Mega hustej nářez

Mega hustej nářez https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155534/bmid_mega-hustej-narez-PKs-155534.jpg 4 1013 135

S partyzánštinou je konec. Je na čase rozpoutat válku. Absolutní válku lidí proti mimozemským okupantům. Jestli má být planeta Země svobodná, je třeba obětovat všechno, včetně vlastních životů - a to platí nejen pro lidi, ale i pro upíry. Jan Bezzemek, Gerhard, Petra, Lucie i Diana a jeho partička upířích transvestitů a dalších jejich spojenců stojí na prahu poslední bitvy se žlutými parchanty z vesmíru a vědí, že není cesty zpět. Čeká je buď smrt, nebo svoboda."Tak jo, sežeňte mi granáty a nějaký hulení. Tohle bude epický," říká JUDr. Tomáš Uhřík. Upíři proti mimozemšťanům potřetí a naposled. Na konci knihy zůstanou jenom jedni a cesta k tomu stojí za to.... celý text

Drowned
29.10.2017 5 z 5

Tak poslední díl byl fakt MEGA HUSTEJ NÁŘEZ. Jan s Gerhardem se hnali do spousty bitev, Kartany kosili po stovkách společně s ESMkama a končili skoro pravidelně bez končetin včetně pinďourů :-) Z jejich přátel jim jich moc nezůstalo, ale závěrečné zúčtování stálo za to. Já jsem byl na konci knihy spokojený a bavil jsem se mega hustě. Je mi líto, že už více o Bezzemkovi s Gerhardem a prsatici Petře neuslyším...

Murysek
28.09.2017 5 z 5

Jeden z nejlepších upírských příběhů, celá trilogie mě naprosto pohltila. Úžasný počin tuzemského autora se slovníkem mě velmi blízkým. Sám jsem zastáncem toho, že emoce kromě obličejových svalů nejlépe vyjádří kvalitní český vulgarismus, případně kombinace obojího.

vaby
09.09.2017 5 z 5

Super!!!!!!!!!!!!!!

Alezi76
26.07.2017 5 z 5

Závěrečná část trilogie opět nezklamala a skvěle zapadla. Za mě plný megapočet.

nycol
06.07.2017 5 z 5

Miluju Kotletu, jen by měl psát rychleji :)

kethy
05.06.2017 5 z 5

Síla. Prostě Hustý a ještě Mega. Tahle trilogie se prostě suprácky povedla. Sice jsem si knihy vložila do knihovničky, ale mám pocit, že je brzy zase vyndám.
Teď jdu do dalšího příběhu, ale trochu se ho bojím. Vlci tu nemají moc velkou popularitu.

NemmamSlov
04.06.2017 5 z 5

Proste tieto Kotletovky clovek ani nemoze nemat rad. Ako v predchadzajucich dieloch tak ani v zaverecnej knizke tejto serie nesklamal. Proste Mega hustej narez. Musim povedat ze najviac som si oblubil postavu Geralda, na to alo dlho zije tak mam pocit ze sa mu v poslednej dobe lepila, sakra, smola na paty. Proste u mna zatial tato seria TOP, co pan Kotleta napisal.

Kešu1981
24.04.2017 5 z 5

To si takhle upíří dědeček (toho vážně žeru, Odííííííín) spolu s upířím vnoučkem, zhuleným upírkem atomovkou a upírem transkou prostřílej cestu za pomoci "šneků" přes armádu marťanů a...tleskám a doufám v další pokračování...Odíííííín :o)

toni-az
09.04.2017 3 z 5

První půlka docela dobrý, ale poté co se PÍP (spoiler vymazán) a všichni se PÍP a díky tomu pak zničili PÍP tak už mi to přišlo nějak moc PÍP. Kulhánek to není, ale číst se to dá.

markyticka
29.03.2017 5 z 5

Do knihy jsem se začetla hned od začátku, a i když už mi to přišlo až moc překombinované, hodnotím 5 hvězdičkami. Ideální je vyhradit si pár dní a přečíst celou sérii v kuse a to vč. Vlků. Upíry mám ráda, ale o fous sympatičtější mi byly přece jen postavy v sérii Perunova krev. I když Radegast je Radegast :)

Aleen
16.02.2017 5 z 5

Jako jiní přede mnou, i já jsem všechny tři díly zhtla po sobě. Tolik násilí, krve, sprostých slov, sexu, šovinismu...prostě super jízda z pekla, protože v pekle jsme už v předchozích dílech i v tomhle byli...já ŽERU Kotletu!!! Bylo to super akční, sexy, vtipné a dokoce i celkem logické a to jsou věci, které se obvykle do jedné knihy nedávají najednou. Jsem naprosto nadšená!

SimaX
26.06.2016 4 z 5

Tento díl z trilogie osobně považuji za nejpovedenější. Od prvního dílu je vidět jistý posun nejen autora, ale také vývoje postav. Opravdu jsem nečekal, že úroveň této série se bude zvyšovat. Po přečtení prvního dílu jsem vážně váhal zda mám pokračovat, ale vyplatilo se. Na scéně se ukazují postupně všichni co pro tuto trilogii něco znamenají. Děj je přehledný a zakončení se mi také líbí. Trilogii mohu s čistým svědomím doporučit jako oddechovou četbu.

Crowley
20.06.2016 4 z 5

"U posraný řitě Nelsona Mandely!"
Osobně se mi toto zakončení nadmíru líbilo. Ačkoliv jsem byl trochu zklamán z předešlého dílu, tak poslední část byla fakt mega hustej nářez. To přesně vystihuje knihu. Je to takový ten čistý splater punk, který ještě plně nenašel cestu do cíle a srdcí čtenářů. Je však velmi blízko.
Díky parádnímu námětu a "kulhánkovským" postavám jsem se cítil trochu(fakt jen trochu) podobně, jako při prvním čtení Nočního klubu. Nadšení a touha po další skvěle popsané akci.
Dozajista nemůžete čekat něco víc. Je to prostě zakončení rubačky mezi upírama a mimozemšťanam. Jan Bezzemek je větší tvrďák než Martin Fridrich. Dokonce i větší sympaťák, ale ve skutečnosti jsou si vlastně dost podobní. Autor sice nemá moc talent na nějakou psychologii postav(ne že by o to v takových knihách nějak šlo), ale dohání to kvalitním humorem, který je ostrý jako řeznický nůž z Bruntálu.
Neubráním se ještě srovnání s Perunovou krví. Tyto dva romány jsou napsané v podstatě naprosto totožně. Volte tedy jako první ten, který vás zaujme více námětem. Bratrstvo krve je více mainstreamové svým příběhem, ale dohání to převážně brutální akcí a humorem, který je zde lepší, než u Perunovi krve.
Záporáci mi na druhou stranu více sedli v krvi. Bylo na nich něco kouzelného a nového.Tady je sice záporák skutečně brutální, ale není nějak extra charakteristický. To jsem však našel právě v Perunově krvi.
Pokud tedy chcete béčkovou scifárnu, jako kus hovězího, tak volte Bratrstvo krve. Pokud chcete netradiční kus hovězího, který je porcován slovanskými bohy, tak volte Perunovu krev. U obojího však dostanete přesně to, co by správný český splater punk měl mít. Pořádně velký, krvavý a nasraný koule.
"Zkurvenej Oppenheimer."

Lenny33
30.05.2016 5 z 5

Možná je to tím, že jsem jednotlivé díly četla s delšími časovými odstupy, ale tohle je za mě jednoznačně nejlepší díl a moc jsem si ho užila!
Jen těch mrtvých kdyby tolik nebylo...

Tazz1
21.05.2016 5 z 5

Prostě adrenalin . V pár dnech jsem přelétl všechny tři díly. Nářez co odsýpá a skvěle se čte. A to je to hlavní. Autor se s ničím nepáře a není poplatný současným "hodnotám". Uživatelé Apple produktů jsou parta přiteplenců a ženy roštěnky na sex. Neměly by tedy číst sufražetky a hošani s jabkofounem. Ale normální čtenář tří českých K (Kotleta, Kulhánek, Kopřiva) bude nadšen...

pafčaodřeky
18.05.2016 2 z 5

Takový zjednodušený rádoby Kulhánek, spousta krve, nadávek a samoúčelného sexu. Ženské postavy a jednání zcela (psychologicky) nevěrohodné a zploštělé, dobré jen na sexuální hrátky pro hlavní hrdiny. Spíš mě to rozčílilo, než že by to bylo tak blbý: samé skvělé ingredience a výsledek je přeplácaná, načančaná spatlanina. Kopřivu i Kulhánka mám ráda, ale tohle je nezábavnej slabej čajíček.

kyklop123
21.04.2016 5 z 5

Abych to shrnul, celá série je prostě hustej nářez! Koupil jsem si první knihu v knihkupectví a ještě ten den ji dolouskal. Další dvě jsem už koupil přes alzu, protože jsem o víkendu knihkupectví neměl nikde poblíž :D. Tedy tři knihy, za tři dny. Myslím že to celkem odpovídá tomu, jak je to skvělý a čtivý. Kdo má rád Kulhánka, rozhodně najde podobnost a nebude zklamán. Vulgarity mi později už prostě k těm postavám přirostly a tak nějak patřily, tak jsem to ani neřešil a dokonce se nad nimi často pousmál :D. Doufám že bude nějaký navazující pokračování se žlutejma kartanama, nebo klidně jinejma emzákama :).

Zeno
19.03.2016 4 z 5

Pořádný závěr trilogie ! Přímo navazuje na předchozí díl. Super akce, hlášky kvalitní. Příběhově je závěr takový, jaký si asi, všichni fanoušci žánru, přejeme. Možná se mi to jen zdá, ale přijde mi že je od prvního dílu patrné vypilování stylu. Každopádně, pokračuji na další díla autora.

Ebon
13.03.2016 4 z 5

Závěr trilogie přímo navázaný na předchozí díl. Ústřední trojice je opravdu nesmrtelná. Pořád hlášky a akce. Bohužel Herr Bezzemek se stále nezbavil svých občasných úplně dementních nápadů. Budu ho muset přijmout takového, jaký je. :-) Gradace akce a hlášek. Jednoduchá, ale čtivá forma psaní.

Misan1993
05.02.2016 5 z 5

Kulhánek mladší je na světě!