Brunova velká láska

Brunova velká láska https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32510/bmid_brunova-velka-laska-SWy-32510.jpg 4 32 7

Kniha je bouřlivým příběhem osudové lásky, citového vydírání a závislosti, jehož napětí se stupňuje od prvních řádků až po konečné rozuzlení. Hlavní hrdinka Angelika, třicetiletá úspěšná žena, majitelka nakladatelství, zcela podlehne neukojené sexuální touze. Její muž, atraktivní Bruno její city opětuje, ale není jediná, komu se věnuje. Angelika je navíc od dětství stižena komplexem tloušťky a dělá vše, aby si udržela Bruna. Toleruje zdánlivé nevěry, až do jednoho dne, kdy zjistí že Bruno miluje jinou ženu...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Brunos grosse Liebe , 1993

kathhhie
12.08.2021 5 z 5

Ve chvíli, kdy jsem tuto knížku vzala do ruky, jsem se od ní nemohla odtrhnout. Příběh byl napínavý s dost nečekaným koncem.
Příběh je o lásce plné závislosti, autorka přímo vyzdvihuje stinné stránky zamilovanosti.
Myslím si, že tento příběh nadchne čtenáře, kteří si prošli toxickými a nezdravými vztahy, kde zažívali pocity zoufalství, žárlivosti a závislosti zároveň. Určitě se totiž v příběhu najdou, tak, jako já. Za mě tedy výborná knížka, pocity jsou nadčasově popsány.

Hanaol
05.07.2019 5 z 5

Pěkný a zároveň smutný příběh o lásce, žárlivosti. Co vše je člověk schopen udělat pro lásku? Vlastně cokoliv.

Izu
13.10.2014 3 z 5

190 stran ryzí deprese.

sabca
01.08.2014 4 z 5

Moc pěkná kniha přečtená za dva dny. Ukázka co vše může zapříčinit žárlivost. Stojí za přečtení

kacaaba
06.09.2013 5 z 5

Tak to byla síla, hrozně smutný příběh. Ale přečetla jsem to jedním dechem.

kika 13
24.01.2013 3 z 5

Zajímavý děj a smutný konec.

zipporah
29.12.2011 2 z 5

Aké poučenie vyplýva z príbehu? Oko za oko, zub za zub. Za ťažký hriech (zabitie otca) sa pyká rovnakým hriechom:P Ale je to lepšie čítanie než nejaké novšie od Lindseyovej, ktoré už myslením zachádzajú priďaleko od pozemšťanov a zvyšných vesmírčanov.

milostné romány

Petra Hammesfahr
německá, 1951
2003  69%Hříšnice
1994  78%Tichý pan Genardy
1995  73%Tajemství panenky
2005  70%Matka
1995  76%Brunova velká láska

Kniha Brunova velká láska je v