Mega hustej nářez

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Nikdy se však k sobě nechovali jako bratři. Desítky klanů spolu po tisíciletí bojovaly o moc a vládu nad lidmi, jejich územím a říšemi, jež vznikaly a zanikaly podle toho, jak ve své skryté válce vítězily jednotlivé klany. Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě. Jenže svět, který znali, byl jen malou součástí vesmíru. Z jeho nekonečných dálek se vynořili Kartani, jimž se jejich vlastní svět zdál malý, a kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit. Invaze se cizincům podařila. Měli vyspělou techniku a zbraně, které ty lidské stonásobně předčily. Jenže svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, narozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154254/big_mega-hustej-narez-yjX-154254.jpg 4.4925
Nahrávám...

Komentáře (130)

Kniha Mega hustej nářez

iam.sokol
24. února

Grandiózní surreální, ale milé finále krvavé upíří trilogie. Kvalitou se trojka blížila prvnímu dílu s tím rozdílem, že byla o fous bizarnější. Skvělá práce, teď si asi dám od Kotlety na chvíli pauzu, ale těším se, až se k němu zase vrátím.

martin6849
25. ledna

Tak mám za sebou i třetí díl... Jestli byla dvojka blbá, tak ve trojce jdou veškeré byť jen náznaky logiky totálně stranou. Na můj vkus až moc.

Myslím, že braku mám zase na nějakou dobu dost, je čast se pustit do nějaké literatury :-).


Ivushaak
14.12.2022

I když knížka byla ve stejném duchu jako předchozí dvě knihy, byla z nich nejlepší. Největším plusem bylo, že Gerhard konečně dostal více prostoru, než štěk na konci knihy.

vipera
23.10.2022

Díky, pane Kotleto, za další slovní balet. Vyhnal jste mi z hlavy chmury :-) A teď už přihrajte další díl Legie, ať můžu pokračovat v krasojízdě.

Samohyb
22.10.2022

Složité hodnocení. Na jednu stranu je díl asi nejpromyšlenější a nejpropracovanější, a na druhou stranu se sem dostaly kraviny ve stylu toho, že my dva upíři jdeme rozsekat jednu celou vesmírnou loď na férovku, nebo že já upír se jdu obětovat a vydám se prakticky bezdůvodně nepřátelům, aby si do mě mohli vyvrtat nové díry a zkusit nové pozice... Jako je to zábavnější, než předchozí díly, ale tyto hloupé vsuvky to sráží. Gerhard je fajn, přestože má neuvěřitelně málo prostoru, ale třeba záporák je tak nechutné šablonovité cosi, že při jakékoliv zmínce jsem skřípal zuby nad tím klišé, které z něj čpělo. Čtivost se tomu nedá upřít, ale... Za mě to nejsou upíři, jen jacísi super X-Meni pohánění krví... Za opakovanou četbu to pro mě nestojí. Konec mi přišel useknutý, jak kdyby najednou někdo řekl: "A dost, tolik papíru nemáme! Potřebuju si ještě utřít zadek!"

Meda77
26.09.2022

Třetí a poslední pokračování Kotletovi trilogie je kvalitou stejné jako v předcházejících dílech. Opět je to oddechovka a akční řezaná, kde nepotřebujete nad ničím přemýšlet. Za mě by mohly být díly pouze dva a třetí kniha se dala rozložit mezi ně. Kvalita neklesá, ale už to bylo tak nějak dlouhé. V beletrii 4starsy.

chomic_pisek
20.08.2022

Důstojný konec série, který si nezadal s předchozími. A teď hurá na na Stalingrad a Vlky.

Áža707
04.07.2022

Bratrstvo krve po třetí a jak název předpovídá, doopravdy se máte na co těšit. Za mě doopravdy největší jízda této série! Za mě má série vzestupnou tendenci a já si to velmi užila.

Paradoxně 3. díl jsem si pamatovala nejméně a proto se tam vyskytly momenty, které mě překvapili, protože jsem je zapomněla.

Postupně odhalujeme nová zjištění o fungování světa a co vše se děje. Kromě našich klasických postav, zde máme i pár nováčků, ale i tak se do nich zamilujete. Jen pozor, pan Kotleta se s tím nepáře a jak nám snadno naservíroval postavy, tak stejně snadno je sprovodí z povrchu zemského, až nějaká ta slzička se zkutalela po tváři.

Jak už jsem zmínila výše, pro mě série dobře gradovala a ohromně jsem se u ní pobavila a nejednou při poslechu se smála nahlas. I tento díl obsahoval mistrné urážky, narážky a slovní obraty, které čtenáře jen a jen potěší.

A tento díl obsahoval legendární proslov od Gerharda a já ho prostě miluju a i v audiknize se tato scéna výjimala a já si ji pustila snad 3x po sobě..

"„Herr Bezzemek, Sie sind dicköpfiger tschechischer Idiot, wer braucht seine Fresse zu zerschlagen!“
Gerhard byl tak naštvaný, že na mě zařval německy. To se ještě nikdy v životě nestalo."...

Rozhodně sérii mohu znovu jen a jen doporučit! A se sérii se určitě neloučím, chtěla bych brzy přečíst i dva prequely, které vyšly. A vy se připravte Mega hustej nářez!

⭐ 5/5

1