Lov

Lov https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397194/bmid_lov-D4t-397194.png 4 1150 220

Briar U série

Říká se, že protiklady se přitahují. A nejspíš to je pravda, protože neexistuje žádný logický důvod, proč by mě měl přitahovat právě Colin Fitzgerald. Obvykle totiž neletím na potetované hokejisty, kteří si libují ve videohrách a jsou přesvědčení, že jsem povrchní a přelétavá. Jeho názor na mě mu vynesl první černý puntík. Nepomáhá ani fakt, že se kamarádí s mým bratrem. A jeho nejlepší kamarád se do mě zamiloval. Jo, a zmínila jsem se, že jsme spolubydlící? Na tom ovšem nejspíš nezáleží. Fitzy dal jasně najevo, že o mě nemá zájem, přestože to mezi námi jiskří tak, že by z toho náš dům lehl popelem. Nejsem holka, která by kluky lovila, a nehodlám s tím začínat. Mám dost práce s novou školou, úlisným profesorem a před sebou nejistou budoucnost. Takže až si můj sexy mlčenlivý spolubydlící uvědomí, o co přichází, ví, kde mě najde.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro děti a mládež

Vydáno: , Baronet

The Chase , 2018

MamaKnihomolka
MamaKnihomolka
20.09.2020 3 z 5

Miluju hokej a jsem ráda, že jsem narazila na knihu, ve které jsou hokejisté. Co se týče postav tak na mě ze začátku Summer působila jako typická zbohatlická pipka, ale bavila mě, byla upřímná a na nic si nehrála. Její "úchylometr" mě moc bavil. Za to Fitz. Tajemnej, záhadnej sexy hokejista a ať měl jakéhokoli komplexy tak se občas choval jako zmetek. Brenna je boží.
Kniha měla delší kapitoly a to mě osobně moc nevyhovuje. Text se čte dobře, ale prostě jsem pořád čekala nějaký pořádný zvrat nebo něco... Líbilo se mi, že se kapitoly střídali z pohledu Summer a Fitze.
Jsem ráda, že v dalších dílech série se objevují příběhy postav, které jsem poznala v tomto příběhu Summer. Stejně jako to je v sérii Začít znovu od Mony Kasten. Díky tomu, ač tato kniha je průměrná, si přečtu i další díly. Na druhý se těším protože bude o Brenně.

havrmoni
havrmoni
11.09.2020 4 z 5

Fitzy, tak ma něj jsem byla zvědavá. Nezklamal :)) Summer je takový poděs, ale já se bavila.

Pavla79
Pavla79
30.08.2020 3 z 5

Pohodové čtení na odreagování.. :)

Jeninas
Jeninas
15.08.2020 5 z 5

Gerrett a jeho psychologický rozbor na úvod byl peckovní - celkově je příjemné dočíst se alespoň v náznacích o dalších osudech svých oblíbených postav. Fitzy je zajímavý neokoukaný hrdina, navíc naprostý Summeřin protiklad a ty se přitahují, věřte tomu! Je to příběh vyplněný pošťuchováním mezi tichým chorobným odkladačem nepříjemných konfrontací a ztřeštěnou dislektičkou. Je milý a vyznívá uvěřitelně a lidsky, protože jeho postavy jsou všechno jen ne bezchybné (a chudák Hunter to trochu odnesl). Najdete tam i boj proti předsudkům a odkaz na Me too, ale opět velmi citlivě. Sumasumárum: prozatím to nejlepší, co jsem od Elle četla. Hrozně mě bavilo, jak to k sobě Summer a Colina táhlo a jak s tím bojovali, aby nakonec zjistili, že se skvěle doplňují.

pipa36
pipa36
01.08.2020 4 z 5

Již dříve jsem od spisovatelky četla sérii Off-Campus, jejíž alfou a omegou byla univerzita Briar. I když jsem to mohla očekávat, stejně mě překvapilo, že se jedná o pokračování této série, kde se objevují původní postavy.
Kniha jako taková je velice vtipná - Summer i Brenna mají pořádně prořízlou pusu a s ničím se nemazlí. Moc se mi to líbilo - příjemné, lehké, svižné. Než skončí dovolená, snad ještě stihnu 2 a 3 díl.

Adyy
Adyy
20.07.2020 5 z 5

Hezké oddechové čtení. Příběh se mi moc líbil, postavy jsem si hned oblíbila.
Ale popravdě... Jsem jediná, komu bylo Huntera líto?? V tomhle ohledu mi kniha přišla nedokončená, prostě ho "odepsali" a nijak dál ho pak už ani autorka nezmiňovala - ale to je asi jenom můj názor.

tittanie
tittanie
18.07.2020

Oblíbená autorka, jenom mě trochu štvalo, jak Colin a Summer chodili kolem sebe a nevěděli a věděli....

Myška43
Myška43
23.06.2020 5 z 5

Knihy od autorky jsou opravdu super. Tento příběh není vyjímkou. Líbí se mi, že je humorný a zároveň poukazuje na problémy, které se mohou přihodit každému z nás. Opět se budu opakovat, že nejsem už dávno cílová skupina, ale já ty příběhy prostě žeru. Teď si jdu přečíst Risk, ikdyž už jsem ho před časem četla a pak hurá na Hru.

nai.ivka
nai.ivka
22.06.2020 3 z 5

První díl má smůlu, že nesnáším vnitřní bohyně nebo kritičky, tahle co by měla mít Summer aspoň neměla slovní průjem. Slušná pohádka pro dospělé holky.

Kristy.Seb
Kristy.Seb
22.06.2020 5 z 5

Tak tohle mě bavilo. Líbila se mi Summer s jejími problémy, se kterými se dneska setkává hodně lidí. A líbil se mi Fitz!

jitka7
jitka7
18.06.2020 4 z 5

Colin je prostě úžasný. Tak strašně mě potěšilo, že jde napsat příběh o klukovi, který byl děvkař, pak se zabouchl a děvkařem už nebyl. Colin prostě děvkař nebyl nikdy a tím mi byla celá kniha daleko sympatičtější. No a Summer, strašně jsem si ji oblíbila hlavně kvůli jejím nedostatkům. Moc se mi líbilo, jak působila navenek, přesto měla uvnitř spoustu svých problémů a démonů. Pro mě nejhezčí příběh této série.

LucySmile
LucySmile
12.06.2020 5 z 5

Jednoduchý, čtivý, zábavný, dokonalý. Elle Kennedy nikdy nezklame a její knihy mě vždy dostanou do naprosté pohody. Téměř jsem se o ní nemohla odtrhnout. Vřele doporučuji

CiaKawlone
CiaKawlone
10.06.2020 4 z 5

Tento příběh byl velmi hezký, ale zkrátka ne tak dobrý jako příběhy hlavních postav z Off-Campus. Summer byla velmi emocionální, ale rozhodovala se správně. Fitz byl zase emocionálně narušený a tak tvořili krásný pár. Určitě se plánuju k němu vrátit.

ElikaS
ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Po Off Campus jsem se moc těšila na novou sérii. Ze Summer jsem měla trochu obavy, přece jen v Off Campus mě úplně neuchvátila, za to na Fitze jsem se moc těšila, i když mi jejich spojení ze začátku nedávalo moc smysl a nehodili se mi k sobě, nakonec to vůbec nebylo špatné a dohromady vytvořili skvělý pár.

Zuzana207
Zuzana207
20.05.2020 5 z 5

U mňa to má Elle zase na plný počet hviezdičiek. :-) Jej štýl písania je vynikajúci, dej zaujme hneď od začiatku, takže kniha sa číta v podstate sama. Viaceré postavy sú charakterovo protichodné, čím dochádza k napätým aj vtipným situáciám. Oceňujem prepojenie so sériou Off - Campus, vďaka čomu som sa dozvedela viac aj o iných postavách v knihe.
Hoci som už školské lavice opustila pomerne dávno, rada si študentský život týmito sériami pripomeniem. :)

Ella161
Ella161
18.05.2020 5 z 5

Co na to říct? Autorka nezklamala.

lightka
lightka
13.05.2020 5 z 5

Konečně příběh, kde hlavní postava není totální děvkař a klasický svůdník. Fitz si žije ve své ulitě introverta a Summer je jeho úplný naopak. Ale díky ní si Fitz uvědomí, že chce ze své ulity vylézt.
"Až se Summer jsem se začal cítit naživu."

salča
salča
01.05.2020 5 z 5

Bylo fajn zavzpomínat na starou partu hokejistů ze série Off campus a zároveň se začíst do nového příběhu Summer a Fitze.Summer byla tornádo-všude jí bylo plno.Fitz byl naprostý opak toho všeho.
Příběh nepostrádal vtipné dialogy mezi hrdiny,kterými jsem se skvěle bavila a nejednou zasmála.

keiko33
keiko33
29.04.2020 5 z 5

Ano. Tato kniha bola klise. Hokejista a bohata kraska. Ale co na tom zalezi, strasne som sa bavila. Uz davno som sa tak nenasmiala. Autorka ma proste talent, na vtipne situacie a dialogy. Summer, aj ked bola strelena, mi bola sympaticka. Mam syna s poruchou ucenia, takze jej problemy s ucenim viem pochopit. A Fitz? To bol taky tichy medvedik, bolo to mile, ako bol so svojich citov k Summer v rozpakoch. Takze znova super jednohubka od autorky. A pacilo sa mi, ze trocha prepojila tuto seriu so seriou Off-Campus

Petu_ka
Petu_ka
27.04.2020 5 z 5

Hned jsem se začetla, paráda!