Lov

Lov https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397194/bmid_lov-D4t-397194.png 4 1158 220

Briar U série

Říká se, že protiklady se přitahují. A nejspíš to je pravda, protože neexistuje žádný logický důvod, proč by mě měl přitahovat právě Colin Fitzgerald. Obvykle totiž neletím na potetované hokejisty, kteří si libují ve videohrách a jsou přesvědčení, že jsem povrchní a přelétavá. Jeho názor na mě mu vynesl první černý puntík. Nepomáhá ani fakt, že se kamarádí s mým bratrem. A jeho nejlepší kamarád se do mě zamiloval. Jo, a zmínila jsem se, že jsme spolubydlící? Na tom ovšem nejspíš nezáleží. Fitzy dal jasně najevo, že o mě nemá zájem, přestože to mezi námi jiskří tak, že by z toho náš dům lehl popelem. Nejsem holka, která by kluky lovila, a nehodlám s tím začínat. Mám dost práce s novou školou, úlisným profesorem a před sebou nejistou budoucnost. Takže až si můj sexy mlčenlivý spolubydlící uvědomí, o co přichází, ví, kde mě najde.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro děti a mládež

Vydáno: , Baronet

The Chase , 2018

Lexie321
20.04.2023 4 z 5

Kniha išla na podobný štýl ako tie z off-campus série keďže dej sa odohráva v rovnakom universe. Čítala sa veľmi rýchlo nakoľko aj dej plynul veľmi rýchlo. Nejaké pasáže boli fakt dobre a vtipné a aj keď Summer a Fitz boli zlatý občas mi nejaké pasáže prišli trocha otravne. Asi by som povedala, že autorka išla menej do hĺbky ako pri iných knihách, čo bolo pre mňa trocha sklamanie. Každopádne ale kniha bola typicky dobre čítanie od Elle Kennedy.

JaSl
18.01.2023 2 z 5

Upřímně jsem knihu ani nedocetla ale to možná proto, že už jsem ji někdy četla nebo byla některé podobná... Všechno je tak předvídatelně i když musím říct že u pár scének jsem se i zasmala ... Kniha je určena primárně pro mladší čtenáře a to je mi 30 (takže žádná vysloužila čtenářka) .... Každopádně kniha je až moc vyumělkovaná na můj vkus každý je tam nádherný, bohatý a úspěšný.... No jak říkám možná pro mladší čtenare.

Kacased
09.01.2023 5 z 5

Kniha se četla dobře a věřím, že pro mladší čtenáře to musí být top. V mém věku už si nemyslím, že by se vše točilo kolem sexu a těch sexuálních narážek bylo moc. Přesto dávám 5 hvězdiček.

Terka18
16.11.2022 5 z 5

Krásný začátek úžasné série. Příběh plný romantiky, lehce okořeněný vtipem a i lehkým dramatem. Moc jsem se bavila a užívala si příběh po celou dobu čtení.

groula
08.11.2022 3 z 5

Asi už jsem na tohle starej. A některý tanečky kolem sexu mi přijdou strašně vtipný, ale možná sem před dvaceti lety byl stejně trapnej.
Kniha je určena asi primárně pro ženskou část čtenářů.
Ale dalo se to.
Možná je to až příliš dlouhý a místama zbytečně rozvlacnely....

zp87
31.10.2022 5 z 5

Elle Kennedy znám teprve 5 měsíců. Hned po přečtení Návrhu se vyšvihla na vrchol mého seznamu nejoblíbenějších autorů a každou další knížkou to potvrzuje.
Top pro mě sice zůstávají první tři díly Off Campus (Garrett, Logan a Dean), ale na špičce nemůžou být všechny knihy, že jo.
Pořád jde o luxusní čtení. A vtipné. Balíček romantiky, trochu vážnější linky se kterými se mohou mladí/studenti/ženy a dívky setkat, samozřejmě trochu sexu, zabalený ve velmi líbivém obalu s velkou dávkou testosteronu a navoněný Chanelem no. 5...
Fitz je další božský hrdina. Summer docela poděs, ale je to Deanova ségra, že jo. Deana bych tam mohla mít i víc. Celkově byla předešlá série asi propracovanější a určitě o chlup lepší, ale stejně... Skvěle jsem se bavila!

Zuzana215
23.10.2022 5 z 5

Summer nelze nemilovat, Fitz mě trochu štval...za mě zbytečně velký drahoty.
Byl to trochu jiný díl než ty ostatní..role se prohodily a to mě bavilo ..
Tuhle knížku jsem sháněla snad nejdéle..Poslední kus skladem byl někde v Moravských Budějovicích! Takže za nemalý peníz jsem uprosila paní, aby mi ji poslali :)..

Nermal
05.09.2022 4 z 5

Že je Elle jako spisovatelka tohoto žánru extratřída, o tom není sporu. Na druhou stranu se mi start této série nezdál tak dobrý jako Off-Campus.
Asi to bude tím, že už se jako čtenář nespokojím jen s rozložitým hrudníkem, břišáky a velkým pérem. Ale nezatracuju nikoho z těch mladších, kdo je z takových parametrů nadšený.
Příběhy předešlé série se mi zdají mnohem propracovanější, přestože erotiky v nich bylo možná ještě víc než tady.
Noví hrdinové jsou mladší a divočejší. Postavu Summer jsem si hned oblíbil - a nakonec i Fitzyho -, vždyť si vlastně pomohli navzájem. Ovšem od postavy Brenny, které si nešlo nevšimnout, si do budoucna hodně slibuju, takže od druhého dílu očekávám značné zlepšení děje.
Že je v Lovu obsažena spousta humoru, to už považuju u této autorky za standard.

Rapeh
03.09.2022 3 z 5

Volné pokračování série Off-Campus. Jako kniha na odreagování a odpočinek od učení splnila svůj účel. Přečetla jsem jí za dva dny.

aquaver
17.08.2022 5 z 5

Další skvělá kniha od autorky. Její série Off-Campus se mi moc líbila. Tak trochu jsem si i myslela, že tohle už nebude úplně ono, že to určitě bude slabší jak předešlá série... Ale ono ne.. Stránky rychle utíkali. Fitzyho jsem si oblíbila a Deanovu sestru stejně tak. Jinak to vlastně ani nešlo :) Těším se na další díl. Obzvlášť když má být o Brenně. Určitě doporučuji.

andreamrs
12.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Mám načteno už docela dost knih autorky a nevěřila jsem, že si dokážu některý z nových příběhů zamilovat ještě víc. To jsem ale netušila, že se hned zamiluju do Fitze a Summer ! Bože, tohle se tak povedlo, je to strašně vtipný, zábavný, postavy jsou povedené, miluju ty dialogy a prostředí, strašně bych chtěla zažít alespoň týden se všemi na Briaru. Má to takovou přiměřenou dávku dramatu i problémů (linka s profesorem se mi hodně líbila!), zároveň je to tak příjemně “hot” bez přehnané erotiky. Já si to tak strašně užila! Tohle si opravdu musíte přečíst. Nechci říkat, že je to můj nejoblíbenější díl, protože ty další jsou prý taky výborné, nicméně tohle bude minimálně moje srdcovka!

moudivlacek
06.08.2022 5 z 5

Chtěla jsem se odreagovat, chtěla jsem si užít s knížkou, pobavit i si z ní něco vzít. To vše mi poskytla tato kniha.
Je to sice první díl série, ale doporučuji nejdřív číst sérii Off-Campus, na kterou tato série navazuje. Seznámíte se tam s plno hrdiny, kteří se objevují zde, budete vědět, kdo je a s kým je. Není to nutností, jen doporučení.
Summer je živel, nezkrotná, krásná, zranitelná, jenže plno lidí v ní vidí jen bohatého hloupého fracka s vlivnými rodiči. Fitzy je samotář a vývojář videoher. Tichý člověk, který není rád středem pozornosti. Prostě pravý opak Summer.
Oba jsou k sobě přitahováni, ale je to problém - introvert versus extrovert, a těch rozdílů jsou mraky. Každopádně vtipné scény, ale i vážné, pro mne dost možný reálný příběh. Summer nakonec pochopí sama sebe zásluhou Fitzyho, ten zas, že někdy vyjít ze svého vlastního stínu je nejen potřeba, ale také síla žít dál svůj skutečný život.
Těším se na další příběhy této série. Pro odreagování a romantikům knihu doporučuji.

MAU256
02.08.2022 5 z 5

V zelených očích jí tančí rozpustilé ohníčky. "Ale stejně mě miluješ, ne?" Přitáhnu si ji k sobě a přitisknu rty a její. "Jo". Pomalu, škádlivě ji políbím. "Stejně tě miluji."

Krásný příběh z vysokoškolského prostředí, pohybující se mezi hokejistky, fotbalisty a boháči, kteří by si mohli dovolit cokoli. Summer jsem si oblíbila, šla si za svým, byla neskutečně bohatá, ale i přesto má v sobě "svůj hlas", který jí sráží. A bože, kdo by nemiloval Fitze. A kamarádka Brenna - už se těším na její příběh. Mrzelo mě, co se kvůli holce stane s kamarádstvím mezi Fritzem a Hunterem, doufám, že nějaký díl bude také o něm a že se to mezi nimi urovná. Pro romantické dušičky doporučuji.

Mondaika
10.07.2022 2 z 5

Od Kennedy, prostě víte, co čekat. Ten samý koncept na padesát různých způsobů, u kterého si oddechnete.... Moc se nenadchnete, ale ani neurazíte. Nevím, ale za mě byl příběh Brenny rozhodně lepší než tento... Obě hlavní postavy se za mě rozhodně nelovili, ale plaval v tom oba takže.... Nadhození témat jako sexuální obtěžování nebo poruchy učení zde nebyly patřičně dost rozvinuté... Takže slabé, ale určitě pro náctileté čtenářky to bude úchvatné hlavně, když zde opět nechybí dosti obří vydařené penisy a úžasný hříšníci.....

Misshell1
31.05.2022 5 z 5

Super čtení, jsem ráda, že jsem na tuhle sérii narazila, hlavně díky hodnocení tady jsem se rozhodla, že ji přečtu. Abych začala od začátku...miluji hokej, takže naprosto super zasazení příběhu pro mě. Postavy mi sedly, i to jak se vyvíjeli, jak k sobě nacházeli cestu a k tomu tolik vtipných momentů, že jsem se fakt od srdce zasmála. A závěrem si dovolím jeden citát z knihy: podle mě muži mají spoustu dobrého, co světu nabídnout. V první řadě mají parádní penisy.

ewi
05.05.2022 3 z 5

uprimne...pacila sa mi asi najmenej z celej serie, postava Summer mi nie je prilis sympaticka a par Summer- Fitz mi prisiel ako velmi nesurody..

Olga8480
07.04.2022 5 z 5

Čtivý příběh plný romantiky, který vás pobaví tak, že se při čtení nemůžete přestat potutelne usmívat...v určitých fázích jsem se smála tak, že i moji sousedi museli nadskočit.
Už se těším az se pustím dočtení dalšího dílu...Risk

Jita160
20.03.2022 4 z 5

Láska na ledu to já prostě můžu.

Potřebovala jsem milou klidnou jednohubku nad kterou nebudu moc přemýšlet a jenom se povezu na příběhu dvou naprosto odlišných lidí.
Sumer s poruchou ADHD je divoška,potrhlá a tááák vtipná... Prostě jsi šla vždy za svým.
A Fitz je introvert.... pořád se v tom plácal, neuměl dát najevo své city. Dlouho jim trvalo než pochopili že to jiskření mezi nimi má své opodstatnění.
Super čtení.

pat4157
14.03.2022 5 z 5

Jo, tak tohle se četlo moc pěkně. Zaslouženě 5 hvězdiček.

Libris_Na_Ex
29.12.2021 5 z 5

4,5/5
Knížky od Elle Kennedy mám velmi ráda, protože vždycky od nich dostanu, to co chci - vtipné, erotické romanťárny, u kterých nemusím moc přemýšlet a nejsou úplně hloupoučké. Tenhle díl je pro mě ale velmi osobní, protože stejně jako hlavní hrdinka Summer mám ADHD a tohle je první kniha, kde jsem se s poruchou pozornosti setkala. A musím říct, že toto téma zde bylo zpracované velmi dobře. V mnoha momentech jsem s hlavní hrdinkou neskutečně soucítila a občas mi ukápla i slza. Samozřejmě by se tu dalo jít více do hloubky, protože u ADHD je toho spousta co rozebírat, ale i tak to bylo na poměry žánru zpracované velmi dobře.
A dobře za mě fungoval i hlavní mužský hrdina Fitzy. S vlastní zkušenosti vím, že právě energické holky s ADHD, končí s velmi klidnými kluky, což Fitzy splňoval na jedničku a velmi jsem si ho oblíbila.
Moje hodnocení je asi dost zkreslené, ale prostě jsem si knihu užila. Tečka.