Lov

Lov https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397194/bmid_lov-D4t-397194.png 4 1159 220

Briar U série

Říká se, že protiklady se přitahují. A nejspíš to je pravda, protože neexistuje žádný logický důvod, proč by mě měl přitahovat právě Colin Fitzgerald. Obvykle totiž neletím na potetované hokejisty, kteří si libují ve videohrách a jsou přesvědčení, že jsem povrchní a přelétavá. Jeho názor na mě mu vynesl první černý puntík. Nepomáhá ani fakt, že se kamarádí s mým bratrem. A jeho nejlepší kamarád se do mě zamiloval. Jo, a zmínila jsem se, že jsme spolubydlící? Na tom ovšem nejspíš nezáleží. Fitzy dal jasně najevo, že o mě nemá zájem, přestože to mezi námi jiskří tak, že by z toho náš dům lehl popelem. Nejsem holka, která by kluky lovila, a nehodlám s tím začínat. Mám dost práce s novou školou, úlisným profesorem a před sebou nejistou budoucnost. Takže až si můj sexy mlčenlivý spolubydlící uvědomí, o co přichází, ví, kde mě najde.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro děti a mládež

Vydáno: , Baronet

The Chase , 2018

Vknihách
28.12.2021 5 z 5

Nová séria od obľúbenej autorky si nasadila latku riadne vysoko! Hneď na úvod priznám, že sa neviem dočkať pokračovania v slovenskom preklade, ktoré (snáď) uzrie svetlo sveta už v januári.
Príbeh bohatej a sčasti privilegovanej Summer. Napriek tomu, že je v spoločnosti stredobodom pozornosti,aj keď po tom netúži, má vlastných démonov. Trpí (doslova) ADHD syndrómom a študentský život pre ňu nie je ľahký. Zasadne si na ňu profesor, iný jej však až príliš okato prejavuje priazeň. Aj toto je jednou z temných stránok krásneho zovňajšku…
Páčil sa mi vývoj vzťahov medzi spolubývajúcimi, áno, odvážna Summer sa nasťahovala k trom hokejistom. Jedným z nich je Fitz,po ktorom pokukovala dávno predtým ako sa oficiálne zoznámili. Je možný vzťah tichého a nenápadnosť obľubujúceho introverta, akým je práve Fitz a živlom menom Summer? Perfektné dialógy, vtipné scény, osobné tajomstvá, kopec iskier, pár horúcich scén a aj dramatické zvraty...to všetko je lahodný kokteil, ktorý Kennedy namiešala pre milovníkov YA\NA žánru. A aby toho nebolo málo (nielen na Summer),Hunter,jeden zo spolubývajúcich hokejistov,pekne zamotal celý príbeh... spomínam ho najmä preto,lebo dúfam v jeho príbeh :) naozaj mi ho bolo miestami ľúto a verím, že mu Elle naordinuje peknú náplasť na zlomené srdce a poriadne veľkú na pošramotené ego.

katkaq
16.11.2021 3 z 5

Kdo zná knihy od Kennedy, ten ví, co čekat. Ten samý koncept na padesát různých způsobů. Dříve jsem četla sérii offcampus a teď jsem se vrátila pro změnu k této sérii. Naivní teen romanťárna - chtěla jsem si u ní oddechnout a to se mi také povedlo. Takže za mě tam bylo vše, co jsem čekala: trochu romantiky, trochu erotiky, pár sportovců.

Siwan
29.10.2021 4 z 5

Klasika typu off Campus, ale v hlavních rolích ženy. Super nápad, dobře se to čte. Příjemná změna byla Summer. Konečně hrdinka, která se sice s něčím trápí, ale není to nekonečné trauma z dětství, je otevřená, veselá, energická. Řekne co si myslí a dá najevo co chce. Příjemné pokračování s našimi známými postavami a těším se na další díl. :)

Michelleee
24.10.2021 4 z 5

Velmi čtivé, ale znovu bych číst nemusela.

Blanka29
24.10.2021 4 z 5

Kniha, ktera navazuje na serii Off Campus a opet se zde setkame s nasimi oblibenymi hokejisty :)
Pribeh vypravi o sestre Deana, ktera je opravdovy zivel a Colinovi, ktery je jeji pravy opak. Cetla se pekne, mela i dost vtipnych pasazi. Kdyz to porovnam s predchozi serii, tak byl tento dil slabsi ale pekny :)

princesse
13.10.2021 5 z 5

Bavilo mě to, moc dobře se to čte a strašně rychle to uteče a to je škoda. Takže jdu na druhý díl. Oddechovka jak má být.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Hodně jsem se bavila..dvojice Summer a Colin byli vtipní,tvrdohlaví, vášniví a strašní roztomilouši Straaaašně dlouho jim trvalo než se dali dohromady,ale stálo to za to...každou stránku jsem je popoháněla aby to už dali dohromady a dočkala jsem se ️

jsemknihomolka
13.08.2021 4 z 5

Knihu jsem začala číst někde v květnu ale hnedka po přečtení pár stránek jsem ji odložila , čekala jsem že to bude typický příběh o holkách ze sestestva a se sportovci . Po 3 měsících co jsem vzala knihu znovu do ruky jsem zjistila že jsem se šeredně zpletla. Kniha byla užasná , vtipná a napínavá. Perfektní pro prázdniny .
Zaslouží si místo mezi mé oblíbené knížky.

Miška935
30.07.2021 4 z 5

Začátek této knihy byl pro mě dost nudný a měla jsem nutkání knihu odložit, ale nakonec jsem to neudělala a dočetla jsem ji dokonce, protože v polovině knihy se to už rozjelo a docela se mi to líbilo. Za mě zatím tato série je taková jiná, více nudnější, ale sérii rozhodně dočtu a jsem zvědavá na další díl. :)

kacenka6144
21.07.2021 4 z 5

Volné pokračování Campusu. Mám ráda knížky ze sportovního prostředí. Autorka je zřejmě velká hokejová fanynka. Ale jde jí to dobře.

majavcelicka
20.07.2021 5 z 5

Opravdu chápu, proč má tak kladné hodnocení. Četlo se to rychle, 3/4 knihy byly hodně zajímavé. Jen ten konec byl hodně předvídatelný. A asi tuším komu se budou věnovat další díly.

Janulkaxxx
14.07.2021 5 z 5

Autorka opet nezklamala i tuhle serii zboznuju

EvikU.
13.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Nebylo to špatné. Přesně takovou knihu jsem očekávala a potřebovala po hrůzách válečné tématiky. Četlo se to celkem rychle, skončilo to tak jak se dalo čekat. :-)

Jen jsem z těchto knih asi trochu vyrostla. Myšleno tím, že pořád mám ráda romantiku a sex, ale u popisu "krásný penis", což je v knize zmíněno několikrát jsem se musela ušklíbnout.

Na vypnutí hlavy fajn počtení.

narisa
06.06.2021 5 z 5

Tak na tuto sérii jsem se moc těšila. Hlavně proto, že navazuje na mou oblíbenou sérii Off Campus. A také je tato kniha o Fitzim a toho jsem měla ráda už jako vedlejší postavu v předcházející sérii. Summer byla také skvělá, vždyť také je Di Laurentis, sestra Deana a toho zbožňuji. Opravdu velice čtivé pokračování. A moc se těším na další díly :). Huntera mi bylo trochu líto, a tak jsem ráda, že má také svou knihu. Rozhodně vřele doporučuji :).

VercaV
26.05.2021 4 z 5

Není to tak dávno co jsem přečetla předchozí série a už jsem se nemohla dočkat této. Fitz je boží, bavil mě od začátku a tu jeho neschopnost se vyjádřit jsem mu odpustila vlemi rychle. Naopak mě vůbec nevadilo, že jim trvalo delší dobu dát se dohromady. Bylo to "jiné" oproti předchotím knihám od Elle. Libílo se mi, jak se Fitz postupně měnil a dospíval, že na konci knihy to byla jiná osoba než na začátku. Hodně se mi líbila scéna z NY kde je přistihl Dean. Summer byla taky boží, její slovník a přátelství s Brennou bylo perfektní.
Velmi se mi líbí, že dějově to na sebe navazuje s předchozí sérií a objevili se zde i předchozí postavy. Ale nakonec hodnotím jen 4*/5*, protože mi v tom proti Off-Campus něco chybělo, nemělo to takový erotický náboj, ale zase cením, že děj je jiný.

martina1797
28.04.2021 5 z 5

Tohle bylo jednoduše super, moc se mi to líbilo. Trošku mě rozčiloval Fitz, jak mu trvalo se konečně rozhodnout a jak se občas choval. Jinak ale milé, vtipné a romantické. Hned začínám číst druhý díl.

badliar_id
15.04.2021 4 z 5

Já nevím jak to autorka dělá, ale dokáže mě do té knihy vtáhnout, že nejsem schopna přestat číst. První díl Briar U série nebyl vůbec špatný! Opět jsem se nasmála, ale i pěkně nervovala. Postavy z minulých dílů žeru pořád stejně :D..
Fitze zbožňuju už z minulých dílů, takže bylo snadné si ho tu oblíbit. Musím se ale přiznat, že mě občas štval svým chováním vůči Summer a svou nerozhodností. Summer byla fajn. Hlavně mě bavila, jak byla padlá na hlavu a ještě, jak vymýšlela ty svoje "slova" :D.. Někdy jsem z ní fakt nemohla.
Bylo to zase skvělý oddechový čtení, ale něco tomu chybělo. Už se těším na příběh Brenny, takže jdu hned číst :D.. Doporučujuu..

Ketfl
24.03.2021 5 z 5

Příběh Summer a Fitze jsem slupla jako malinu, stejně jako všechny knihy od Elle. A opět nemám co vytknout. Líbilo se mi to, moc. Fitze jsem si oblíbila už v sérii Off-campus, takže jsem se na jeho příběh moc těšila. Sice mě občas rozčiloval tím, jak se neuměl rozhodnout, ale panebože, taky bych takovýmu fešákovi vše odpustila :-D Jo, tyhle knihy jsou prostě skvělá odpočinková četba, kterou si musí užít snad každá žena. Těším se moc na příběh s Brennou.

tynka65
22.03.2021 5 z 5

Sérii Off Campus miluju! A stavím ji na první příčku erotických sérií a možná proto jsem tolik odkládala čtení Briar U. Jak moc jsem se bála zklamání. Mezi prvními díly obou sérii mám rozestup asi 2 roky a možná proto mě příběh Summer a Fitze tak pohltil. Cokoli co Elle Kennedy napíše mě neskutečně baví! Moc se těším na další díl z hokejového prostředí.

Bettybook
15.03.2021 4 z 5

Od Elle mám přečtené všechno, kromě série Briar U. Takže jsem se těšila, že od autorky započnu její poslední sérii, která u nás zatím vyšla. Ale zatím jsem malinko zklamaná. Ano, byl tu ten typický autorčin styl psaní, přesto mi tady něco chybělo. Jak už tady někdo zmiňoval, takové nemastné, neslané. Snižuju hodnocení o jednu hvězdičku, protože jsem zvyklá u Elle na knihy pět z pěti. Jinak opět pohodovka, u které si odpočinete a zasmějete se.