Vikomt, který mě miloval

rok 1814 Vikomt Anthony Bridgerton má nejvyšší čas splnit svou povinnost a konečně se oženit. Dokonce se už rozhodl, kterou z mladičkých debutantek si vybere – vyhlášenou krásku sezóny Edwinu Sheffieldovou. Jenže ta má milující sestru Kate, které se namyšlený, panovačný a nebezpečně hezký nápadník vůbec nezamlouvá. Copak by s někým takovým mohla být Edwina šťastná? Anthonyho rozčiluje, jak mu všetečná intrikánka kazí zásnuby, ale kdykoli zavře oči, ve snech do pronásleduje Kate, nikoli Edwina … Vybral si vikomt za nevěstu tu správnou sestru? A dokáže rázná vždycky rozumná Kate odolat muži, který v ní při každém setkání vyvolává takový hněv a takovou touhu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9514/big_bridgerton-vikomt-ktery-me-miloval-fjd-9514.jpg 4.4706

Bridgertonovi 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Viscount Who Loved Me, 2000

Kniha Vikomt, který mě miloval

girdi
21. listopadu

Smála jsem se nahlas. Fandila oběma hlavním hrdinům a užívala si sourozenecké i partnerské pošťuchování. Takže kromě romantiky/lásky/vášně, se kterou se automaticky počítá oceňuji zejména humor, a pak i zajímavá psychologická traumata, se kterými se hrdinové museli poprat.

Sidonka3
16. listopadu

Měla jsem jinou představu, nějak mi nesedl ten styl. Nemohla jsem se začíst a ponořit do příběhu, minuli jsme se. Možná jsem jenom neměla tu správnou náladu na odlehčenou romanci, přišlo mi to takové ploché. Všichni sérii chválí, občas je snad i vtipná, no, za sebe nevím, trochu přehnané (až moc velká nadsázka a autorka jde do karikatur). Humor ne vždy vyjde, (někdy je svižnější a zdařilejší), někdy je až trochu žinantní. Nevšední je zde nápad s novinovými články a neznámou totožností novinářky, jinak je to taková průměrná, povrchnější červená knihovna. Za mé zklamání asi mohou ta vysoká očekávání, kdy jsem se těšila na nadstandardní, neobvyklej, nadmíru vychvalovanej literární zážitek (samozřejmě v rámci žánru červené knihovny). Tento hype mě minul. Pravda, třetí díl o Sophii - Popelce se mi líbil víc než tento, do dalších knih ze série už ale asi nepůjdu.

Arlienen
10. listopadu

Řadím se mezi ty čtenáře, kterým se líbil druhý díl více než první. Anthony a Kate mě hodně bavili. Byly chvíle, kdy jsem se upřímně zasmála. Jako oddechové čtení na jedno odpoledne....vřele doporučuji!

Lutzinka
08. listopadu

Anthony mě bavil víc, než Daphné, celkově tady vztah sourozenců Bridgertonových je velice pěkný a osvěžující. Pěkné pokračování série. Anthony je prostě ten "správný hejsek" :-)

Ivusak7
08. listopadu

Další díl a znovu nezklamal. Bala jsem se ,že bude horší než první díl, ale naopak mile mě to překvapilo a velice se mi děj líbil a sblížení dvou mladých lidí. Už se těším na seriálové zpracování.

Paintka01

Trochu jsem se bála, že mě druhý díl nebude bavit tak moc jako první, protože jsem ho začala číst hned po dočtení toho prvního, ale opak je pravdou. Troufám si říct, že mě kniha chvílemi bavila dokonce víc. Jsem zvědavá na seriálové zpracování Anthonyho příběhu, tak snad to bude už co nejdříve!!

Nattali.ka

Druhý díl opět pěkné oddechové čtení. Dokonce mě do 2/3 chytnul víc než první díl a četla jsem jedním dechem. Škádlení mezi hlavními hrdiny a rádoby nenávist působila zábavným dojmem, ovšem děj po svatbě trošku ztratil jiskru, proto hodnotím stejně jako díl první.

ivetdos

Naprosto povrchně se přiznám, že mě první díl bavil díky seriálu o něco víc. Anthony, kterého najdeme v tomto dílu, mi taky více seděl v seriálu. Byl větší gentleman, v knize mě jeho jednání občas zaráželo. Přiznám se, že zápletka se včelou mi přišla až moc absurdní, ale jinak jako lehká, letní oddychovka se mi kniha líbila, občas jsem se při čtení i pousmála. Do dalších dílů se zatím pouštět neplánuju, ale opět mě kniha navnadila pustit si znovu celou sérii na Netflixu :D