Lov

Lov https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397194/bmid_lov-D4t-397194.png 4 1158 220

Briar U série

Říká se, že protiklady se přitahují. A nejspíš to je pravda, protože neexistuje žádný logický důvod, proč by mě měl přitahovat právě Colin Fitzgerald. Obvykle totiž neletím na potetované hokejisty, kteří si libují ve videohrách a jsou přesvědčení, že jsem povrchní a přelétavá. Jeho názor na mě mu vynesl první černý puntík. Nepomáhá ani fakt, že se kamarádí s mým bratrem. A jeho nejlepší kamarád se do mě zamiloval. Jo, a zmínila jsem se, že jsme spolubydlící? Na tom ovšem nejspíš nezáleží. Fitzy dal jasně najevo, že o mě nemá zájem, přestože to mezi námi jiskří tak, že by z toho náš dům lehl popelem. Nejsem holka, která by kluky lovila, a nehodlám s tím začínat. Mám dost práce s novou školou, úlisným profesorem a před sebou nejistou budoucnost. Takže až si můj sexy mlčenlivý spolubydlící uvědomí, o co přichází, ví, kde mě najde.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro děti a mládež

Vydáno: , Baronet

The Chase , 2018

janina66
21.11.2019 3 z 5

Co tam bylo o lovu? Kniha nic moc. Četla se celkem fajn, ale moje očekávání to nesplnilo. Asi nejlepší z celé serie o hokejistech byl hned první "Návrh". Ten byl super.

Cometka
17.11.2019 3 z 5

Z knížky mám dost rozporuplné pocity. Není špatná, ale není to kniha, kterou bych si přečetla dvakrát. Na mě je v ní moc přepenisováno (vážně se holky/ženy baví o penisech svých přítelů/manželů??) a hlavní postavy se chovají jak puberťáci, co spolu neumí normálně mluvit. Rozhodně bych to neřadila mezi dívčí romány, ale spíš pod erotickou literaturu. Jinak super, že autorka nadhodila téma sexuálního obtěžování, o tomhle je třeba mluvit, akorát by si to zasloužilo lepší zpracování.

Petra-1
11.11.2019 3 z 5

Kniha je opravdu taková oddechovka pro dobrou náladu.Hlavní hrdinka mi nebyla příliš sympatická, je to taková trošku nanynka. Jinak kniha je taková trošku bez děje a plná očekávaných "zvratů". Jak už tu někdo psal, začíná mi připadat, že knihy od autorky jsou si příliš podobné.

jinbr
11.11.2019 5 z 5

Och, tak zase jednou taková opravdu příjemná oddechovka, co se čte skoro sama, a cítím se po ní zase tak hezky vyklidněná :-). Pro dobrou náladu ideální

katslana
10.11.2019 4 z 5

Elle mě nikdy nezklame. Já ten její způsob psaní miluju. Hokejové prostředí zbožňuju. Jsem už "stará" čtenářka :-D ale od knih Elle mě nikdo nikdy neodtrhne. Doporučuji :-)

Anežka524
08.11.2019 3 z 5

Čteno v angličtině.
Oddychovka, tak bych tuto knihu nazvala. Neurazí, nenadchne. Postavy mi nevadily, ale na zadek jsem si z nich taky nesedla. Zdá se mi, že autorka už nemůže přijít s ničím originálním. Všechny její knihy jsou jako přes kopírák.

crazyslunicko
06.11.2019 3 z 5

Kniha je nazvaná jako lov, ale moc mi to o lovu nepříjde. Nikdo nikoho neloví, všichni se snaží vyhýbat tomu druhému, aby neměli erekci. Hlavní hrdinka je krásná blondýnka, která se vyzná v módě a má poruchu učení. Fitz je introvertní a moc toho nenamluví. Je to nadějný hokejista a ještě umí i programovat počítače. Tak nějak neví co sám se sebou a ještě má za spolubydlící kamarádovu ségru, která ho přitahuje. Huntera mi bylo líto, byl milej, snažil se, ale ten konec byl pro něj trochu úplně mimo. A nakonec konec - ten byl asi ze všeho nejlepší. Bohužel zbytek knihy bylo jen nudné plápolání, vymetání večírku a nejzajímavější byla scénka během hokejového zápasu ve sprše.

tanja
01.11.2019 5 z 5

Elle Kennedy je top!

Turquoise
28.10.2019 4 z 5

Na Fitzyho jsem se hodně těšila a teď po přečtení musím přiznat, že jsem čekala "něco" víc. Chvílemi mi připadalo, že v Plánu byl popisován jiný Fitzy... Tady mi Colin připadal někdy až moc zmatený. Někdy mi trošku připomínal Lucase z Easy. :)
I tak se mi ale příběh rozhodně líbil, dost jsem se namála a neskutečně se těším na další díly, protože knihy od Elle se mi opravdu moc líbí.

Terez9119
15.10.2019 4 z 5

Nejdřív obecně. Knížka je super jako vždycky. Výborně napsaná, prostě musíte pořád číst a najednou je konec. Mám ale problém s příběhem. Nebo spíš s hlavními postavami. V první řadě se mi poprvé u tohoto typu knížek stalo, že mám slušnej second lead syndrom. Prostě jsem to přála Hunterovi. Je úžasný zlatíčko, má o ni vážně zájem a dává to hezkým způsobem najevo. Na konci ho autorka nechává se chovat hnusně, abyste si ho moc neoblíbili, ale mě je to fuk. Fitz? Je podle mě kretén. Ze začátku je to fajn geek, ale postupem času se chová jako blb. A upřímně si myslím, že začínat si vztah s klukem, který od všech problémů utíká a pořád jen vymýšlí, proč s váma nemůže být, není dobrej nápad. Moc mi nesedla ani hlavní hrdinka. Tenhle typ nádherných holek, který nejsou moc chytrý, ale jsou hodný a stejně je všichni odsuzují, moc nemusím. Mám radši obyčejný holky jako třeba Hannah. A hlavně mi ti dva nejdou dohromady. Neumí spolu mluvit, skoro se neznají, ale je tu ta ohromná sexuální přitažlivost, která nejde zastavit. A ne, opravdu si nemyslím, že je přitažlivost všechno, na čem záleží. Konec celkový dojem trochu vylepšil, ale nemůžu se zbavit dojmu, že se ti dva k sobě nehodí. Za mě zatím slabší než Off-Campus.

Majakadelcova
04.10.2019 5 z 5

Opravdu může být péro smutný?? :) Po pravdě jsem od knížky moc neočekávala, o to víc jsem byla mile překvapena. Je to taková ta pohodovka, chvílemi jsem se musela zasmát i nahlas.

Szekynka
03.10.2019 3 z 5

Kniha tak nějak ničím nepřekvapí, patří mezi jednu z mnoha, kde prostě víte. Na žádnou cenu to určitě nebude, ale na druhou stranu je to oddychovka, kde se člověk zasměje. Prostředí hokejistů se mi líbí tak se nejspíš vrhu i na příběh Brenny.

2688
29.09.2019 5 z 5

Celá série je prostě uph,grr,woow,mňam :-D

mia.com
24.09.2019 4 z 5

Na tuhle knihu jsem se těšila, jelikož do Fitzyho jsem se hned zamilovala už během Off-campus série a určitě bychom se k sobě výborně hodili, kéž by byl skutečný :D. Co se týče knížky, je to prostě klasika, i když po Off-campusu tam bylo dost málo sexu. Stejně by se takové knížky ani nemusely psát,ale měly by se zrovna natáčet filmy :D P.S. Absolutně nejlepší scéna byla, když je přistihl Dean, to jsem se smála nahlas :D

adela3429
24.09.2019 4 z 5

Z těch knih, co jsem zatím od Elle Kennedy četla, je to příběhově slabší, nic moc se tam nedělo, ale oba hlavní hrdiny jsem si zamilovala, takže ti mi to dost kompenzovali. :)

Etule
10.09.2019 4 z 5

Ach jo, došly mi knihy s hokejisty. *smutný výraz a zoufalý povzdech*
No nevadí, budu si muset počkat na další díly.
Nicméně, ještě na nějaké 250 straně jsem byla rozhodnutá, že kniha dostane tři hvězdy, přestože to sakra byl Fitzy, FITZY!, jehož knihu jsem vážně moc moc chtěla číst. Jenže oni tady kolem sebe kroužili až příliš dlouho. Jako fakt. Sice se to i tak četlo úplně skvěle a rychle, ale Fitzyho bych nejraději profackovala. Jenže pak jsem se nad tím zamyslela a uvědomila si jednu věc. Že jsem jako Fitzy. Protože být introvert není jednoduché. Opravdu je dost těžké vyjádřit své city nebo touhy. V duchu je křičíme na plné pecky, ale nahlas nám to dělá problémy. A Summer je neřízené střela, která ho nutí z té ulity vylézt. Dostat se mimo komfortní zónu. Sakra, jasně že byl chudák vyděšený, byla bych na tom úplně stejně. Takže jo, nakonec mě ten potetovaný sexy týpek přesvědčil, že je to víc jak na tři hvězdy.
Dost jsem je litovala ve chvílích, kdy je přistihli při sexu. Ačkoliv jsem u toho samozřejmě dostala záchvat smíchu. Obzvlášť, když to byl Dean. :D :D Opět jsme se setkali s některými postavami z Off-Campus (Tucker forever *srdíčková očka*) a to mě tak nesmírně potěšilo, až jsem se usmívala jako měsíček na hnoji.
Bylo mi šíleně líto Hollise, doufám, že i on se nakonec dočká svého příběhu. Je to sice třeštiprdlo, ale i tak je to sympaťák, který si svou spřízněnou duši určitě zaslouží.
Moc se těším na díl o Brenně a Jakeovi, to bude jízda, protože ta holka je prostě střela. :D

georginaa
05.09.2019 5 z 5

Baví mě příběhy o hokejistech, vzpomenu si hned na mládí jak jsme s partou chodili fandit do Litvínova na Růžičku, Rosola , Hlinku apod. A mohu říct, že tyto příběhy se dost podobají těm vzpomínkám.... fakt super čtení

Googies
20.08.2019 5 z 5

Proste miluju tuhle spisovatelku!!! Skvele knizky, kdyz si chcete odpocinout a moc nad tim nepremyslet. Jen se strhnout pribehem.!!

Petra024
19.08.2019 5 z 5

Když jsem dočetla knížku zjistila jsem že jsou předchozí čtyři díly takže určitě musím přečíst. Příběh Summer a Fitze byl jasný příklad co se škadlívá, to se rádo mívá. Summer si kolikrát myslela že je hloupá ikdyž nebyla a milý Fitz ji to vyvrátil. Oba byly rozdílné povahy ale bylo jasný že to jinak neskončí než aby byly spolu. Knížka je vtipná a čtivá. Těším se na Brennin příběh. Jinak skvělá oddechovka. DOPORUČUJI!!!!!

Erinien
08.08.2019 3 z 5

Možná jsem teď přečetla moc knížek od Elle Kennedy za sebou a tak v porovnání s ostatními musím dát o hvězdičku méně. Možná jsem se na příběh Summer a Fitziho až moc těšila. Bylo to dobré, ale off série je lepší. Přesto si ráda přečtu Brennin příběh. Velkou výhodou autorky je, že její postavy jsou vtipné a sympatické, těžko je nemilovat.