Fakt hustej nářez

V první knize to mimozemšťanům ještě prošlo, teď se ale zbytky zdecimovaného upírstva vydaly do posledního boje. A že tenhle boj začíná ve čtvrti plné bojechtivých transvestitů, není nakonec na škodu. Jenže žlutí okupanti mají dost síly vzdorovat, a jestli po něčem touží, tak je to odkázat upíry jednou provždy do mýtů a legend. Ve hře je ale ještě jeden hráč – někdo podivný, kdo za sebou zanechává radioaktivní stopu… Pokud má být lidstvo znovu svobodné, je potřeba odpálit pár bomb a najít spojence, kteří mohou být mnohem nebezpečnější než ti nejhorší nepřátelé. František Kotleta se vrací a je ještě hustější, akčnější a zábavnější....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127164/big_fakt-hustej-narez-6W2-127164.png 4.4860

Kniha Fakt hustej nářez

Deimos
22. listopadu

Dalo by se říct, že typický druhý díl. Ale on tak typický není. Již dobře známe hlavního hrdinu a vedlejší postavy a záleží nám na nich. Příběh a jeho směřování je nepředvídatelné. A třeba že to je o něco menší nářez než první díl, tak musím říct, že jsem se po celou dobu neuvěřitelně bavil. Finále bylo subjektivně slabší, ale je otázkou jestli lze to z prvního dílu překonat. Osobně nemám moc víc co vytknout a čtení jim si fakt hustě užil a třetí díl si samozřejmě nenechám ujít. Už teď jsem mega nažhavený. (88%)

petr5364
15. listopadu

Jako cajk, nic jiného jsem nečekal a možná by mi to i vadilo. Jede to na své "vlně" a své příznivce to do jisté doby mít bude.

berry1009

Tentokrát mě Kotleta bohužel moc nezaujal. Je to stále to samé, ale tentokrát plytké a nudné. Snad bude další díl lepší.

evika02

V návaznosti na první díl se mi to tentokráte číst chtělo. Zakousla jsem se a nepustila až skoro do konce, kdy jsem uvažovala, že odložím i plány na večer :D pak jsem to dočetla a říkám si, co to jako bylo za konec? No nic, jdeme na třetí díl. Jen bych potřebovala den volna, abych to zvládla na jeden zátah a prostor bez narušitelů...

Maud22

Odboj posledních upírů proti mimozemšťanům pokračuje. Za cenu různých zranění a na pokraji smrti se jim daří unikat a škodit. Vše komplikuje vědomí nejstarší z nejstarších uhnízděné v těle upírky Petry. Barvitý děj se přelévá z Jižní Ameriky zpět do Evropy, kam jinam než do Čech (a na Moravu). Oblíbila jsem si postavu Germána Gerharda, ostatně, kdo by toho, slovy Jana Bezzemka, starého skopčáka, neměl rád! :-) A vzhledem k tomu, že druhý díl obsahuje kromě sexu i lásku, tak lovestory bude zřejmě pokračovat i ve třetím díle. Spád ani humor nepolevují. :-)

kuruteku

Oddechová knížka, dá-li se tak říkat knížce, kde lítají kulky a granáty, padají domy, trhají se nožičky, ručičky, hlavičky lidem a mutantům a krev teče proudem. Ale což, papír snese hodně. A jeden je zvědavej, jak to celé dopadne. Pobavilo mne "vyhánění" Saget v Tobrúku, Tiranský panelák i travestité v Brazílii. Inu, co postava, to karikatura, co země, to klasický "předsudek". Ale k tomuto subžánru to musí patřit.

rakosnicek333

Za mě lepší než jednička. A musím říct, že takhle jsem se hodně dlouho nenasmála. Spad miluju, ale Bratrstvo je ještě o kapánek lepší :)

1972Sixo

Prvú časť deja sa prešukali polkou Európy, aby od polovice knihy mohli partizánčiť za lepšie zajtrajšky. Alebo, keď Radegast vzýva Ódina (skoro som sa...)