Fakt hustej nářez

Fakt hustej nářez https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127164/bmid_fakt-hustej-narez-6W2-127164.png 4 1089 126

V první knize to mimozemšťanům ještě prošlo, teď se ale zbytky zdecimovaného upírstva vydaly do posledního boje. A že tenhle boj začíná ve čtvrti plné bojechtivých transvestitů, není nakonec na škodu. Jenže žlutí okupanti mají dost síly vzdorovat, a jestli po něčem touží, tak je to odkázat upíry jednou provždy do mýtů a legend. Ve hře je ale ještě jeden hráč – někdo podivný, kdo za sebou zanechává radioaktivní stopu… Pokud má být lidstvo znovu svobodné, je potřeba odpálit pár bomb a najít spojence, kteří mohou být mnohem nebezpečnější než ti nejhorší nepřátelé. František Kotleta se vrací a je ještě hustější, akčnější a zábavnější.... celý text

Dervish
05.09.2017 3 z 5

Tak čekal jsem fakt hustej nářez, ale spíš to byla kopie prvního dílu. Žádnej velkej progres se nekoná. Pořád je to slušná oddechovka, která neurazí, ale nikdo si z toho na prdel taky nekecne. Fred není špatnej záporák, ale Kačka z prvního dílu byla zábavnější. V prvním díle sem tam někdo umřel, což dodávalo ději trochu na "reálnosti", no ve druhém díle už jsou prakticky všichni hlavní hrdinové nesmrtelní (tak se o ně vlastně ani nemusíte bát). Je jedno, jestli je nepřátel pět, deset nebo 150, Jan a jeho grupáč ze všeho vyvázne tak lehce, že si stačí pouze upravit pěšinku a jede se dál. Srovnání s Kulhánkem a mým favoritem Žambochem se Kotleta ani tentokrát nevyhne. No oba zmiňovaní jsou před Kotletou o parník, ale pokud Kotleta zatopí pod kotlem a pokusí se tuhle dějovou anarchii obalit alespoň nějakým rozumným mantinelem, může se jim brzy alespoň přiblížit. Zatím je to za pěkných 60%.

nycol
06.07.2017 5 z 5

Mně se líbí zatím úplně vše, co tenhle autor napsal :)

Alezi76
02.07.2017 5 z 5

Super pokračování ve stejném stylu. Co více si přát.

kethy
17.05.2017 5 z 5

Tohle záchodové story mě prostě vzalo. Je to opravdu ještě hustější než první kniha.
Asi nejlepší byla akční scéna na Nuselském mostě.

toni-az
27.03.2017 3 z 5

Ale jo, tento díl už se dal. Občas některá hláška byla i vtipná, zjistilo se, proč je to Bezzemek a ubylo nechuťáren. Zůstala téměř čirá akce a zvědavost jak to bude pokračovat. Minimálně ta druhá věc je u mě známka dobré knížky. Jsem rád, že jsem se nenechal odradit prvním dílem, i když pořád si nemůžu pomoct, působí na mě jako ne tak dobrá napodobenina Nočního klubu.

kazatell
22.02.2017 3 z 5

opět pěkně napsané a na odreagování prostě super, ale je až neuvěřitelné, jakou má Bezzemek smůlu a jaký je smolař. Je tedy zarážející že přežil tak dlouho ve světě, kde ho lovilo mnohem víc potvor, které na tom byli určitě lépe než pár kartanů, nebo nových geneticky vytvořených upírů

Aleen
16.02.2017 5 z 5

Od přečtení téhle knihy velmi často používám výraz "Fááákt hustý". Nevím jaké superlativy bych použila...ale vím, že bych moc chtěla něžně otevřít dveře svým Desert Eaglem - našla jsem si na Googlu, jak vypadá! a je velmi elegantní :-), vím, že bych chtěla být téměř nesmrtelná a chtěla bych se zregenerovat pořádnou dávkou sexu! a zůstat krásná, mladá a silná!!! a taky bych chtěla mít takové hlášky jako Kotleta, všichni kolem mně by umírali - smíchy!!!

heavy66
26.01.2017 5 z 5

Další příhody Jana, upíra a rytíře bez majetku, který dostal svůj přídomek od samotného krále Jana Lucemburského při kuřácké pauze kdesi na italském venkově.
Opět klasika ve stylu "pure science horror porno fiction Armageddon", ale kromě krve a sexu kniha nabízí také lásku, napínavý děj, a závěr, který vybízí k urychlenému otevření třetího dílu.
Omlouvám se, víc toho tentokrát nenapíšu, jdu si číst!

hnusák
24.01.2017 5 z 5

Tak to je fakt paráda. Začínám od druhého dílu, protože první jsem nesehnal a již teď musím konstatovat - fakt hustej nářez. Zápletka s dobyvačnými mimozemštany a upířími oponenty, tak od toho se nemůžu trhnout. Rozmáznutej žluťásek je dobrej žluťásek, nemají svý sosáky strkat do staré dobré Země. A Bezzemek, ta sexuální mašina ? Hlášky na jedničku a smrtelnost je podružná, upíří organismus vytlačí každé olovo. Už se mne klepou čivy na díl třetí. Dávám plný počet bodíků.

mensik8673
08.01.2017 5 z 5

Souhlasím, lepší než díl první :)

RoseMadder
24.11.2016 4 z 5

Lepší než první díl. vrhám se na třetí.

SimaX
26.06.2016 3 z 5

Druhý díl Bratrstva krve se mi líbil o kousek více než první. Po prvním díle jsem si již zvykl na autorovo zpracování a proto bylo pro mě vše přehlednější. Závěr knihy mě překvapil svou otevřeností, proto toto hodnocení píšu až po přečtení třetího dílo. Tato kniha spíš takové nakousnutí třetího dílu který se fakt povedl. Závěrem, kniha je lepší než první díl, ale zárověň horší než třetí.

Tazz1
18.05.2016 5 z 5

Nesmrtelný hrdina, hlášky a drsná akce. Co si přát víc ? Snad jen nakopat víc žlutých prdelí

Ebon
13.03.2016 4 z 5

Druhý díl trilogie Bratrstvo krve. Hlavní hrdina začíná být přehnaně nesmrtelný. Hlášky, akce.
Hrdina je pořád občas hloupý.

Zeno
02.03.2016 3 z 5

Druhý díl trilogie. Na první díl navazuje volně, ale na třetí přímo, takže bez dočtení těžko hodnotit. Prozatím mi to přišlo o něco slabší než první díl. Ani tak ne formou, ta je stále stejná, ale obsahem, který je poměrně chudý a dal by se shrnout v pár větách. Předpokládám, že je to ale nutná předehra k finále ve trojce, takže uvidíme.

Misan1993
06.02.2016 5 z 5

Nesmrtelnější bytost než Honza Bezzemek snad nemůže existovat! :)

Misan1993
29.01.2016 5 z 5

Tahle knížka byla jednodenní záležitost! Fakt hustej nářez!

HŠ
07.09.2015 3 z 5

1. díl se mi líbil více, proto jen 3*, i když jsem to zhltla a trojku přečtu určitě také.

machalcz
30.07.2015 5 z 5

Když Kulhoš nevydává, tak jedeme na vlně Kotleta ;)
Komentáře píšu se značným zpožděním. Tento typ knih kupuji většinou hned po vydání a knihovnička se mi solidně zaplnila ;)

vorenus
30.07.2015 4 z 5

Kdo nečetl Kotletu, jako by ani nežil!Já prostě tohohle chlapíka můžu.Jeho vtip je ostřejší, než nejostřejší břitva.S každou knihou mě dostává víc a víc.