Zloděj

Zloděj https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397186/bmid_zlodej-FVv-397186.jpg 4 281 44

Bratrstvo černé dýky série

Poté, co se Bratrstvo spojilo s Bandou bastardů, je víc než kdy dřív odhodláno vymazat Vyhlazovací společnost z povrchu země. Jeho členové se vzpamatovávají z poslední bitvy se zbytky bezduchých a zjišťují, že boj proti nepřátelům ještě zdaleka neskončil. Throe, Xcorův bývalý zástupce, pomocí prastaré knihy svolává novou armádu, vytvořenou mocností ještě nebezpečnější a horší než Omega. A členy Bratrstva černé dýky teď čekají těžké zkoušky doma i na bojišti.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

The Thief , 2018

DomenicaRisa
DomenicaRisa
29.05.2019 2 z 5

Tak jo, další Wardovka. Hrozně jsem se těšila a po prvním přečtení byla lehce zklamaná. Z minulého dílu, kde bylo velké spojení Bratrstva s Bastardy jsem čekala nějaké to tření při společném soužití, trochu testosteronu při šarvátkách s vyhlazovací společností a někde mezi tím příbeh Assaila a Marisol. A ejhle ono to bylo celé jen o nich. Ostatní se tam sotva mihli. Asi nejslabší díl za mě. Ač musím uznat, že vize Holywooda jak zpívá You´re welcome z Moany mě pobavila, po dočtení jsem si říkala "A to je všechno?" Při druhém čtení jsem pátrala po něčem převratném, co mi uniklo - leč opravdu nic jsem neobjevila.

Evka3814
Evka3814
28.05.2019 5 z 5

K sérii Bratrstvu není absolutně co vytknout. Miluju to a mohla bych to číst do nekonečna,opět super čtení. Doufám že vyjde pokračování:)))

4laras
4laras
28.05.2019 5 z 5

Je pravdou, že tato kniha nebyla tak dobrá, jako předchozích 15.
Po předchozím díle plném bojů a bojů za lásku byl tento díl klidný.
Mrzí mě, že se neobjevilo více bojů, když přibyli Bastardi.
Dlouho jsem se těšila na další Vishousovi problémy s Jane. A jsem ráda, jak to dopadlo

Už teď se nemůžu dočkat až vyjde v češtině The Savior

Ryorka
Ryorka
23.05.2019 3 z 5

ajaj, tak tohle se Wardce moc nepovedlo. Faktem je, že Assail a Sola mi zrovna k srdci nepřirostli ani dřív, ale ani Vishous a Jane se mnou tady nějak nezamávali. Taky jsem čekala víc Bastardů, když už byli v baráku (kromě toho, že Xcor někam přiběhl, očichal zeď a zase zmizel, tam vůbec nebyli zmíněni). Prostě, od půlky knížky nachystaný kapesníčky (protože doteď se vždycky hodily) a ono nic. Oko suché. Tak snad to Murhder napraví.