Fakt hustej nářez

Fakt hustej nářez

V první knize to mimozemšťanům ještě prošlo, teď se ale zbytky zdecimovaného upírstva vydaly do posledního boje. A že tenhle boj začíná ve čtvrti plné bojechtivých transvestitů, není nakonec na škodu. Jenže žlutí okupanti mají dost síly vzdorovat, a jestli po něčem touží, tak je to vrátit upíry už navždy do mýtů a legend. Ve hře je ale ještě jeden hráč – někdo podivný a nebezpečný, který za sebou zanechává radioaktivní stopu… Pokud má být lidstvo znovu svobodné, nezbývá než odpálit pár bomb a najít spojence, kteří mohou být mnohem nebezpečnější než ti nejhorší nepřátelé. František Kotleta se vrací a je ještě hustější, akčnější a zábavnější. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127164/fakt-hustej-narez-COt-127164.jpg 4.4498

Bratrstvo krve (2.)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)

Jerry.69

Pokračování stejně jako první kniha nepotřebuje komentář....když nasedneš v první stránce, vystoupíš až zavřením knihy na konci...oddychová megamasakrózní nářezovka pokračuje..

TERRORDROME

Presne to napĺňa syndróm druhých dielov trilógií slúžiacich ako vypchávka medzi úvodom a finále a ten sebavedomý názov má len kvôli dobre znejúcemu stupňovaniu kvázi veľkosti nářezu. Hrdinovia teda tak trochu bezradne vedú partizánsku vojnu s emzákmi, snažia sa prísť na to čo ďalej a všetko sa tradične serie. Divák/čitateľ sa našťastie ani tentoraz nenudí, prvá polovica knihy sa nesie v znamení zrodu brazílskeho upíra transvestitu a druhá pobaví cestou do santusáckej riti sveta zvanej Albánsko. A opäť chválim pasáže odhaľujúce históriu upírstva a ich stvoriteľky Sangot, ktoré boli uhraté veľmi uspokojivo. Taktiež nezničiteľný skinhead Fred ktorého sa hrdinovi nedarí a nedarí definitívne zabiť ma značne bavil, plus tajomný rádioaktívny quasimodo ako vodca odbojárskych cucákov. Takže aj keď to určite nie je hustejší nářez než ten prvý, tak to bez problémov funguje ako braková zábavka a o to ide. Tak uvidíme ako to skončí...

Tyrkysová

Asi nejslabší díl trilogie - má tendenci "vyplnit" prostor mezi akcí v předchozím a finálem v následujícím díle, nemění to ale nic na tom, že se pobavíte :)

Lenka40

Druhý díl ze série Bratrstvo krve dočten .Opět to bylo akční , čtivé ,samozřejmě s řádnou dávkou sexu . Pan Kotleta dokáže do svých knih zařadit i takové prvky a postavy ,které by tam člověk opravdu nečekal. Jsem docela zvědavá, jak tuto sérii pan spisovatel ukončí .Nějakou představu mám , tak uvidíme jestli jsem se alespon trochu trefila.

Simpson504

Super jinak se to popsat nedá.

Elea

Ještě lepší než první díl, kromě hromady akcí a krve i dost vtipných momentů.

LuciNka93
12.12.2017

První díl byl docela slabší oproti této knize. V knize bylo docela hustých hlášek a hlavně drsné akce. Hlavní hrdina byl az moc příliš nesmrtelný. Kniha se mi velmi dobře četla, jsem zvědavá na další díl knihy. Pro mě byla zajímavou bytostí Diana.

tygřík2
29.11.2017

Raději jsem z poza rohu moc nevystrkovala hlavu, protože vyměnili Desert Eagla za slonobijku a vzali si větší a průraznější ráži střeliva. Moje fešácká neprůstřelná vesta by mi byla houby platná. Mrknu se, jestli někde nezbyly nějaké nanity. Mám tuchu, že až parašutistickým kotoulem vlítnu do třetího pokračování, budu je zatraceně potřebovat!

KAREL6725
14.11.2017

Fakt, hustý řekl bych , že hustější než první díl. Drsný Jan je zpátky a jízda může pokračovat . Super četba jako vše od Kotlety. Víc jsem se u toho nasmál. Plný počet hvězd.

Drowned
27.10.2017

No jo druhý díl a pokračuje se v boji proti Kartanům. Přibývají pomocníci Bezzemka, odpadají a opět vstávají. Janovi Desert Eagly nepřestávají posílat robokopy a jejich žlutý piloty do věčných lovišť. Líbí se mi kočkování mezi Janem a Gerhardem. Jen ten konec o vzniku upírů a odchodu Sangot je takový neočekávaný. Naštěstí poslední díl, který mám teď rozečtený, to zatím plně vynahrazuje.

Dervish
05.09.2017

Tak čekal jsem fakt hustej nářez, ale spíš to byla kopie prvního dílu. Žádnej velkej progres se nekoná. Pořád je to slušná oddechovka, která neurazí, ale nikdo si z toho na prdel taky nekecne. Fred není špatnej záporák, ale Kačka z prvního dílu byla zábavnější. V prvním díle sem tam někdo umřel, což dodávalo ději trochu na "reálnosti", no ve druhém díle už jsou prakticky všichni hlavní hrdinové nesmrtelní (tak se o ně vlastně ani nemusíte bát). Je jedno, jestli je nepřátel pět, deset nebo 150, Jan a jeho grupáč ze všeho vyvázne tak lehce, že si stačí pouze upravit pěšinku a jede se dál. Srovnání s Kulhánkem a mým favoritem Žambochem se Kotleta ani tentokrát nevyhne. No oba zmiňovaní jsou před Kotletou o parník, ale pokud Kotleta zatopí pod kotlem a pokusí se tuhle dějovou anarchii obalit alespoň nějakým rozumným mantinelem, může se jim brzy alespoň přiblížit. Zatím je to za pěkných 60%.

nycol
06.07.2017

Mně se líbí zatím úplně vše, co tenhle autor napsal :)

Alezi76
02.07.2017

Super pokračování ve stejném stylu. Co více si přát.

NemmamSlov
02.06.2017

Tak ako prvy diel, ani druhe pokracovanie nesklamalo. Ako nahle si clovek zacak mysliet, ze to zacne upadat, tak ho pan Kotleta vyvedie z omylu. Kotletove hlasky proste nemaju chyby. Niekedy tak rozmyslam ci nieco nebere, lebo tak dobre humorny pribeh som dlho necital.

kethy
17.05.2017

Tohle záchodové story mě prostě vzalo. Je to opravdu ještě hustější než první kniha.
Asi nejlepší byla akční scéna na Nuselském mostě.

toni-az
27.03.2017

Ale jo, tento díl už se dal. Občas některá hláška byla i vtipná, zjistilo se, proč je to Bezzemek a ubylo nechuťáren. Zůstala téměř čirá akce a zvědavost jak to bude pokračovat. Minimálně ta druhá věc je u mě známka dobré knížky. Jsem rád, že jsem se nenechal odradit prvním dílem, i když pořád si nemůžu pomoct, působí na mě jako ne tak dobrá napodobenina Nočního klubu.

kazatell
22.02.2017

opět pěkně napsané a na odreagování prostě super, ale je až neuvěřitelné, jakou má Bezzemek smůlu a jaký je smolař. Je tedy zarážející že přežil tak dlouho ve světě, kde ho lovilo mnohem víc potvor, které na tom byli určitě lépe než pár kartanů, nebo nových geneticky vytvořených upírů

Aleen
16.02.2017

Od přečtení téhle knihy velmi často používám výraz "Fááákt hustý". Nevím jaké superlativy bych použila...ale vím, že bych moc chtěla něžně otevřít dveře svým Desert Eaglem - našla jsem si na Googlu, jak vypadá! a je velmi elegantní :-), vím, že bych chtěla být téměř nesmrtelná a chtěla bych se zregenerovat pořádnou dávkou sexu! a zůstat krásná, mladá a silná!!! a taky bych chtěla mít takové hlášky jako Kotleta, všichni kolem mně by umírali - smíchy!!!

heavy66
26.01.2017

Další příhody Jana, upíra a rytíře bez majetku, který dostal svůj přídomek od samotného krále Jana Lucemburského při kuřácké pauze kdesi na italském venkově.
Opět klasika ve stylu "pure science horror porno fiction Armageddon", ale kromě krve a sexu kniha nabízí také lásku, napínavý děj, a závěr, který vybízí k urychlenému otevření třetího dílu.
Omlouvám se, víc toho tentokrát nenapíšu, jdu si číst!

hnusák
24.01.2017

Tak to je fakt paráda. Začínám od druhého dílu, protože první jsem nesehnal a již teď musím konstatovat - fakt hustej nářez. Zápletka s dobyvačnými mimozemštany a upířími oponenty, tak od toho se nemůžu trhnout. Rozmáznutej žluťásek je dobrej žluťásek, nemají svý sosáky strkat do staré dobré Země. A Bezzemek, ta sexuální mašina ? Hlášky na jedničku a smrtelnost je podružná, upíří organismus vytlačí každé olovo. Už se mne klepou čivy na díl třetí. Dávám plný počet bodíků.

mensik8673
08.01.2017

Souhlasím, lepší než díl první :)

RoseMadder
24.11.2016

Lepší než první díl. vrhám se na třetí.

SimaX
26.06.2016

Druhý díl Bratrstva krve se mi líbil o kousek více než první. Po prvním díle jsem si již zvykl na autorovo zpracování a proto bylo pro mě vše přehlednější. Závěr knihy mě překvapil svou otevřeností, proto toto hodnocení píšu až po přečtení třetího dílo. Tato kniha spíš takové nakousnutí třetího dílu který se fakt povedl. Závěrem, kniha je lepší než první díl, ale zárověň horší než třetí.

Tazz1
18.05.2016

Nesmrtelný hrdina, hlášky a drsná akce. Co si přát víc ? Snad jen nakopat víc žlutých prdelí

Ebon
13.03.2016

Druhý díl trilogie Bratrstvo krve. Hlavní hrdina začíná být přehnaně nesmrtelný. Hlášky, akce.
Hrdina je pořád občas hloupý.

Zeno
02.03.2016

Druhý díl trilogie. Na první díl navazuje volně, ale na třetí přímo, takže bez dočtení těžko hodnotit. Prozatím mi to přišlo o něco slabší než první díl. Ani tak ne formou, ta je stále stejná, ale obsahem, který je poměrně chudý a dal by se shrnout v pár větách. Předpokládám, že je to ale nutná předehra k finále ve trojce, takže uvidíme.

Misan1993
06.02.2016

Nesmrtelnější bytost než Honza Bezzemek snad nemůže existovat! :)

Misan1993
29.01.2016

Tahle knížka byla jednodenní záležitost! Fakt hustej nářez!

07.09.2015

1. díl se mi líbil více, proto jen 3*, i když jsem to zhltla a trojku přečtu určitě také.

machalcz
30.07.2015

Když Kulhoš nevydává, tak jedeme na vlně Kotleta ;)
Komentáře píšu se značným zpožděním. Tento typ knih kupuji většinou hned po vydání a knihovnička se mi solidně zaplnila ;)