Mega hustej nářez

Mega hustej nářez https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154254/bmid_mega-hustej-narez-yjX-154254.jpg 4 1013 135

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Nikdy se však k sobě nechovali jako bratři. Desítky klanů spolu po tisíciletí bojovaly o moc a vládu nad lidmi, jejich územím a říšemi, jež vznikaly a zanikaly podle toho, jak ve své skryté válce vítězily jednotlivé klany. Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě. Jenže svět, který znali, byl jen malou součástí vesmíru. Z jeho nekonečných dálek se vynořili Kartani, jimž se jejich vlastní svět zdál malý, a kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit. Invaze se cizincům podařila. Měli vyspělou techniku a zbraně, které ty lidské stonásobně předčily. Jenže svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, narozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali…... celý text

kokrokr
24.05.2020 4 z 5

Dát dohromady emzáky, upíry a lidi a aby to mělo hlavu a patu, to může jen Kotleta.

kokosek
04.04.2020 5 z 5

Já se velmi bavil. Co víc ještě napsat. Ale opravdu jen pro milovníky Kotletova stylu.

lucakuca
25.03.2020 4 z 5

„Otevřel jsem oči. Bylo mi to ale hovno platný. Žádný jsem neměl. Zvedl jsem dokonce levou ruku. Radost z toho ale trvala jen chvíli, protože mi upadla.“
Byla to síla. Božsky násilný, černě humorný a sexu nečekaně pomálu. No jo, když ta Petra furt někde lítá…
Trošku slabší než oba předchozí díly, ale úžasný konec, s Fredem Channonem „po boku“, to napravil.

mastermind
06.03.2020 5 z 5

Parádní věc.

Ales.BD
11.02.2020 3 z 5

Audiokniha v podání Richarda Fialy. Sice neumí zazpívat Hej Slované, ale zase mu jdou skvěle dělat výbuchy granátů na hubu. Nejvíc se mi líbila jednička, dvojka asi trochu slabší, trojka uprostřed. František Kotleta je nepochybně jeden z nejlepších brakotepců.

stanislav0373
04.02.2020 5 z 5

"Super upíři, to zní mega hustě! Tak jo, sežeňte mi granáty a nějaký hulení. Tohle bude epický."

Jo, byl to mega hustej nářez!

Popculture
28.01.2020 5 z 5

Jo, tady není co řešit. Dvě dávky, tedy třetí dávka, a tělo stále chce víc a víc. Jeden z těch velmi povedených příběhů, který kdy napsal Český spisovatel. Akce, humor, sex a krev - nic víc v tom nehledejte.

Loxias
10.01.2020 5 z 5

Mel sem tendence kotletu spis kritizovat. Nemuzu si pomoct, je to proste kopie Kulhanka a vetsinou spis slabsi. Ale musim rict, ze tim poslednim dilem si me docela ziskal, slapalo a bavilo to od zacatku dokonce a tak to v tomhle zanru ma byt.

tlllk
23.11.2019 5 z 5

Obhajovať literárnu hodnotu tejto knihy, je ako brániť kebab pred Pohlreichom, ale keď ho miluješ .....

Foxik_no1
31.10.2019 5 z 5

Celá série byla hrozně super. Posledních 100 stránek jsem dal jednorázově (na to že čtu jen chvilku před spaním). Jdu dočíst "Vlci" a pak hurá do knihkupectví.... na řadě je kniha "Spad"

renefer
07.10.2019 4 z 5

Tak konec dobrý, všechno dobré. Bylo mi líto princezny, když se z horší situace mohl dostat Gerhard tak proč ne ona. A závěr byl opravdu hodně surrealistický, ve stylu noc oživlých mrtvol.

Ashermind
25.08.2019 5 z 5

OK. Toto bol megahustejnářez. Hoci ako záver trilógie bol zozačiatku trošku "meh", ale veľmi rýchlo sa dostal do obrátok. Je to klasický Kotleta. Ľahko stráviteľná kondenzovaná zábava.

Záverečná kapitola sa mi najprv zdala trošku náhlená, akoby autor už nechcel všetko opisovať s detailami na ktoré sme u neho zvyknutý, avšak asi v polovici všetko dianie naberie nečakaný smer a už len final showdown stojí podľa mňa za 5* .

Vážne názov neklamal.

Michaeles
19.07.2019 5 z 5

Nednoznačně nejlepší díl trilogie. Nemohl jsem se od toho odtrhnout! Opravdu Mega hustej nářez od první do poslední strany. Trochu mě jen překvapil otevřený konec.

Dáduše
07.07.2019 4 z 5

Podle mě nejlepší díl ze všech:-)

Luciáš01
06.07.2019 5 z 5

Tak tahle kniha mě fakt mega hustě nadchla :-) Musím říct, že ze všech tří dílů se mi líbila nejvíce. Bravurní zakončení série, určitě doporučuji přečíst. Až teda ten úplný konec, myslím, že série Bratrstva krve by si zasloužila originálnější konec :-)

l.e.d
02.07.2019 4 z 5

Má to vzestupnou tendenci a to mě bavil už první díl. Hi-Tech upíři vs. mimozemšťani? Skvělé zakončení předešlých nářezů a styl psaní se mi líbí, tak se vrhnu časem i na další Kotletovky.

Marketplace
30.06.2019 5 z 5

Epické zakončení trilogie. Dá se říct, že celá série je kvalitní braková literatura a už se těším na Stalingrad.

lassse
03.06.2019 4 z 5

Zlepšení oproti druhému dílu tam je, ale první byl nejlepší a škoda, že v podobném trendu autor nepokračoval. Každopádně nelituji, že jsem si celou sérii přečetl a někdy se k ní i vrátím. A bude to opět epický :)

trudoš
21.04.2019 4 z 5

„Tohle bude epický“, říká jedna z hlavních postav tohoto románu a není daleko od pravdy. Mega hustej nářez by se dal totiž charakterizovat i slovy: „Ostravská mafie! Smrtící kolotoče! Transvestitští upíři! Zmutovaný Uhřík! Mezihvězdné lodě! Jaderné hlavice! Útok na Pražský hrad! Žlutí emzáci! Robotičtí pavouci! Vesmírné Dračí doupě! Hromady hulení!“ Myslím, že netřeba nic dodávat. On už název knihy vypovídá sám osobě za vše.
A tak to Bruntálský řezník opět dokázal. Z ničeho vytvořil něco, něco pak rozšířil o druhý díl a ten teď završil makabrózním finále. Jistě, je to škvár, odpad a zhůvěřilost, ale to byla jednička a dvojka taky, a tohle má alespoň zápletku, kde se děj nějak smysluplně posouvá kupředu. Literární kritici ať klidně puknou zlostí.
Každopádně konec Bratrstva krve je tu. Osobně jsem přesvědčen, že jakmile autorovi dojdou peníze na cukrovou vatu z LSD, další příběhy budou na světě. Nějaký ten Maxituttiultramakrosuper hustej nářez. Prostor na to rozhodně je - a zájem taky.

Áža707
20.04.2019 5 z 5

Naprosto skvělý závěr úžasné trilogie. Člověk se začetl a od bojů se nemohl odpoutat! Prostě bomba! K této sérii od Kotlety jsem se vrátila již podruhé a rozhodně ne naposledy! :) už se těším na další Kotletovi knihy :)