Brunův koktejl

Brunův koktejl https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29142/brunuv-koktejl-29142.jpg 3 25 5

Kult těla a touha líbit se už dávno není pouze výsadou žen. Příběh mladíka, který se vylepšuje užíváním anabolik a steroidů.

ber-tram
ber-tram
07.10.2021 4 z 5

Pěkně od plic, bez příkras, v přímém přenosu, s nenucenými fórky, očima kluka, o němž referuje žena - která se provokativně nebojí hlásit k praxi v modelingu. Což ji nediskvalifikuje z psacího řemesla. Ba naopak – příběh je životný, poučný, a vůbec ne oddychový. 17/21

KnihovniceVěra
KnihovniceVěra
11.03.2020 3 z 5

Lehké oddychové čtení ze života puberťáka, závažné téma je podané čtivě. Podle stylu psaní i vývoje samotného příběhu mi přijde, jakoby bylo napsáno programově v boji proti drogám tak, aby oslovilo mladé lidi.

Poutnice
Poutnice
16.01.2014 3 z 5

mě se kniha líbila - bylo znát, že ji vypráví chlap/kluk. To, že ve mně budila nelibost, bylo způsobené jeho osobním uvažováním. Ne knihou samotnou, bylo mi prostě líto, jak uvažuje Bruno. Jsem ráda, že z toho nakonec "vyrostl", i když musel vypít tak hořký lék

Niki
Niki
17.03.2013 5 z 5

Mě se kniha velice líbila, některé pasáže byly velmi vtipné.

Domenica
Domenica
27.03.2011 2 z 5

Kniha vyšla v jisté edici, která publikovala velmi vtipné knihy, humor jsem tady ale poněkud postrádala. Navíc autorka je modelka, nikoli spisovatelka a je to znát.

Martina Kopřivová
česká, 1983