Labyrint Černého opatství

Od chvíle, kdy čtyři templářští rytíři, Gerolt, Maurice, Tarik a McIvor, dopravili svatý grál do bezpečí pařížského templářského hradu uplynulo už několik let. Francouzský král Filip Sličný však poté vydal rozkaz, jímž má být řád zničen. Všichni templáři mají být předáni inkvizici. Kdo je ale za oním zákeřným plánem doopravdy? Čtyři strážci grálu tuší, že jde o mnohem víc, než o zlato nebo o moc. Jde o poslední řádové tajemství: o svatý grál!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61600/big_bratrstvo-svateho-gralu-labyrint-ce-cE8-61600.jpg 4.222

Bratrstvo svatého grálu 3.

Literatura světová, Fantasy, Historické romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Bruderschaft der heiligen Gral-Labyrinth der Schwarzen Abtei, 2009

Kniha Labyrint Černého opatství

čef

Tak jsem si po letech přečetl průzračnou pohádku, lépe řečeno historizující dobrodružnou fantasy, motající se okolo svatého grálu. Příběhy tohoto druhu již nemohou téměř nikoho překvapit, veškeré rekvizity tohoto žánru jsou dobře známé. Snad však přece jen se najde někdo, kdo ocení matné nasvícení událostí okolo konce templářského řádu a pronásledování katarů, těm přeji příjemnou zábavu.

kmenicka
14.02.2012

Pěkná knížka, které ale docela dlouho trvalo, než mne do příběhu vtáhla, pak se to ale změnilo.

Narrenturm
Narrenturm