Stalingrad

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Píše se rok 1942 a německá armáda vítězí na všech frontách i díky speciálním vojákům v jejích řadách. Vojákům, kteří jsou prakticky nezničitelní – tedy pokud mají dost cizí krve. A jestli něco v téhle zatracené válce skutečně teče proudem, tak právě krev. Germánský upírský klan se rozpíná do všech stran a jeho nepřátelé jsou rozhádaní a prohrávají jednu bitvu za druhou. Zdá se, že mocnou vládkyni Germánů nic nezastaví. Jenže generál Gerhard začíná pochybovat a slovanský upírský klan se tak snadno nevzdává. Navíc Veronika s Janem Bezzemkem mají plán. Tajné války upírů vrcholí monstrózní bitvou, která se zapíše do dějin....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379892/stalingrad-CGP-379892.jpg 4.2282
Série

Bratrstvo krve 4.

Žánr
Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Epocha (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (77)

Kniha Stalingrad

Přidat komentář
Elea
09. října

Líbilo se mi to, velmi příjemná oddechovka.

MilošGavenda
24. září

Tohle byla moje první knížka co jsem od Kotlety četl a nevěděl jsem ani o jeho stylu. Čekal jsem že to bude nějaká fantasy ptákovině plná krve ale o to víc mě to překvapilo. Je to knížka plná násilí, vtipných hlášek, sexu a zajímavých postav. Čte se to výborně, na nic si to nehraje prostě ideální čtení na cestu do práce, školy, atd.. a už vybírám další knížku od Kotlety.


lucakuca
19. září

Jsem rozmazlená předchozími díly. Copak toto? Ajajaj. Nějaký odtučněný díl. LighteSeSáčci, humor bez cukru (sem tam špetka) a brutalita v bio formě z ruských pastvin.
Ale! Nakonec bylinková romantická limonáda "Tenkrát v Berlíně" to zachránila. ODIN Radegast!!!!! Proč tě není více?

martin6849
31. srpna

Mám knihy od Kotlety rád, tohle je ovšem úlet hodně špatným směrem. Nevím, na kolik moje hodnocení ovlivňuje fakt, že jsem nečetl, ale poslouchal audioknihu, nicméně mě to nebavilo a přišlo mi to dost hloupé (a to samozřejmě počítám s tím, že je to brak a jako takový ho čtu a většinou se mi i líbí).

Z druhé strany plusem je, že je to ideální kniha k řízení, protože se nad ní nemusí vůbec přemýšlet a proto nerozptyluje.

Jandýs
18. srpna

Skvělý závěr! Jako ženský, která nic moc neví o zbraních a historii, tak některé popisy a boje byly pro mne zdlouhavé, ale vynahradily mi to hlášky a ten konec.. :-)

Krukron
29. července

Po nějaké době další Kotletovina ???? Musím uznat, že jsem se výborně bavil a před očima mi po řádcích běžel film, takový akční film se spoustou krve, sexu a drsnejch hlášek. Prostě přesně to, co jsem očekával a potřeboval na odreagování. Proto plné skóre. ????

tlllk
22. července

Bolo celkom fajn sa znova stretnúť so starým Gerhardom a jeho partičku keď ešte stály proti sebe.

wally
21. července

Nic extra....nic už nepřekvapí. Chtělo by to nějakou změnu...

1

Doporučujeme

Ve službách klanu
Ve službách klanu
Faja
Faja
Hněv Pána ohně
Hněv Pána ohně
Na ostřích čepelí
Na ostřích čepelí