Risk

Risk https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413421/bmid_risk-93J-413421.png 4 1006 172

Briar U série

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Dívčí romány
Vydáno: , Baronet

The Risk , 2019

Mnaui
06.04.2020 3 z 5

Super oddychovka

Pedruska01
02.04.2020 5 z 5

Když jsem u prvního dílu říkala, že mi autorka a její příběhy chyběli, nelhala jsem. Tahle kniha mě v tom ještě víc utvrdila. Četlo se to naprosto skvěle a neskutečně rychle, jen těžko jsem knihu odkládala. Existuje i názor, že tenhle díl byl lepší než ten první. Musím dát za pravdu. Pokud to je ještě možné, byl opravdu ještě lepší než Lov.
Hlavní hrdinka Brenna, kterou jsem si oblíbila už teda v předchozím díle byla skvělá. Vážně jsem ji měla ráda. Byla to vtipná pohodářka i ranařka zároveň. Takovou kámošku chce každá holka. A byla jsem moc ráda, jak to s ní dopadlo - především s jejím tátou.
Co se týče druhého hlavního hrdiny, Jakea Connellyho... totálně si mě získal, ukradl mi srdce, láska na první větu. Byl báječný, bylo to zlato ve slabém kabátě hokejového parchanta. V Lovu jsem tvrdila, že Fitze Summer musí každá závidět - beru zpět, Fitz ať zůstane tam, kde je. Jake - toho každá musí závidět Brenně, a to je kriste pane na papíře! :D Mimo jiné, doufám, že nejsem jediná, které se zná, že hlavní postavy z minulého dílu, a to především Summer se chovala prostě... strašně, jako bychom jí neznali.
Hrozně se mi líbí, jak autorka v takovém pohodovém stylu vyprávění z dnešní doby dokáže zakomponovat i konkrétní problém, který každá hlavní postava má. Není to násilné ani vtíravé. Jen to ukáže, že příběh není povrchní a i druhou stranu/tvář hlavní postavy. Vítám to.
A co se týče ještě Brenny a Jakea, obrovsky se mi líbil ten jejich vztah. Byl skvěle vykreslený, od škádlení po bolestnou chvíli. Užívala jsem si ho.
Autorka tu postavila do dění dva rivaly, krom hlavních hrdinů - hokejový Briar a Harvard a do poslední chvíle nebylo jasné, ke komu se přikloní a já sama byla na vážkách. Briar byl jasný, ale kvůli Jakeovi zas... byla jsem rozpolcená a nemohla si prostě vybrat. Pěkně mě autorka pocvičila.
Musím se vyjádřit i k určitým postavám - Hollis, ten kluk byl vážně divnej, ale člověk se nad ním musí pousmát a ta jeho holka, pane bože... hrůza a děs, prostě ne. Hunter? Toho kluka mám ráda a jsem fakt zvědavá, co bude dál, takže na Hru se hrozně těším, mám tušení, že spáchá loupež mého srdce jako jeho kumpáni. :D Pak tu byla Hazel a tu jsem moc nemusela. Bylo jasný, o co jí jde, a i když věděla, že nemá šanci, tak měla tendenci hrát pořád křivě. A asi jako poslední stojí za zmíňku Bublinovej zadek :D - Brooks, ten byl hodně vtipnej. Ten by si snad zasloužil taky něco vlastního.
Celkově ke knize nemám výtku. Neskutečně mě to bavilo, bylo to hodně vtipné, že jsem se smála nahlas a dlouho, skvělé hlášky. Líbilo se mi to se vším všudy, pro romantické duše, jak vyšité a stejnak ten styl. Jsem nadšená a spokojená. Opět a znovu autorka poukázala, jak vysoko nastavila v tomhle žánru svou laťku. Takže musím "nečekaně" doporučit a do hodnocení střelit pět puků za sebou. :)

Market = )
27.03.2020 5 z 5

Boží, jako vždycky :-). Zopákla jsem si teď celý Off Campus a Lov, konečně si přečetla Risk a teď už budu netrpělivě očekávat Hru. A zhruba za rok zase celý dokola. Doufám, že EK bude psát až do důchodu.

Shanib
22.03.2020 4 z 5

Stránky ubíhaly skoro samy a sympatickými postavami se to jen hemží. Brenna mi ze začátku příliš nesedla, ale pak se to zlepšilo. Jake byl tak dokonalý, až to skoro nebylo možný. Ostatně všichni kluci ze série Briar U a většina z Off-Campus se na svůj věk chová až příliš...skvěle nerealisticky. Ale dobře asi nad tím jenom moc přemýšlím. Přeci jen už nepatřím do primární cílové skupiny čtenářů.
Brala bych, kdyby spisovatelka přišla už s třetí knížkou ze série WAGs.

Alieen
18.03.2020 5 z 5

Opět mě kniha nezklamala.

petulkapeta
05.03.2020 5 z 5

Paráda,fakt hlavně jsem se nasmala...

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Výborná kniha, doporučuji!!!! Skvělý příběh, přečteno jedním dechem.

mia.com
28.02.2020 4 z 5

Zase další super příběh z mého oblíbeného prostředí Briaru. Stále mám pocit, že všechny ty lidi znám a prožívám to s nimi. Musím se ale přiznat, že oproti Off-campus mi chybí víc toho sexu. Nicméně příběhy jsou stále čtivé. Mimochodem, pořád miluji Fitze a milovat ho nepřestanu :D

Majakadelcova
28.02.2020 5 z 5

Bí mě hodně bavila už v Lovu a musím říct, že nezklamala! Bylo to skvělý...z knížky jsem cítila napětí, lásku, chtíč, ublížení i pochopení. Je skvěle napsaná. Chci další!!!! :)

Chvilkasnění
26.02.2020 4 z 5

Nejlepší! Jako první díl stojí za to. Myslím, že jsem ji nečetla naposledy. ☺ Dva rivalové, kteří zjistí, že mají stejné city.

mikika
24.02.2020 4 z 5

střet dvou sebevědomých suverénů, kteří mi moc nesedli, ale celkově příběh děsivě čtivý, jako vždycky.

veveronka
24.02.2020 5 z 5

Jake skvely.A tajemstvi co mela hlavni hrdinka je smutny,ale konec stal za to.A usmireni s otcem bylo taky vyborne.

Litocha
23.02.2020 4 z 5

Knihy, které Elle Kennedy píše sama, jsou pro mě vesměs přijatelnější než ty, kde je jen spoluautorkou. Ani tady to není jinak. Je to stá prvá variace na známé téma, ale napsaná je svižně, přiměřeně vtipně (nejvíc mě pobavila aféra "bublinový zadek"), mezi oběma hlavními postavami to jiskřilo (a zamlouvala se mi Brennina pohotovost a jízlivé poznámky). Místy to bylo dost sladké, pořádně přitažené za vlasy a naprosto předvídatelné, ale bavila jsem se. Škoda, že hlavně sportovní část se dala předvídat s pravděpodobností hraničící s jistotou. A taky toho uspěchaného konce. (A Rupi na mě byla už trochu moc cáklá.)

aniger
15.02.2020 5 z 5

Hokejový svět miluji, takže jsem si celý příběh moc užila. Postavy byly také dobře napsané a celkově jsem byla z knihy nadšená. Patří mezi moje oblíbené.

Lil30
01.02.2020 5 z 5

Příběh se mi líbil o něco více, než předchozí Lov, hlavní postavy jsem si hned oblíbila. Navíc mě kniha hned vtáhla do děje a musela jsem pořád číst dál a dál a najednou byl konec :-) Elle prostě píše skvěle a těším se na další díl.

Kriss253
31.01.2020 5 z 5

Nejlepší knížka od Elle Kennedy.
Sedla mi prostě nejíc, nejspíš tím, že jsem se hodně ztotožnila s Brennou. Moc hezké počtení. Doporučuji

ht.lenicka
30.01.2020 5 z 5

Tahle autorka prostě umí psát. A ti hokejisté... ☺️ Mňam...

jiřinka24
27.01.2020 2 z 5

Četla se dobře, ale série Off Campus se mi líbila víc. Určitě si, ale přečtu i další díl.

Ewwe
25.01.2020 5 z 5

Já tuhle autorku zbožňuji! Co kniha, to pecka. Ten její styl psaní je absolutně perfektní, protože okamžitě po pár stránkách jsem vztažena do děje a naplno prožívám příběh s hlavními hrdiny. Tady opět zabodovala, sympatické postavy, humor a prostředí. Víc, víc knih prosím! :)

LilianaFalcon
22.01.2020 5 z 5

Pro mě jedna z nejlepších autorčiných knížek. Hokejový Romeo a Julie. Opět čtivé hned od začátku. Skvělé postavy, které si zamilujete. A strašně se mi líbilo, kolik prostoru bylo tentokrát věnováno Bernninu vztahu s otcem, obávaným trenérem Jensenem.
Celkově bylo skvělé, že jsme mohli nahlédnout do obou znepřátelených táborů :-)