Bručko a Motilonský zázrak

Bručko a Motilonský zázrak https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340488/bmid_brucko-a-motilonsky-zazrak-Uch-340488.jpg 4 5 2

Kniha podrobně popisuje Olsonovu misijní práci a události již od 70. let 20. století. Nadchne vás k následování Krista Příběh misionáře, popsaný v mezinárodním křesťanském bestselleru „Bručko“, pokračuje: pozoruhodné vyprávění plné dobrodružství, tragédií, víry i lásky. Když se jeden pokorný mladík a kmen primitivních, násilnických jihoamerických indiánů sjednotili v prosté poslušnosti – navzdory obrovským nebezpečím a překážkám – Bůh jejich úděl hluboce změnil.... celý text

Literatura světová , Náboženství

Vydáno: , KMS - Křesťanská misijní společnost

Bruchko And The Motilone Miracle , 2006

kacaabba
kacaabba
19.02.2022 5 z 5

Když jsem před léty četl první díl Bručka, byl jsem nadšen. Tento druhý díl, který je pokračováním dějin Motilonů ve 2. pol. 20. st. až do počátku století 21., byl jiný, možná vyzrálejší. Více to již bylo o vlastních Motilonech, jak postupně přecházeli do 21. století, s tím, že se snažili zachovat své prostředí a hodnoty, a zároveň být v kontaktu s Kolumbijci a vzít od nich to dobré, co civilizace přináší.

Hebrey
Hebrey
06.02.2020 5 z 5

Kniha je naprosto úžasným svědectvím. Nenásilně a nevtíravě předává zprávu o věcech, které autor zažil a věřím, že v ničem nepřehání, spíše naopak. Mám nad čím přemýšlet, protože mnohé se z ní čloěk může naučit. Ani ne tak z toho, co píše sám Olson, ale ze způsobu myšlení a toho, jak věci vidí samotní Motiloni.

křesťanství Indiáni misionáři misie Amazonie

Autoři knihy