Vytoužený milenec

Vytoužený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163886/bmid_vytouzeny-milenec-GU2-163886.jpg 5 599 76

Bratrstvo černé dýky série

V jedenáctém svazku sledujeme příběh Qhuinna, „syna nikoho“ – rodina se ho zřekla, aristokracie se ho straní; nalezl svůj osud mezi bojovníky ve válce proti Vyhlazovací společnosti. Teď má na dosah i možnost založit vlastní rodinu, přesto je ale uvnitř prázdný, protože jeho srdce patří jiné bytosti než krásné Vyvolené… A je tu Blay, který se rozhodl zapomenout na svou neopětovanou lásku ke Qhuinnovi. Příběh zvláštní lásky se prolíná s dobrodružným bojem upířích vojáků o přežití jejich rasy; na scéně se totiž objevuje nový nepřítel, který pro Bratrstvo představuje smrtelné nebezpečí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover at Last , 2013

Karoli282
08.03.2017 5 z 5

Po dlouhé době jsem se vrátila k Bratrstvu a jsem za to ráda.
Quinna a Blaye jsem si neskutečně oblíbila a celou knihu jsem si říkala "Proč už spolu prostě nezačnete chodit!!???"
Přiznám se, že jsem byla tak moc natěšená na jejich příběh, že jsem vedlejší dějové odbočky ani nečetla. Časem to určitě napravím.
A souhlasím s Janičtou ohledně časového skoku na konci, taky jsem čekala něco víc.

Kočičáci
21.02.2017 5 z 5

Rozuzlení příběhu Qhuinna a Blaye jsem se nemohla dočkat...a musím říct, že moje očekávání byla naprosto uspokojena. Vůbec mi nevadilo, že se celým dějem prolínaly i další postavy - Xcor, Layla, Assail a taky Temný Trez...hmmm...jen mě to navnadilo na další pokračování série.
PS: a klobouk dolů před zpracováním milostných scén, fakt nářez...J. R. Ward prostě umí!
Jdu na Krále :-)

jitka7
20.10.2016 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů... Člověk by čekal, že autorka vyčerpá fantazii, že příběh trošku upadne a že se to opět tak nevyvine... ale Ward opět nezklamala a ukázala, že je tato série opravdu špička. Quinna jsem si oblíbila už dříve, ale ten jejich příběh mě vážně dostal. Strašně se mi líbí její styl psaní, nechybí tam humor, napětí, erotika, romantika. Je tam všechno, co si prostě přát. Nemůžu tvrdit, že by mi u jiných autorů vyhovovalo více příběhů, ale Ward to zvládá skvěle.... naprosto se mi líbí ten pocit, když v nejlepším přeskočila na jiný příběh. Kvalita je podle mě v tom, když si člověk řekne: Sakra... v tom nejlepším a po přečtení pár vět těch dalších postav se zažere do děje. To neumí jen tak někdo, ale tato série je důkazem toho, že Ward to fakt zvládá na jedničku. Assail mě okouzlil, Sola se mi strašně líbila a temní... no pane bože. Už se nemůžu dočkat dalších dílů. Líbilo se mi, že je tu více prostoru pro všechny hrdiny z této série.... No prostě špička, paráda. Naprosto jsem knihu hltala. Zase jsem si řekla, páni... konečně po dlouhé době něco, kdy mi spánek fakt připadal jako nutnost. Nemohla jsem se od této knihy odtrhnout.

Mark.
30.09.2016 4 z 5

V knihovně jsem měla na půjčení málo času a nevzpomněla jsem si na ty milenecké názvy, zda jsem to již četla nebo ne. Po otevření jsem zjistila že ano. Ale po více než roční pauze mi to vůbec nevadilo. Tyto knihy čtu od rána do noci a přestanu až když usnu. Možná si přečtu znova celou sérii, teď jsem to aspoň tak nehltala, jak to dopadne a pořádně jsem si knihu vychutnala. Nebyl to sice nejoblíbenější díl, ale pořád skvělý. Qhuinn a Blay jsou zlatí. Solu a spol bych vyškrtla! V jiné sérii by byli fajn, ale co tady? A co Assail? Kde ten se tady nabral a proč za námi přišel?!

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Jeden z nejlepších dílů, autorka velmi dobře a citlivě popsala vztah mezi dvěma muži a to opravdu se vším všudy. Trochu jsem se toho bála, ale je to velmi dobře napsané, rozhodně to není obscénní nebo nevkusné. Blay s Qhuinnem jsou skoro dokonalá dvojice, určitě si dobře počtete.

Adriana21
17.03.2016 5 z 5

Na tenhle díl jsem se neskutečně těšila. Knihu jsem si koupila okamžitě, jak vyšla.
Qhuinna jsem si oblíbila a hltala každou pasáž, kde se vyskytoval v předešlých dílech.
Tahle kniha se mi líbí ze všech nejvíc, je má nejoblíbenější. Četla jsem ji už dvakrát a pořád mne nepřestává bavit :)
Blay s Qhuinnem jsou naprosto dokonalý pár :)
Jako vždy, spisovatelka nezklamala.

Vendulik
19.01.2016 5 z 5

Krásný příběh. Myslela jsem si, že kniha napsána z pohledu dvou mužů bude nic moc ale opak je pravdou. Jsem zvědavá na další pokračování.

lenča30
24.07.2015 5 z 5

Opět úžasné....:-))

Evaevelína
12.07.2015 5 z 5

Hluboké díky také překladatelce Janě Pacnerové,díky ní si užíváme nádherné knihy...děkuji.

hrubik
19.04.2015 5 z 5

Tento díl neměl chybu. Nenudila jsem se ani na vteřinu, všechny příběhy byly zajímavé, napínavé a musím říct, že ačkoli jsem se ze začátku takovým postavám jako Assail, Trez a Xcor lehce bránila a myslela jsem si, že mě jejich osudy bavit nebudou, opak byl pravdou. Autorka to prostě umí a tahle série rozhodně nemá sestupnou tendenci, co se kvality týče.

Karolína18
05.01.2015 5 z 5

Na tenhle díl jsem se těšila už od chvíle, kdy Qhuinn vmetl do tváře Blayovi, že ví o jeho citech. Přestože námět není tak úplně tradiční, autorka ho zpracovala velmi nenásilnou formou tak, že musel zaujmout absolutně každého. Když se dříve v některých příbězích vyskytovala tato dvojice bojovníků, vždy jsem byla na straně modrookého zrzka s laskavých srdcem, zde jsem si ale nemohla pomoci a spíše souhlasila s drsným a svou rodinou opovrhovaným Qhuinnem. Prostě to tak bylo v dané chvíli správně.
Přišlo mi, že se v této knize vyskytuje obrovské množství různých příběhů, což chvilkami působilo trochu rušivě, ale vše vyrovnal nápaditý humor a prostě prvotřídní přirovnání a slovní spojení. Nemohu se dočkat dalšího dílu.

maca5449
12.12.2014 5 z 5

Nechápu, jak to autorka dělá, že i když vím, kdo s kým nakonec skončí, stejně mě to baví a chci si to přečíst. Navíc i "negativní" charaktery dokáže vyjádřit tak, že si je člověk stejně zamiluje a fandí jim. I když Xcor mě teda chvílema neskutečně štval!

Maji
08.12.2014 5 z 5

Túto autorku som si úplne zamilovala.. táto kniha v ničom nezaostávala a čítala sa skvelo. Už sa teším na ďalšie časti série.

xxiixxi
18.08.2014 4 z 5

Ačkoliv jsem osudy B a Q sledovala během celé série ráda, tak se mne jejich vlastní kniha trochu zklamala (spíše v porovnání s ostatními díly, jinak byla stála skvěle napsaná), myslím, že příběh měl větší potenciál, který nebyl plně využit. A také jak byla hlavní milenecká dvojice stejného pohlaví, tak se mi při rychlejším čtení pletlo, kdo vlastně co říká. Ale velmi jsem v tomto díle uvítala příběhy ostatních jako je Assail, Xcor, Layla (a méně příběh Temných) a díky nim se nemohu dočkat dalších dílů.

Clodia
15.08.2014 5 z 5

Nádherná knížka, ostatně jako všechny předešlé. Už teď se těším na další pokračování! :-)

bara8686
21.07.2014 5 z 5

nevěřila jsem,že se dá tak krásně napsat kniha o homosexuálech,je to můj nejoblíbenější díl této série !!! a zároveň se těším na další

ala.mihalikova
18.07.2014 5 z 5

Tak tenhle díl se mi zdá jako jeden z nejlepších. Sice jsem se toho trošku obávala, ale Qhuinn se mi jako postava líbí. A jsem nadšená z toho, jak to dopadlo. Fandila jsem mu. Konec byl úžasný a moc se mi líbil. Prostě to byl zase zážitek, který jsem stihla slupnout za dva dny. I když některé pasáže mě nudili. Ale to kníčce neubralo, rozhodně doporučuju.

vaili
03.06.2014 5 z 5

Taky myslím jeden z nejlepších dílů, ale je to hlavně protože vedlejší linie Assail, Layla a Trez jsou prostě zajímavější než bezdušší :) ale i hlavní příběh mě překvapil jak je dobře napsaný i když jde o homosexuální vztah (jediný podrobnější co jsem kdy četla) navíc jste skoro celou četbu napjatí jak co dopadne :)

DanielaRusova
02.06.2014 5 z 5

Nejlepší díly z celé serie jsou pro mě PROBUZENÝ MILENEC A VYTOUŽENÝ MILENEC,OBA DVA JSEM ČETLA JIŽ NĚKOLIKRÁT.Jak citlivě a přesto velmi moderně napsán díl o homosexuálnim vztahu je úžasné,z hlavních hrdinů nejsou žádní zšenštilý chlapi.Moc se mi to líbilo:-)))))

frukeška
28.05.2014 5 z 5