S láskou, Eloise

od:

S láskou, Eloise

Rok 1824. Ovdovělý sir Phillip ví, že Eloise Bridgertonová je stará panna, a tak ji požádá o ruku. Domnívá se totiž, že je to prostá, nenáročná dívka, která zoufale čeká na nabídku k sňatku. Avšak krásná žena na jeho prahu rozhodně není nesmělá, a pokud přestane mluvit na dostatečně dlouhou dobu, aby zavřela ústa, on ji toli... celý text

Rok 1824.

Ovdovělý sir Phillip ví, že Eloise Bridgertonová je stará panna, a tak ji požádá o ruku. Domnívá se totiž, že je to prostá, nenáročná dívka, která zoufale čeká na nabídku k sňatku. Avšak krásná žena na jeho prahu rozhodně není nesmělá, a pokud přestane mluvit na dostatečně dlouhou dobu, aby zavřela ústa, on ji tolik touží políbit…

To si myslí, že jí přeskočilo? Eloise Bridgertonová by se rozhodně neprovdala za muže, jehož nikdy neviděla! Ale potom začne přemýšlet… a pochybovat… a než pochopí, jak se to stalo, sedí uprostřed noci v pronajatém kočáru a jede za mužem, jenž, jak doufá, se k ní skvěle hodí.

Jenže tomu tak není. Dokonalý manžel by se nechoval tak náladově a nevycválaně, a přestože je sir Phillip bezesporu pohledný, je to tupec, hrubián a neotesanec zcela se lišící od londýnských džentlmenů, kteří se předhánějí v žádostech o její ruku.

Jakmile se však usměje… a políbí ji…, okolní svět zmizí a ona jen žasne…, může pro ni být tento nedokonalý muž dokonalým? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1367/s-laskou-eloise-1367.jpg 4.4190
Série:

Bridgerton (5.)

Originální název:

To Sir Phillip with love (2003)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (24)

Přidat komentář
Michalka98
včera

Opět moc hezký romantický příběh. A bráškové jak jinak než úžasní :)

Turiel11
15. srpna

Vzhledem k tomu, jaká všetečka byla Eloise v předchozích knihách, byla jsem zvědavá na její příběh. A ten byl, možná i překvapivě, něžný a romantický. A "velcí bráchové" byli vyloženě k sežrání. :-D

katkaq
02. srpna

Musím říct, že popis knihy mě nadchnul víc než knížka samotná. Bylo dobře, že se malinko změnilo prostředí a situace, ve které se hlavní hrdinka a hrdina vyskytli, ale zdála se mi velmi podobná jako ty předešlé. Možná bych si měla na chvíli dát pokoj od Bridgertonových a vrátit se k téhle sérii později.

PerlaZP
25. června

Autorka mě opět nezklamala, protože tento příběh byl velice povedený. Ikar pro celou sérii vybral i velmi pěkné obálky...
Nejzajímavější části příběhu: Určitě dvojčata a bratři...
Knížce dávám čtyři hvězdičky…

MinaHawke
01. května

Eloise se mi moc líbila.

Hřibče
09. ledna

Velmi příjemné čtení. Hlavní hrdinka byla lehce otravná, ale i tak to bylo velmi pohodové čtení s příjemnou dávkou humoru. Doporučuji! ;)

havrmoni
29.07.2016

Neustále pobíhala a dotírala,otravovala,zkoumala,
vyptávala se a říkala svoje názory každému kdo poslouchal. Tak se skoro na konci charakterizovala Eloise a tím se stala lepší a pro mě sympatičtější. Phillip byl bezva chlap a nádherný romantik. Kniha se mi líbila a když jsem jí četla podruhé (za rok ) nechápala jsem co mi na hrdince poprvé vadilo. Někdy to chce asi druhý pohled :))

Karolína18
24.02.2016

Tento díl byl opravdu zvláštní. Po Čekance jsem samozřejmě nečekala stejnou úroveň, protože jen těžko nějaká kniha dokáže předčit její dopad na mou osobu, ale myslela jsem si, že autorka dokáže udržet alespoň o trochu vyšší úroveň. Místo toho zde šlo o jasný propad. Eloise mi byla sympatická spíše v jiných dílech a Phillipa jsem nedokázala přečíst. Nemohla jsem ho pochopit. Tedy jeho chování ano, ale ne do té míry, abych byla schopna předpovídat jeho reakce a tudíž byl pro mě jednou velkou záhadou. Pro mě nejhorší díl ze série.

jitka7
20.12.2015

Takový typ románu mě nikdy nebral, ale s radostí musím říct, že mě to bavilo. Vtipně napsané, no a bratři Bridgertonovi... to bylo skvělé. Díky tomuto si přečtu zbylou sérii.

Katka313
07.11.2015

Líbila se mi jejich korespondence a šok hlavního hrdiny jak ji uviděl. Příjemný příběh a bratři Bridgertonovi opět nezklamali.

Kamiliana
24.10.2015

Velice slibný začátek knížky - vztah začíná korespondencí, ale ne vše je rozehráno s takovým kouzlem. Plusem jsou jistě úvody kapitol tvořené úryvky z dopisů a nádherný závěr coby přivítání dcery na světě.

TaLu
26.08.2015

No ...úvodní dobrodružství, jakkoli pochopitelné, mohlo dopadnout výrazně hůře.
Rozjet se za někým, koho znám jen ze slov dopisů a do něhož jsem si promítla své potřeby a sny - to je opravdu velmi riskantní záležitost.
Však ono to ve skutečnosti bylo opravdu jinak, než jak si to Eloise vysnila.
Lepší.
Protože mít odvahu poprat se se skutečností, je mnohem větší dobrodružství, než snít sny na dálku.
A z dřívějších knih už každá čtenářka ví, že Eloise se jen tak nevzdává.
Jen bych uvítala víc informací a možná i víc propojenosti s rodinou a hlavně s nejlepší přítelkyní.
Ale to bych toho už chtěla moc :o)

ariel platto
25.02.2015

Moje první kniha od této autorky a určitě si chci přečíst další.

zp87
20.02.2015

Zajímavé, jak jednu knihu (která mě ale baví) čtu třeba i měsíc a pak vezmu do ruky knihu Julie Quinn a ani ne za dva dny mám knížku zhltnutou.
Moc hezké to bylo. Phillip je opravdu fajn chlap. V tom nejlepším slova smyslu - ideální muž pro život. Nejdřív jsem se bála - anotace slibuje "ovdovělého sira Phillipa" - aby nebyl moc starý, suchý, nezáživný, nezajímavý... ale není ani jedno z toho. Je dost těžkopádný (a z toho plynou zábavné a rozpačité situace). V první půlce se neobjeví nikdo z Bridgertonů - ale tak nějak je děj natolik zajímavý a záživný, že to ani nevadí. A ve chvíli, kdy jsem si řekla, že bych už i uvítala nějakou další postavu - někoho z Bridgertonovy rodiny - jakoby to měla autorka přesně promyšlené... byli tam :).
Rozhodně pět hvězdiček... ovšem z celé série Bridgertonů bych tento díl na první příčky nestavěla. Některé předcházející díly mě uchvátily víc. Jsem zvědavá na poslední tři díly.

Mh200877
11.10.2014

Naozaj krásna kniha. Plná empatie a lásky, tak ako to má byť u romantických kníh :) Číta sa veľmi príjemne. Najprv som si myslela, že mi bude chýbať stĺpček lady Whistledownovej, ale dokonale ho nahladili listy od Eloise. Prajem príjemné čítanie :)

1v8na
02.08.2014

miluju romantiku a miluju knihy od Julie Quinnové, vyloženě boží

miruska1
21.06.2014

Krasne. Viac nemam čo povedť,keďže v predošlich komentaroch je už vyjadrene všetko.

jaja1989
27.05.2014

eloise mam ze vsech bridgenotovych nejradsi

Charley
05.08.2013

Jako obvykle, při čtení celé série o rodině Bridgertonů, jsem se báječně bavila. Jako čerstvý vítr při čtení fungují vtipné dialogy a samozřejmě přítomnost všech bratrů Bridgertonových. Doporučuji :)

malazluta
29.07.2013

Autorka opět nezklamala, moc jsem se těšila na příběh o Eloise, která má moc sympatickou povahu a Phillipův humor dodává tomuto dílu tu "správnou šťávu".

luci2
26.06.2013

Krásný velmi romantický příběh hlavně na konci. Mě se obzvlášť líbil, takže všem jen vřele doporučuji. Elois je energická dívka, která se jen tak nevzdává a to se mi na ní moc líbilo. Taky jsem se dobře pobavila při scénách s jejími bratry, kteří příběh humorně zpestřili :-)

jluky
01.05.2013

Podľa mňa najlepšia kniha od tejto autorky.

liletka_a
23.03.2013

Po přečtení obsahu jsem si říkala, že zřejmě nebude nic extra, ale opak je pravdou. Byla jsem mile překvapena, že se právě díl S láskou, Eloise stal mým druhým nejoblíbenějším z Bridgertonů. :) Phillip byl sice velmi uzavřený, ale jeho humor se mi líbil. S Eloise tvořili dokonalou dvojku, která říší humorem a později i nečekanou láskou. :))

Shakespeare
03.05.2012

Dokonalá zábava, nejlepší na hlavním hrdinovi je jeho život, jeho děti a jeho řešení problémů.