Hustej nářez ekniha

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Nikdy se však k sobě nechovali jako bratři. Desítky klanů spolu po tisíciletí bojovaly o moc a vládu nad lidmi, jejich územím a říšemi, jež vznikaly a zanikaly podle toho, jak ve své skryté válce vítězily jednotlivé klany. Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě. Jenže svět, který znali, byl jen malou součástí vesmíru. Z jeho nekonečných dálek se vynořili Kartani, jimž se jejich vlastní svět zdál malý, a kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit. Invaze se cizincům podařila. Měli vyspělou techniku a zbraně, které ty lidské stonásobně předčily. Jenže svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, narozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195858/hustej-narez-195858.jpg 4.21084

Bratrstvo krve 1.

Literatura česká, Sci-fi, Fantasy
Vydáno (ekniha), Klub Julese Vernea

Kniha Hustej nářez

evineckY

Sice je to scifi - fantasy, ale jsou tam upííííři a k tomu perfektně namluvená audiokniha :-)

Case
09. březnaodpad!

Klasický Kotletův odpad. Prvoplánovitost psaná primitivním jazykem. Možná kdyby mi bylo 12 let byl bych z tohoto braku odvařenej, ale bohužel jsem vyrostl na kvalitní české a zahraniční scifi a fantasy literatuře, tak mi nezbývá, než se nad tímhle poblejt.

karlosik4

Tahle kniha bylo opravdu HUSTEJ NÁŘEZ,mrtvoly, sex, emzáci, a zase sex a pak vlastně i badass upíři a tajemství jenž kniha postupně odhaluje a nechává proto i samotného čtenáře odhalovat střípky pravdy.

hekarek

Miluju to! Je to strašnej punk, ale miluju to!

-holka, co vyrůstala na Stmívání-

Malarkey

Moje první poslechnutá audiokniha a hned z kraje nářez od Františka Kotlety. Nějak jsem totiž nevěděl, čím u těch audioknih začít. A teď už vím, že jsem začal zatraceně dobře. Když jsem totiž poprvé o Bratrstvu krve slyšel a především o trilogii, která začíná knihou s názvem Hustej nářez, nějak jsem nevěděl, co si pod tím představit. Béčko? Céčko? Kombinace všech možných a nemožných fantastických světů? Kdeže. Ač jsem si první kapitolou na spisovatelovu mluvu chvíli zvykal, tak s každou další kapitolou to začínala bejt čím dál tím větší pecka. Autor, že nejen vytvořil nejzábavnější svět s upíry v hlavní roli, který jsem zatím zažil, on jim ještě navíc dal i tvář tím, že v průběhu celé knihy různými flashbacky vypráví jejich historii nejen v Bratrstvu krve, ale navíc i jejich zrození. Dává tomu obrovskou kulisu a i když se toho v prvním díle kromě nekonečné akce vlastně nic moc nestane, dozvíte se těch informací i tak strašně moc. Jediné, co je trošku na zvyk, tak popis sexuálních kratochvílí. Nevím, jestli na to v knihách jenom nejsem zvyklej nebo jestli s tím mám osobně problém, na konci mi to vlastně stejně bylo u prdele, protože jsem knize napálil pětihvězdu s tím, že chci víc. MNOHEM VÍC. Víc Jana, Petry, ale i Gerharda. Ten se u mě navíc rázem stal nejoblíbenějším Germánem pod sluncem. Plus Richard Fiala tu knihu namluvil fakt parádně!

Fonzi1990
29.12.2020

Nemůžu si pomoct, ale celkem dobře jsem se bavil. Samozřejmě nějaká ta chybka se v příběhu objeví, ale kniha dost slušně odsejpá a mě rozhodně nenudila

Selve
29.12.2020

Dnes už neskutečná klasika. Tato kniha si mě získala a defacto rozhodla o tom, že postupně koupím vše co půjde sehnat od tohoto autora :D

Příběh je skvěle vymyšlený, charismatické postavy, prostředí dobře popsané... Nemám co bych knize vytknul. Od A do Z super ;).

1972Sixo
15.12.2020

Môj prvý Kotleta a hneď doslova "Hustej nářez". Nečakajte ale klasických upírov, ktorý sa boja kríža, slnka, svätenej vody, striebra, alebo cesnaku. Kdeže. Toto sú samoopravovacie skoronezničiteľné chcelo by sa povedať stroje na zabíjanie. Ale sú to predsa len ľudia, ktorý kvôli sile, hojeniu a dlhovekosti hlcú krv a majú ľudské slabosti (sex, zápas o život). Ale vesmíru sa to nepáčilo a tak poslal na Zem maličkých emzákov na pretriedenie celkovej populácie. Sledujeme tretiu svetovú z prvej ruky, kde na spôsob partizánov bojuje pár hláškujúcich upírov proti pretechnizovanej invázii z vesmíru. Brutal žrádlo - mňam.