Vikomt, který mě miloval

rok 1814 Vikomt Anthony Bridgerton má nejvyšší čas splnit svou povinnost a konečně se oženit. Dokonce se už rozhodl, kterou z mladičkých debutantek si vybere – vyhlášenou krásku sezóny Edwinu Sheffieldovou. Jenže ta má milující sestru Kate, které se namyšlený, panovačný a nebezpečně hezký nápadník vůbec nezamlouvá. Copak by s někým takovým mohla být Edwina šťastná? Anthonyho rozčiluje, jak mu všetečná intrikánka kazí zásnuby, ale kdykoli zavře oči, ve snech do pronásleduje Kate, nikoli Edwina … Vybral si vikomt za nevěstu tu správnou sestru? A dokáže rázná vždycky rozumná Kate odolat muži, který v ní při každém setkání vyvolává takový hněv a takovou touhu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/9514/bridgerton-vikomt-ktery-me-miloval-fjd-9514.jpg 4.5321

Bridgerton 2.

Vydáno, Ikar (ČR)

The Viscount Who Loved Me, 2000

Kniha Vikomt, který mě miloval

AniDi

Hezké ale nebylo to ono.

Lee7

Bavila jsem se stejně dobře jako u prvního dílu..rodina je skvělá a vtipné hlášky a situace nesmí chybět..

rampapa

Zamilovala jsem se do této autorky a nemůžu se dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

účetní

Opět moc pěkná kniha od této autorky. Julia Q. je sázka na jistotu, její knihy jsou moc milé, zábavné, pohodové a plné sympatických postav a krásných rodinných vztahů.

petraj30

Konečně se i natvrdlý Anthony zamiloval, opět velmi krásný příběh. Kate byla naprosto úžasná, velmi se mi líbila zápletka se včelou.

Cometka

Druhý díl je stejně dobrý, jako první. Jednoduchá odpočinková knížka.

pip11

Bridgertonovi jsou skvěle bláznivá a veselá rodina, s kterou se příjemně zasmějete.

MinaHawke
23.07.2018

Opět hezký díl, s dalším bratrem.