Bubákov

Bubákov https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358657/mid_bubakov-9zB-358657.jpg 4 12 3

Bubajzlík je malý bubáček, který se narodil ve sněhu před starým hradem Bubákovem. Byla mu zima, a tak se vydal do hradu ohřát. Narazil tam na tři milé čarodějnice – Drátenici, Metrnici a Jitrnici, které vaří pro všechny čokoládu. Postupně se seznamuje s dalšími obyvateli a odhaluje tajemství celého hradu. Pojďte s Bubajzlíkem všechno pořádně prozkoumat a zažít pravé dobrodružství.... celý text

Jančislava
25.04.2023 4 z 5

Kniha se nám se synem (6 let) vcelku líbila. Příběh Velkého Bubu a Bubajzlika byl příjemný.

janasim
08.12.2020 5 z 5

Nakladatelství Bambook vydává opravdu moc hezky zpracované knížky a ani tato není vyjímkou.

Ivuska1988
29.02.2020 5 z 5

Tato kniha nás zavede až na starý hrad zvaný Bubákov. Na tomto hradu žijí opravdové strašidla a právě jedno z těchto strašidel je náš hlavní hrdina zvaný Bubajzlík. Bubajzlík se narodil ze sněhu.
Bubajzlík po narození poznává svého velkého kamaráda netopýra Pýra.
A už se vracíme na hrad, kde se něco děje... Pořád tam někdo kvílí a naše strašidla hledají kdo nebo co tyto zvuky dělá? Po prozkoumání hradu i podhradí najdou strašně nehezkou světlušku, která je nešťastná jelikož jí zlý Bubu ukradl křesadlo a vysál veškerou krásu. Naši kamarádi se rozhodnou jak najít světluščino křesadlo tak i zlého Bubu...Co myslíte najdou zlého Bubu? Bude Budu i nadále zlý...Tak to Vám neprozradím a doporučuji si tuto knihu přečíst....
Já jí četla svému 3letému synovi a moc nás tento příběh bavil a byl i dost poučný.

Autoři knihy

Michal Vaněček