Vyvolený milenec

Vyvolený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119368/vyvoleny-milenec-119368.jpg 4 792 71

Bratrstvo černé dýky série

Se svou neskonalou věrností Bratrstvu se Phury obětoval pro zachování svého rodu a stal se mužem zodpovědným za jeho pokračování. Byl vybrán, aby se stal otcem mnoha synů a dcer a zajistil tak přežití rodu a zachování jeho tradic a zrodu nových jeho bojovníků. Jeho první žena Cormia, která touží získat nejen jeho tělo ale i srdce, odkrývá Phuryho obavy skryté pod jeho vznešenou zodpovědností. Mezitím se však divokost útoků nepřátel rodu stupňuje, smutek se šíří sídlem Bratrstva, a Phury se musí rozhodnout mezi láskou a povinností.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: ekniha , Baronet

Lover Enshrined , 2008

Kika555
14.08.2013 4 z 5

Táto kniha bola asi najhoršia z celej série.

Marcia
23.05.2013 3 z 5

Tak příběh o Phurym mě zklamal. Není nejhorší, jen jsem čekala něco úplně jiného. Phury hodně překvapil, na první pohled se zdá jako ten nejpohodovější z bratrů a bum ... Ward hodně překvapila s Phuryho "démony". Co se mi líbílo na knize nejvíc byl závěr knihy. Ten byl prostě nejlepší a prostě mě dostal :-)

Vendulik
07.05.2013 2 z 5

Kniha je nejhorší z celé serie Zklamala mě.

xxiixxi
14.04.2013 4 z 5

Tentokrát dost slabý díl, myslím, že Phuryho příběh by se dal pojmout lépe (třeba se více vyřádit na jeho celibátu a problému se 40ti manželkami), připadalo mi to poněkud nedotažené. Bylo tam také až příliš mnoho dějových linií, které se střídaly co každé dvě stránky, což mi opravdu nevyhovovalo. Dávám dobré hodnocení hlavně kvůli kvalitní knižní sérii.

lenča30
13.04.2013 5 z 5

Bratrstvo černé dýky.... pro mě jednoduše úžasné..:-)

bibi.r
05.03.2013 odpad!

Tohle byl absolutně nejslabší díl.

ala.mihalikova
17.02.2013 4 z 5

Knížka nebyla špatná, ale předešlé díly mě zaujaly více. Tento díl mi přišel trošku zdlouhavý, ale i tak stálo za to, si ho přečíst.

Lenny33
21.06.2012 5 z 5

Této knihy jsem se z celé "série" bála nejvíce, protože nejsem zrovna fanoušek Phuryho. Ovšem kniha mně mile překvapila a přijde mi, že až od tohoto dílu se začíná děj konečně pořádně hýbat a něco se tam děje (předchozí díly byly spíše o vztahu mezi hl. hrdiny a bezduší byli jen v pozadí děje). Souhlasím, že příběhy vedlejších postav knihu hodně zlepšily, ovšem já hodnotím knihu jako celek, ne její částí – a jako celek se musím Wardové poklonit, že konečně přidala na akčních scénách a bezduší nejsou jen figurky, čekající až s nimi někdo pohne.

Dandulka
18.05.2012 5 z 5

Možná moc zdlouhavé, ale jinak hezké.

Senza Jenka
17.12.2011 2 z 5

Ty reklamy nechápu, ale moc je nevnímám, tak jako tak mě reklama obklopuje úplně všude. Příběh Phuryho mi přišel hodně slabý a kdyby ho nedoplňovaly události týkající se ostatních upírů, byl by to hrozný blábol. Je sice pravda, že uvnitř nás pronásledují různé strachy a zážitky z minulosti a vůbec nemusí být racionální, ale jeho duševní pochody mi přišly extrémně nesrozumitelné a nelogické.

shenandoah
08.08.2011 2 z 5

Na těchto knihách mě dost štve jedna věc, a to reklamní agitka. Není snad stránka, kde by autorka nezmiňovala nějakou obchodní značku, ať už se jedná o oblečení, jídlo, auta, mobily a kdo ví co ještě (např. záchodová mísa, to mě fakt dostalo). Je to otravné a rozptylující.

upíři erotika

J. R. Ward (p)