Břicháč Tom

Břicháč Tom https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245306/mid_brichac-tom-245306.jpg 4 292 60

Břicháč Tom série

Kniha odhaluje kroky mého úspěšného hubnutí, které mě zbavily nadváhy 27 kg a 33 cm v pase. Sám jsem se potýkal s nadváhou už od dětství a zkoušel jsem mnoho postupů, jak se nadváhy zbavit. Vždy jsem ale neuspěl! Váha se mi po každém pokusu opět vrátila, a tak jsem se točil v začarovaném kruhu dál a dál. Zlom přišel až ve chvíli, kdy jsem na to šel jinak. Zapomněl jsem na běžné rady, které všichni doporučují a našel jsi vlastní cestu. Hledal jsem vlastní postupy, vymýšlel vlastní recepty a nakonec jsem zhubl během jednoho roku 27 kg. Váhu si stále držím a žiji úplně nový život. Tady kniha Vám ukáže, že zhubnout může opravdu každý. Ukážu Vám, jak i pomocí běžných potravin můžeme uvařit velmi rychle jednoduchá a přitom zdravá jídla, která budou chutnat celé Vaši rodině.... celý text

JointlieKat94
16.08.2017 5 z 5

Břicháč Tom mi pomohl, vše jsem dodržovala a hubnula. Pak jsem se na to ale zase vykašlala, nebyl na to čas.. :D no, tak až mě to jednou zase popadne.. :) tak vím, po čem sáhnu.

Danago
16.08.2017 5 z 5

Knížka je velice dobře a srozumytelně napsaná. Pro čtenáře, kteří chtějí zhubnout může být velice nápomocná. Vše je zde velmi dobře a jednoduše vysvětlené . Některé názory jsou úplně nové a fungují. Recepty jsou velmi jednoduché, rychlé a chutné což mě osobně velice vyhovuje. Jako inspirace je knížka skvělá. Jednoduchost, rychlost přípravy a použití dostupných surovin je velké plus. Pořídila jsem si ji pro sebe a i pro dceru. Tato knížka se doma nikdy neztratí.

Katulik86
01.07.2017 3 z 5

Nic moc světoborného jsem se nedozvěděla, většinu člověk tak nějak ví a tuší. Trošku mě mrzelo, že to místy bylo psané až moc jednoduše. Tak uvidíme, některé recepty vypadají dobře :)

Hanjimka
25.05.2017 5 z 5

Super, inspirativní a jednoduché recepty. Nějakou praxi ve změně stravy už mám, ale tady mě zaujala ta jednoduchost, rychlost přípravy a použití surovin. Neříkám že se tím 100% řídím, ale jako inspirace je kniha super.

bobka07
22.05.2017

Dnes som si kupila knihu Bruchac Tom. musim povedat, ze ma velmi zaujala. Je pisana velmi putavo a snad jej porozumie kazdy. Sice som ju este neprecitala celu, ale prelistovala az do konca. Co ma ale prekvapilo, nikde nie je ani zmienka o strukovinach (lusteniny) fazula, sosovica, hrach. Ak som to prehliadla, ospravedlnujem sa. Tie by mi v jedalnicku chybali. Niektore recepty ma tiez zaujali.

EvikU.
08.04.2017 5 z 5

Super kniha a dobré rady na hubnutí. Zdravé recepty. Doporučuji.

Ruzaaa
02.02.2017 3 z 5

Kniha je velmi přínosná pro ty, co neví, jak funguje jejich tělo a jak by se měli stravovat, aby hubli nebo byli zdraví. Pro člověka znalejšího je prakticky k ničemu, já osobně jsem si jen vybrala pár receptů. Ale jako inspirace trošku posloužila.

Pitbullka
14.01.2017 2 z 5

Člověk se nedozví nic převratného ale kniha neurazí. Ovšem některé recepty byly až zarážející, opravdu dám do knihy jako recept žitný chleba s mozzarellou a mandarinkou? To snad ne. Ale pár receptů se mi líbilo. Nicméně kniha měla lepší propagaci než je její skutečný obsah.

KatkaB77
23.08.2016 5 z 5

Velmi inspirativní kniha, zblbla jsem i sestru a dvě kamarádky, hned si jí všechny koupily. Jednoduché, rychlé a chutné. A co hlavně, zdravé. :-) Díky Břicháči.

miuk
22.08.2016 2 z 5

Nic převratného, ale líbily se mi recepty...

todilka
21.07.2016 3 z 5

Nejsem v hubnutí žádný začátečník, takže pro mě nic moc nového pod sluncem...ale je to napsané jazykem přístupným běžným lidem a některé recepty jsem využila...určitě zafunguje jako inspirace, a autorovi přeji, ať mu vysněná postava vydrží i nadále :-)
*čtenářská výzva 2016: Populárně naučná kniha.

Dixinka
05.06.2016 5 z 5

Jako inspirace, motivace dobrý. Líbí se mi i jednoduché recepty.

Dandy1
21.05.2016 3 z 5

Kniha není ničím převratná. Pořád platí jíst méně a hýbat se. Ale oceňuji motivaci a podporu, aby lidé své hubnutí nevzdávali po nějakém nezvládnutém dnu.

true.penny
27.04.2016 3 z 5

Knížka je příjemně a lidsky napsaná a pěkně zpracovaná. Recepty jsou jednoduché a opravdu z běžně dostupných potravin.
V knížce jsou běžně známé postupy, jen lépe a lidsky podané a vysvětlené. Pokud se někdo vyzná v anatomii, fyziologii, výživě, složení potravin atp., tak je pro něj knížka v podstatě zbytečná. Každý jiný se z ní ale každopádně může příjemně inspirovat.

Lubicek
22.04.2016 5 z 5

Já osobně si myslím, že kniha je skvěle a jednoduše napsaná. A ukazuje jak se dá efektivně a celkem jednoduše hubnout. Nic lepšího jsem na trhu s knihama o hubnutí neviděl. Je to stručné, jasné jednoduché. A obsahuje skvělé recepty. Já za sebe mohu Toma jen doporučit. Žádné zásadní nedostatky jsem nenašel. Spíše a pouze jen klady. A recepty jsou opravdu skvělé. palce nahoru. I forma psaní se mi hodně líbí. lubíček.

Chmur
10.02.2016 2 z 5

V anotaci výše autor píše: "Zapomněl jsem na běžné rady, které všichni doporučují, a našel si vlastní cestu." Tomu se musím smát. Knihu jsem poctivě přečetl a jedná se o obyčejný kompilát do nekonečna omílaných pouček typu „jezte pravidelně menší porce, zahrňte do stravy zeleninu, vyhněte se jednoduchým cukrům apod.“ V celé knize jsem našel jedinou věc, kterou bych nevěděl, a zaujala mě. Pan Tom na tyto klasické rady narouboval svůj osobní příběh. K tomu přidal několik fyziologických perliček jako - "dřepy spustí vylučování růstového hormonu":-) Opravdový Lysenko:-)
Teď to letí. Nejdřív se vyžereme a pak budeme na facebooku či jiné sociální síti ukazovat jak dokážeme zhubnout. Není to absurdní? Nejvíce letí pořady a knihy o vaření a v závěsu knihy o hubnutí:-)

AjťačkaTýnka
29.11.2015 5 z 5

Jednoduše, levně a chutně - skoro jako Láďa Hruška, nemyslíte?.. S tím rozdílem, že zde hraje roli ještě slovíčko ZDRAVĚ, což je to, co by měl preferovat každý z nás. Skvělé rychlé recepty, chutnají opravdu báječně a co je nejlepší - vše je v dostupné cenové kateroii i těm, co nevydělávají miliony.

Madlenkačte
11.08.2015 3 z 5

Dobré rady a super recepty. Jen jsem si občas říkala, že už to trochu autor "přehání" např. vozit celý den čokoládovou špičku na přední haubně auta, to je trochu na hlavu. Nic se nemá přehánět!

Moňule13
07.07.2015 5 z 5

Jednoduché rady a jednoduché recepty, jak změnit své stravovací návyky. Začínám se podle nich řídit a uvidíme, jak to půjde :) Tato knížka mě opravdu nakopla a určitě doporučuji všem, kteří stále začínají a vlastně pořád neví, jak na to.

ElenaM
04.07.2015 5 z 5

Bezvadná kniha plná inspirace nejen na hubnutí, ale i na správné a chutné stravování. Kniha je plná jednoduchých receptů na jídla, která trvají do 30 minut. Už jsem mnoho těch receptů doma vyzkoušela a knihu mohu jen doporučit. :-)