Risk

Risk https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413421/bmid_risk-93J-413421.png 4 1006 172

Briar U série

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Dívčí romány
Vydáno: , Baronet

The Risk , 2019

aquaver
05.10.2022 5 z 5

Od Elle Kennedy jsem už něco málo četla. A pokaždé jsem mile překvapená, že se mi to stále líbí a její příběhy mě neomrzí. Ani nemohu říct, která kniha se mi od ní líbí nejvíc, protože si vybrat... To fakt nejde. Každopádně Risk jsem si dost oblíbila. Na příběh Brenny a Jakeyho jsem se těšila už od Lovu. A rozhodně se mé očekávání splnilo. Taky se mi líbilo, jak se tentokrát nahlédlo do jiného prostředí. Snad v brzké době se dostanu k dalšímu dílu.

Nermal
09.09.2022 4 z 5

Určitě jsem nebyl jediný, kdo se těšil na příběh Brenny po přečtení Lovu. Zatímco v Lovu bylo více humoru, tady byl silnější příběh. Sebevědomě přidrzlá dívka s raněným srdcem uvnitř a navenek sobecký superhokejista - bylo zajímavé sledovat, jak je to k sobě neodolatelně táhne. K tomu hodně potrhlých vedlejších postav v humorných situacích - moc pěkně napsané.
Za mě nejsilnější výpověď otce Brenny v závěru, to jsem měl spolu s Brennou taky skoro knedlík v krku. Jen si troufám tvrdit, že v reálu by se otec k dceři nechoval tři čtvrtě knihy tak odtažitě jako tady. Bez vysvětlení. Srovnalo se to až v závěru.
Zatím se mi zdá, že tato série je o jednu hvězdičku níž, než byl Off-Campus, ale ať už je to jak chce, čte se to velmi dobře. A protože čtu všechny díly série najednou, nemusím čekat a jdu rovnou na Huntera. :-)

MAU256
24.08.2022 5 z 5

Opět hezká romantická knížka z vysokoškolského hokejového prostředí. Tentokrát se hlavní postavou stala Brenna - dcera hokejového kouče Briarovy university. Zaplete se s kapitánem týmu Harvardu. Fandila jsem jim hned od začátku. Mrzelo mě, že Brenna to s otcem měla takové a byla jsem moc ráda, že si to nakonec vyříkali. Minulost se bohužel už nedá změnit, ale budoucnost je stále před námi a bude taková, jakou si ji vytvoříme.

Doufám, že nějaký díl bude i o Hunterovi, protože tomu klukovi fandím a přála bych mu, aby našel nějakou druhou Summer.

Leído
23.07.2022 4 z 5

Tato spisovatelka nepatří mezi moje nejoblíbenější, ale tahle série se jí opravdu povedla. Stejně jako první díl, i tento hodnotím velmi vysoko. Moc fajn počtení. Trojku už mám v knihovničce a těším se na ni.

zuzikis
06.07.2022 4 z 5

Autorka nezklame, je to pohodové čtení na večer, děj krásně plyne.. :-)

pat4157
01.07.2022 5 z 5

Přečteno za jeden den. Pohladilo dušičku.

Toledo
31.05.2022 4 z 5

Moc pěkné čtení opět z hokejového univerzitního prostředí. Oblíbila jsem si už předchozí sérii s Briaru a i tahle má něco do sebe. Elle Kennedy umí, mám její knihy moc ráda.
Jake a Brenna byli moc sympatičtí a obě postavy jsem si oblíbila. Četlo se to samo !

Vknihách
24.04.2022 5 z 5

Príbeh Brenny a Jakea bol skvelý. Nič iné som od Kennedy ani nečakala. Doťahovačky, vnútorný boj príťažlivosti a rivality, osobné problémy...perfektne skĺbené, pekne nadávkované a zasa raz ma Elle rozplakala(na staré kolená sa zo mňa asi stáva citlivka :| ). Mimochodom,mrzút tréner Jensen bol moja obľúbená postava(hneď po Connellym ;D ), pretože mi bolo jasné, že pod drsným správaním skrýva citlivú dušu. Veď Brenna bola jeho dcérou,nemohol to byť chuj. Jake bol sebecký, našťastie ale našiel v sebe kúsok srdca, ktorý bol ochotný s niekým zdieľať. No a tajomno okolo Brenninho stredoškolského vyčíňania bolo fakt napínavé. Autorka ani nenaznačila, čo by mohlo vo veci byť. Postupne sme sa dozvedeli súvislosti s expriateľom Erikom,ale TO HLAVNÉ si nechávala Elle takmer na záver. Síce som časť drámy, kvôli ktorej sa naštrbil vzťah otca a dcéry, tušila, no dráma sa z toho vykľula poriadna. Aj druhá čas série Briar U bola paráda a ja sa teším na ďalšiu časť, dúfam, že čoskoro.

Olga8480
11.04.2022 5 z 5

Co na to říct...prostě super.
Dychtivě jsem začala číst a odmítala knihu zavřít. Opět mě četba hodně pobavila a popravdě i nažhavila

Jita160
21.03.2022 5 z 5

Kdo v životě riskuje může o hodně přijíd,ale může i hodně získat.
Brenna a Jeke, úžasný a sympatický pár.
Neměli být spolu ,ale bože když to zakázané ovoce tolik chutná...
Kniha ve mě vyvolala emoce ,hlavně když Brenna otevřela skříň se svými kostlivci.A Jake jak jinak byl její velkou oporou.
Další krásný příběh plný ledu,smíchu, sexu,přátelství a taky ty děsné mrchy lásky.

Mondaika
08.01.2022 4 z 5

Kennedy je moje oblíbená autorka a každá kniha, která se ke mně dostane je jako poklad. Příběh Vám dá lásku, ale nedává jen tu, ale i spoustu jiných rád do života, které si můžete odnést... Když budete chtít... Tak se krásně usaďte a čtěte a čtěte, protože tohle je na jeden nádech... Příběhy jsou vždy čtivé... Líbí se mi, že všechny světlomety nesvítí jen na hlavní postavy ale také na jejich nejbližší, kteří mají v knize také svoje linky :)

Moudro nemoudro zase z knihy na závěr :P :)

Vztahy nejsou a nikdy nebudou jednoduchý. Ale vždycky je důležitý aby si oba uvědomili a věřili, že jedině spolu jsou šťastní a spokojení tak, jako nikdy. V tom je ta krása.

Přece nechceš být s někým, kdo je stejný jako ty. Chceš někoho, kdo ti to neulehčí, kdo tě bude pobízet, aby ses otevřela, když jsi přitom celý život dusila všechno v sobě... Chceš někoho kdo tě udělá lepším...

občas lidi potřebujou dopadnout na dno, aby se konečně změnili. Nemůžeš je v jednom kuse zachraňovat....

katkaq
17.11.2021 3 z 5

Kennedy tohle prostě umí, teen příběhy s romantikou. Na Conellyho jsem se těšila už do minulé série, ale trošku mě to zklamalo.

kraibiska
10.11.2021 5 z 5

přečteno jedním dechem

Siwan
31.10.2021 1 z 5

Tak druhý díl mě vůbec nebavil. Postavy mě absolutně nechytly, nulová chemie, přitom jsem se na postavu Brenny fakt těšila. Vyloženě jsem se musela kousnout, abych to vůbec dočetla.

Blanka29
29.10.2021 5 z 5

Tak tohle byla superní jízda :) S chutí ji přirovnám k Návrhu. Líbila se mi chemie mezi Jackem a Brennou. Jejich špičkovaní a nejprve nepřátelství, které se přeměnilo na lásku .....

princesse
19.10.2021 4 z 5

Zas jsem si to užila. Můžu říci, že celá série se moc dobře četla, svižné tempo a dokonalá odreagovačka.

Knižnítoulky
14.10.2021 4 z 5

Druhý díl série Briarských hokejistů opět nezklamal, tentokráte se nám ukazuje jako zakázané ovoce dobře chutná.  Autorka si udržuje svou laťku i styl psaní. Kniha je čtivá, jednoduchá, předvídatelná, hlavní postavy jsou sympatické. Rozhodně mezi nimi nechybí chemie, jiskření. Nechybí pár erotických scén, trocha romantiky, trocha vtipu a nesmím opomenout happy end.

ewi
14.09.2021 4 z 5

sice autorka pise vsetky knihy podla jednej sablony... tato rozhodne patri k tym vydarenejsim, velmi dobre zvolene sympaticke hlavne postavy... pacil sa mi i vedlajsi pribeh Brenny a jej otca a ich hladanie si cesty k sebe...

jsemknihomolka
09.09.2021 4 z 5

Druhý díl byl lepší než ten první , postavy mi přirostly k srdci a od knihy jsem se nemohla odtrhnout , už si pro tebe jdu 3 díle .

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Podle mě mnohem lepší než první díl..postavy Brenna(drsňačka) a Jake (sebevědomý hokejista) mi strašně sedly a od začátku do konce mě neskutečně bavily...samozřejmě menší drama a problémy s ex nemohly chybět.. tenhle typ příběhů miluju...dva lidé kteří se "nesnáší",ale vládne mezi nimi chemie si postupně uvědomí že bez sebe nedokážou být..