provázel celé dětství, tak bude provázet i mé děti. Bubetka je příběh hezký, sem tam se mi něco líbilo méně, ale syn byl nadšený, a to i přesto, že už knížku četli jednou ve školce. Dáme si repete. :-)

Makaja
09.01.2016 4 z 5

Bubetka a Smítko je podle mého lepší, ale i tak je to hezká netradiční dětská knížka

krokous1
28.11.2011 5 z 5