Spasitel

Spasitel https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413519/bmid_spasitel-VnB-413519.jpg 5 280 45

Bratrstvo černé dýky série

V celých dějinách Bratrstva černé dýky, kam až paměť sahá, byl z jeho řad vyloučen jen jeden jediný muž – ale Murhderovo šílenství nedávalo Bratrům jinou možnost. Pronásledován vidinami ženy, kterou nedokázal zachránit, vrací se Murhder přesto do Caldwellu, aby napravil to, co ho zničilo. Není však připraven na to, čemu musí čelit, aby dosáhl svého vykoupení. Dr. Sarah Watkinsová, vědecká pracovnice v oblasti biovýzkumu, se snaží překonat ztrátu svého kolegy a snoubence. Když FBI začne vyšetřovat jeho smrt, vzbudí to v Sarah zájem o to, co se vlastně stalo, a brzy zjistí děsivou pravdu: její firma provádí tajné nelidské experimenty a muž, o němž se domnívala, že ho zná a miluje, se na tom mučení podílel. Osudy Murhdera a Sarah se nezvratně propojí, vzplane mezi nimi touha. Mohou si však vybudovat i budoucnost, která překlene propast mezi dvěma živočišnými druhy? A když se ve válce proti upírům objeví nový nepřítel, vrátí se Murhder ke svým Bratrům – nebo se navěky vrátí ke své samotářské existenci?... celý text

Literatura světová , Romány , Erotika

Vydáno: , Baronet

The Savior , 2019

Artep071
včera 4 z 5

Tento díl byl skvělý... :)

miruska1
18.01.2024 5 z 5

Další skvělý díl.......

karin4338
17.11.2021 5 z 5

Autorka opät nesklamala. Potešila ma že Murhder, nie je taký magor, ako bol prezentovaný. Krásný príbeh, kde sa prelínal príbeh Johna a Xhex a konečne oficiálne odhalenie Lassitera.

Dandulka
13.07.2021 5 z 5

Tak tohle bylo uz asi trochu prekombinovane. Presto vsak lehke a nenarocne cteni. Vzhledem k rozsahlosti knih na toto tema, spada jiz autorka sem tam k remeslnosti. Odpocinkova cetba.

Vendulik
12.05.2021 2 z 5

Tato kniha je lepší, než předešlý díl ale je taky lehce zapomenutelna. Moc mě tedy neoslovila. V předešlých dílech se hodně bojovalo, aby upír a člověk mohly být spolu. Tady stačí diamant a je to. Už to není taková klasická Wardova, ta umělá příběhy více propracovat. Škoda. Na tento díl jsem se těšila. Pro mě je zklamáním.

Karoli282
29.04.2021 5 z 5

Tento díl patří určitě mezi mé oblíbené. Na Murhdera jsem se neskutečně těšila a dočkala jsem se pěkného příběhu. Vedlejší dějové linky se mi také líbily. Už se nemůžu dočkat pokračování. Všem vřele doporučuji.

Szekynka
21.04.2021 4 z 5

Byla jsem zvědavá jestli se tento šílený bratr vrátí na scénu, jeho příběh byl pro mě trošku slabší ale i tak, jsem za tento díl ráda. Dotvořil pro mě celkový obraz bratrů :)

MonaLisa42
15.01.2021 5 z 5

Další velmi pěkný díl.
Na konci minulého dílů jsem byla natěšená, jak se bude vyvíjet příběh Murhdera. Začátek knihy byl pro mě však nezajímavý a celkem mě nudil. Pak se zničehonic objevilo napětí a Wardovská čtivost, a najednou jsem toužila vědět, jak to nakonec skončí. Na knihu jsem velice často myslela.
Murthder a Sarah jsou skvělý pár. Navíc se zde řešily i Johnovy problémy. Gerryho dopis, mě velmi potěšil, už jsem se bála, že se nedozvím, jak to nakonec bylo. Jediné co se mi skutečně nelíbí je, že všechno jde najednou tak snadno. Stvořitelka nedávala věčný život 'jen tak' (postavy umíraly, hrdinové se museli něčeho vzdát,...) a zde se jen stačí pousmát a Lassiter všechno vyřeší... To mě vážně štve...
Jinak se jedná o bezva knihu. Moc děkuji!!!

janno69
01.12.2020 5 z 5

Další skvělý díl, mě se prostě Wardovky neomrzí....

Orechanda
26.11.2020 5 z 5

SPOILER: Nějak mi chybí zmínka o Jo, která se tuším ve "Vyvolené" blížila proměně. Nebo jsem to někde přehlédla? Každopádně by to mohl být zajímavý příběh, do toho Manny Mannelo....

cukrovka
25.10.2020 5 z 5

Tolik dílů a stále stejně čtivé. Příběhy mají sice stále stejnou kostru příběhu, ale autorka vždycky přijde s něčím novým a zajímavým. Super oddychové čtení.

Nel-ly
28.08.2020 3 z 5

Vzpomínáte, jak na začátku, aby člověk/upír mohli zůstat spolu, byla tam oběť a hrozně se to řešilo? Pak minule prostě Lassiter mávl rukou a bylo. A teď už nikoho nezajímá ani to...
Příběh není špatný, ovšem opět těžce zapomenutelný, protože Wardovka se prostě už nesnaží být zajímavá, jede na setrvačnost. Ale z těch posledních dílů tohle bylo asi přece jen nejlepší. Smutný.

AKO
23.08.2020 5 z 5

Děj stále dokáže překvapit.

Kočičáci
17.08.2020 5 z 5

Kdyby mi na začátku čtení celé této upíří série někdo řekl, že přečtu víc než dvacet knih napsaných (víceméně) podle jednoho mustru a bude mě to stále bavit, tak bych asi nevěřila.
Ale je to prostě tak! Bratrstvo se pro mě stalo závislostí, celou tu upíří bandu zkrátka zbožňuji!
Příběh Murhdera a Sarah měl opět šťávu a naštěstí ani doprovodné linie nezůstaly pozadu.
Těším se na další díl!

jolca-jolly0953
22.04.2020 5 z 5

Prostě WOW! :-) ten konec se fakt povedl. Jediný, co jsem asi nějak nepochopila je, jak na konci mluví Murhder s Xhex...

Spoiler :
Co to? Že to umí dobře s lysem? Na co přesně to má být narážka? A že bratrstvo už nebude jen čistě pánský klub? No jsem zas napnutá jak kšandy na další díl.

tamisha7240
14.04.2020 5 z 5

J. R. Ward opět nezklamala. Příběh jsem zhltla jedním dechem a nemůžu se dočkat dalšího dílu.

TomuVer
13.04.2020 5 z 5

17.kniha zo série bratrstvo a bola úžasná. Autorka nestráca elán, udialo sa veľa skvelých vecí. Rozhodne pokračujem ďalej. Wardová je vždy TOP

tereza2893
24.03.2020 5 z 5

POZOR SPOILER. No takže jako wau.. Tuto knihu jsem si schovavala pro tu pravou chvíli, kdy budu mít čas číst a ne jen jakože v posteli na uspani.. To se mi teď bohudík (žel) stalo díky korona..... Všichni víme.. Wardku zboznuju.. Podle mě je to spisovatelka s velkým S. Nejdřív jsem přečetla asi 12 dílů BČD. Pak jsem se nemohla dočkat dalšího pokračování a začala hledat co všechno tahle "holka" napsala.. Shodou okolností mám svůj "wish list" a přes bazar před pár lety jsem v podobném žánru sehnala pár knih a jedna z nich byla 1. Díl série Padli andělé.. No co budu povídat.. Starý přebal, kniha trochu z jiné doby, ale tak dobře.. Wardce jsem věřila a tak se pustila do čtení... A DO PRDELLEE.. Zase jsem byla v pasti... Začal hon po dalších dílech a to doslova.. Ne jen že opět erotika, fantasy, napětí v první linii, ALE hlavně propojení s postavami a prostředím z BČD. Takže opět jsem byla doma.. Takže hlt celé série.. A TEĎ?!! Spasitel... a propojujeme se zpatky s Padlymi andeli?? No takže jako kuwa tahle spisovatelka má kuwa hlavu!!! Vše do sebe total zapadá.. A to jsem měla dlouho dlouho na prvni příčce HP (harry potter). Ne! Tohle je prostě Best!! PS: takže co ta bruneta zase vymysli?? :D a teď nemyslím Wardku.. Hihi!! pps:miluju její erotiku v knihách, ale v této knize ji dekuji, že se jí tak nezaobirala, nebyl na to čas ani prostor a v poslední řadě ani chuť.. Prostě jsme museli řešit jiné věci.. Přečteno za tři dny v provozu se třemi dětmi a učitelkou na plný úvazek.. DOPORUČUJI!!

Arlienen
06.03.2020 5 z 5

Na příběh Murhdera jsem byla opravdu zvědavá. Mám ráda takové ty tajemné, pokřivené charaktery. Bohužel mě Murhder trochu zklamal. Aspoň že Ward nakousla téma John / Darius. Za to ji dávám plusové body. Možná proto jsem ji dala nakonec⭐ ⭐⭐⭐⭐.

levap
28.02.2020 5 z 5

Další super počteníčko od této autorky