Stalingrad

Píše se rok 1942 a německá armáda vítězí na všech frontách i díky speciálním vojákům v jejích řadách. Vojákům, kteří jsou prakticky nezničitelní – tedy pokud mají dost cizí krve. A jestli něco v téhle zatracené válce skutečně teče proudem, tak právě krev. Germánský upírský klan se rozpíná do všech stran a jeho nepřátelé jsou rozhádaní a prohrávají jednu bitvu za druhou. Zdá se, že mocnou vládkyni Germánů nic nezastaví. Jenže generál Gerhard začíná pochybovat a slovanský upírský klan se tak snadno nevzdává. Navíc Veronika s Janem Bezzemkem mají plán. Tajné války upírů vrcholí monstrózní bitvou, která se zapíše do dějin....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379892/big_stalingrad-CGP-379892.jpg 4.2399

Kniha Stalingrad

darbujan8924
předevčírem

Za mě velké zklamání. Děj o ničem, plný vulgarismů a nudy. V půlce knihy jsem to vzdal a knihu vrátil.

mi-380
03. prosince

Kotletova sexy upírská bitevní smršť mě vždy dokáže vrátit o pár let zpět, do časů, kdy jsem byl větším optimistou, kdy jsem měl pocit, že sto let veselého života je přede mnou, kdy mi každý měsíc přistávala ve schránce nová Ikarie. Pryč od literatury faktu nebo rádobyrealistických románů mé současnosti. Užívám si strhující děj, černý humor, znalost historie a hlavně nápad s velkým N. Brutální prequel k Nářezům. Jsem zvědav, která bojiště ještě s Janem Bezzemkem a s upírskými klany navštívíme.
No, zatím jsem tedy ještě z Kotlety nevyrostl, jak se to stalo některým spoluuživatelům DK, takže jim většina hvězd vyhasla (dost dobře nechápu, jak někdo ztrácí hodiny a hodiny drahocenného času čtením knihy, kterou nakonec spláchne s hodnocením odpad nebo s jednou*).
„Ratatatatata“, čte přesvědčivě Richard Fiala.
85 % (zatím 397 hodnotících s průměrem 84 %).

IHT

Jan Bezzemek opet v plne sile! Precteno za den, skvele jsem se u toho odreagoval i bavil. FK je proste zaruka morbidniho, uchylneho, pornografickeho, vulgarniho a nesmirne zabavneho textu. Dle meho (obcasneho) gusta :-)

Michaeles

Jedna z horších knih od Kotlety. Kromě bitev, sexu a neustálého utíkání v knize v podstatě o nic nešlo. Děj jsem hledal až do konce knihy a nenašel. Na každé druhé straně jen, až zbytečné, vulgarismy a nasledné i několikastránkové popisování bitev a neuvěřitelně uvěřitelných přežití.

XbookwormX

Na Kotletu trpím a nevadí mi, že je sprostej jak cikánskej kopáč a libuje si v popisu mrda...pohlavních styků, ale tohle mi přišlo hrozně slabý. Všechno výše zmíněný tam bylo tak nějak samoúčelný a bez toho by tam nezůstalo vůbec nic. Každá z postav mi byla úplně ukradená a kdybych nečetl "nářezy" před tím, asi by mě tohle nepřesvědčilo u Bratrstva krve zůstat. Tohle byla taková paradoxně docela halal kotleta, bez krve a bez chuti a to jí tam přitom ta upíří cháska sosá po litrech.

Maud22

Svižné prázdninové čtení. Aspoň je mi jasné, proč ta WW2 trvala tak dlouho. A jestli se upíři zapojili i do třicetileté války, tak její délka se dá vysvětlit nedokonalými zbraněmi. Mašinerie 2. světové byla holt na vyšší úrovni. V případě upírů existují konzervativní typy i takové, které jsou technickými novinkami nadšeni. Mocenské vlivy a rozdělení vlády funguje u upírů stejně jako u lidí. Avšak není všechno tak, jak se jeví, o čemž svědčí časově pozdější dobrodružství Jana Bezzemka, a to mě na tom baví.

Dandulka

Opět vyvážená dávka skvělých hlášek, pervrznosti, sexu a vulgarity tak, jak to umí jen Kotleta. Všude samý upír; prostě pohodovka na víkend.

TERRORDROME

Potrebuje Bratstvo krvi ďalší prequel? Nie, ale má ho! Dejovo je to v podstate o ničom, Banda upírskych vyvrheľov uprostred druhej svetovej chodia hore dole, zabíjajú, unášajú, oslobodzujú, hláškujú a šukajú ako červené mravce. Bum, prásk, ratatatata...šuk, trt! A tak je to celý čas, hrdinský upíri masakrujú hromady nacistických upírov, strieľajú, bodajú, sekajú a hryzú, to je detailný popis všetkého diania. Nuž, zábava to bola, nie že nie a upírsky šľachtic čo má v zadku narvaný meter ostnatého drôtu sa nevidí každý deň, rovnako ako keď hrdina odsekne protivníkovi vršok hlavy, naberie jeho mozog do ruky a pleskne mu ho do ksichtu. Kto chce riešiť dej nemá šancu, je to len takmer bezmyšlienkovitá režba najhrubšieho charakteru kde sa olovo a bomby sypú rovnako ako vulgarizmy. V tom je Kotleta ako doma.