Prokletý milenec

Prokletý milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248959/bmid_bratrstvo-cerne-dyky-proklety-milen-zcb-248959.jpg 4 467 63

Bratrstvo černé dýky série

Trez, upír z národa Temných, je už mnoho let na útěku. Vzbouřil se proti osudu, který mu v rodném Teritoriu předpověděly hvězdy, a uprchl odtud. Jediný, na koho se může spolehnout, je jeho bratr iAm, jenž mu věrně stojí po boku – oba však vědí, že pronásledovatelům, vyslaným královnou Temných, nevydrží unikat věčně. Trez by snad nakonec i přijal povinnost, předurčenou hvězdami – jenže je tu láska k Seleně, jíž se nemůže a nechce ubránit. A Selenina nemoc ho v jeho zarputilém odhodlání jen povzbuzuje. iAm je připraven přinést bratrovi nejvyšší oběť, ale i jemu vstoupí do cesty láska. K dovršení všeho hrozí upírům válka s novým nepřítelem. Série Bratrstvo černé dýky neztrácí dech!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Shadows , 2015

KikaSpi
17.04.2024 4 z 5

Čakala som iný koniec, možno nejakú pomoc od niekoho. Preplakala som dosť strán.

Artep071
14.04.2024 4 z 5

Teda tak to jsem ořvala.

miruska1
30.12.2023 5 z 5

Čekala jsem jiný závěr, prostě zázrak a ono nic. Bulela jsem jako želva.

ve.rena
12.02.2023 5 z 5

Další díl se mi líbil, bavila mě i linie scény s Xcorem a Laylou. Těším se na další pokračování.

LilluLong
14.04.2022 5 z 5

Tato časť bola super, takze predsa len citam a citam :) za mna 5*

moma08
01.02.2022 3 z 5

No já teda musím říct, že téhle díl mě neoslovil, přeskakovala jsem, co jsem mohla, vůbec jsem se nemohla nějak začíst, ač za to nemohla hlavní dějová linka těch dvou, ale ten zbytek okolo..

petraj30
28.09.2021 3 z 5

Bohužel mě to moc neoslovilo. Pro mě to byl momentálně nejhorší díl. Nemohla jsem se vůbec začíst a začala se mi plést jména Tohr, Trez Throe nebo iAm a Assail. Taky mi to přijde často strašně táhlé a moje nadšení pomalu upadá. Sice mě pořád zajímá, co se bude dít v bratrstvu dál, ale zbytek kapitol už vyloženě přeskakuju.
Spoiler
Hodně mě mrzelo, že musela Selena zemřít, i když to tam bylo naznačováno od začátku, ale všichni ostatní přežívají. Škoda, že to nešlo udělat nějak i tady.

Petra38
10.06.2021 5 z 5

(SPOILER) No musím řict,že jsem čekala trochu jiny konec...
SPOILER
To ,že Selena zemře bylo jasný,ale že nebude abraka dabra oživení? To mě překvapilo. Bavil mě dost vedlejši přiběh iAma, ten byl takový zaživnější. Dobře byl zakombinovany popravčí,o kterém by mohl být taky fajn díl. Co nechápu,co se dělo s Rhagem,vypadá to jako by měl rozhazené hormony....teď asi přijde na řadu rádcova dcera....Jedeme dál....♡

Karoli282
29.04.2021 5 z 5

Další skvělý díl. Vedlejší dějové linky mě bavily o něco víc než hlavní příběh, ale i ten mě velmi zaujal. Královna mi byla sympatická, ocenila jsem scény s Xcorem a Laylou. Všem určitě doporučuji a už se těším na pokračování.

karin4338
23.04.2021 2 z 5

Za mňa najslabší diel série. Zbytočně sa to tiahlo, aj keď bolo zaujímavé nakuknúť do klanu s´Hisbe a princezná príjemne prekvapila.

Petraj365
09.01.2021 5 z 5

Opět super díl. Už teď jsem zvědavá na další.

johana3160
21.12.2020 2 z 5

Prikladam poznamky, ktere jsem si napsala v prubehu cteni:
Str. 80, dost prokrastinace, jde se cist .... prectena pulka jine knihy
Str. 100, o kom ze ma byt tenhle dil? Hledani na DK... aha Selena a Trez.... zabijeni casu na netu a ukecavani se ze to fakt chci precist...
Pak se to trochu rozpehlo ale i tak jsem se spis ukecavala. Nekdy jsem preskakovala v jedne dejove lince, abych necekala 200str. jak dopadne jedno setkani, a pak se zase vracela. Bezne preskakovala odstavce nekdy i stranky... vlastne nevim proc to ctu:( pribeh je az neprijemne pruhledny a neprekvapivy.

Zaver mozna malinko prekvapil, ale to bylo spis tim, ze jsem se nad tim snazila moc nepremyslet.
Dil me nebavil, byl zdlouhavy a jen nejaky zvraceny smysl pro ukonceni me donutil knihu docist. Jedine po cem touzim je dozvedet se co bude s Laylou, ostatni at si trhnou...

Szekynka
13.10.2020 5 z 5

(SPOILER) Zrovna na příběh Treze jsem se moc netěšila, ale opravdu mile mě překvapil. Líbí se mi, že v každém díle je víc a víc jiných dějových linek. Tady bylo super, že se tedy odehrál i iAmův příběh a rozvíjel se příběh Layly a Xcora, autorka to vymyslela zase skvěle. Jediné co jsem teda asi velká naivka, ale pořád a to i po dočtení sem čekala, že se Selena nějak vrátí, že zasáhne Stvořitelka a pomůže jim, tak nějak mi ani nebylo moc líto když zemřela, protože jsem čekala zvrat a ono jako nic?? A teď vzhůra na Bestii Rhage mám ze všech nejraději tak na tu se opravdu moc těším :)

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Dalsia super kniha od autorky

Charmedka
28.09.2020 5 z 5

Tenhle příběh byl za mě krásně propracovaný a měl snad všechno, co by příběh měl mít.

Hrozně mě bavila Trezova a iAmova minulost a zároveň celý ten jejich svět Temných. Kromě Treze má spoustu prostoru právě i iAm, který se snaží bratrovi pomoci a sám se přitom zaplétá do nebezpečných sítí, ale celkově rozuzlení bylo fakt výborné, jak jsem psala, tenhle díl je vážně dokonale propracovaný.

Tentokrát mi kniha nepřišla tolik nabitá erotikou, ale to vůbec nevadilo. On to totiž byl hodně romantický a dojemný příběh. Celé to působilo jemněji a mně kolikrát bylo až úzko a do pláče, jak jsem to celé s postavami prožívala.

Prokletý milenec je pro mě jeden z nejlepších dílů a už teď se zas strašně těším na další.

MonaLisa42
22.07.2020 4 z 5

Velice pěkná a čtivá kniha, opět jsem od čtení nemohla odtrhnout zrak a stále jsem přemýšlela, jak to asi nakonec dopadne.
Treze a Selenu jsem v minulých dílech neměla příliš v lásce a proto jsem se na tento díl tolik netěšila. Nakonec mě ale velice mile překvapil a zařadila bych ho mezi ty nejlepší z této série. Častokrát jsem se při čtení chechtala nad skvělými hláškami, také mi upadlo pár smutných slz. Treze je mi moc líto a doufám, že se dočká šťastného konce (stále jsem doufala v malý zázrak...). Páry iAm&maichen a Xcor&Layla jsou úžasní, tudíž mě bavily i vedlejší dějové linie. Děj byl skvěle promyšlený a vyvrcholení okouzlující. Trochu mě zklamalo, že jsem se nedozvěděla více o novém demokratickém upířím světě.
Bratrstvo a jejich shellan prostě miluju! Nyní mám veliký strach o Rhage a potřebuji znát pokračování příběhu. Děkuji!!!

JajaRadova
13.03.2020

Prosím, podpořte mou petici za druhé vydání této knižní série.

Tereza.Fait
07.02.2020 5 z 5

Tohle jsem obrecela! Jsem rada, ze je pro Treze budoucnost.

havrmoni
20.01.2020 5 z 5

Něco se dělo a to je fajn. Už od minulého dílu se dalo očekávat co a jak se Selenou a tak jsem nebyla překvapená. Vedlejší linky mi snad kromě Layly a Xcora ani nevadily. Jo a Assail stále není můj oblíbenec. Takže bezva zatím mě to stále baví.

LucijeT
22.11.2019 5 z 5