Probuzený milenec

Probuzený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46655/bmid_probuzeny-milenec-wve-46655.jpg 5 1028 117

Bratrstvo černé dýky série

Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní – dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou. Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčdíliným mučitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover Awakened , 2006

nika7948
16.07.2015 5 z 5

znak: "Pozor pozor!! kniha je zákeřná a na závislost, jak dělaná :D :D

Betnka81
04.06.2015 5 z 5

Tak tato kniha je naprosto dokonalá :)
Moc se mi líbil příběh a hnedka jdu na další díl .

jitka7
21.02.2015 5 z 5

Nejlepší díl.... jednoznačně. Bože naprosto mě ten příběh pohltil a uchvátil. Po prvním díle jsem si říkala, že lepší to být už nemůže a ejhle, ono to jde. Autorce nemám co vytknout ohledně Bratrstva. Každý díl je jiný, každý uchvátí jinak. Některý víc, některý míň. Každopádně je to radost číst, ať jde o jakéhokoliv bratra.

Kvices
26.12.2014 5 z 5

Zatím nejlepší z celé série! Zsadist a Bella mi byli tak nějak sympatičtí, prostě jsem si je oblíbila :)

Narissa
25.11.2014 2 z 5

Zsadist byl můj oblíbenec a představovala jsem si pro něj nějaký trochu promyšleněnjší příběh, ale špatné to nebylo. Doufám, že to u Phuryho bude mít nějaou dohru, protože jinak...
Ale vážně oceňuju, že se čtenářům dávkují informace z jejich minulosti pěkně po lžičkách - jen si, čtenáři, přemejšlej a snaž se taky trochu, ale vážně jenom trochu :-) a pak pohledy z více stran. Hlavně u Zsadista a Phuryho je to zajímavé, u mileneckých dvojic už tolik ne, když všichni čekáme happy end.

maca5449
06.11.2014 5 z 5

Nejlepší díl ze série. Pokud by se vyhlašoval nejoblíbenější pár, Zsadist a Bella tuto kategorii (minimálně u mě) vyhrají!

Eponka
04.11.2014 5 z 5

Tahle knížka a série je prostě boží nic víc asi ani říkat o tom nemusím Zsadist a Bella prostě dokonalí hlavně ten konec :-) u toho jsem se vážně musela smát taková změna u něj kord když omdlel a brečel :-)

Karolína18
21.10.2014 5 z 5

Páni.. Prostě páni! Tohle bylo prostě ono! Zsadista jsem si oblíbila už v předchozím díle. Snad to bylo proto, že se choval tak tajemně a já prostě musela vědět, co všechno prožil nebo jen díky tomu, jak autorka popsala jeho vzhled. V každém případě byl jedna velká záhada. Bella a Z tvoří prostě další skvělou dvojicí. Od jejich příběhu jsem se nemohla odtrhnout a knížka se zkrátka parádně četla. Jen mi nesedí, jsou části o bezduchých. Nějak se do nich pořád nedokážu zakousnout. Rozhodně velmi podařený díl.

angelbooks
25.08.2014 5 z 5

Úžasná knížka :D, nemám co bych vytkla. Zsadista jsem ze začátku moc nemusela, a pak i po polovině knihy jsem si občas řekla, že mám radši jiné bratry, ale ke konci už jsem Zsadista měla stejně ráda jako třeba Rhage.
Nevím proč, ale tak nějak jsem se jednu chvíli zasekla na straně 130, a nechtělo se mi číst dál. Ted toho upřímně lituju protože jakmile jsem zase začala číst ani jsem se od toho nedokázala odtrhnout.
Byla jsem do knihy tak zažraná, že když na mě někdo něco říkal musel to říst aspon 3x než jsem ho začala vůbec vnímat :D
Vřele doporučuji :).

Julinka679
01.07.2014 5 z 5

Tady není co dodat :3 zatím rozhodně nejlepší kniha ze série :3 musím přiznat, že si mě ze začátku, tedy od první knihy Zsadist moc nezískal a neměla jsem ho ráda, ale tady si rozhodně "získal mé srdce" :3 :D pokud někdo má rád romantiku, dobrodružství a upíry ať rozhodne začne číst příběhy Bratrstva černé dýky :3

emulka
30.06.2014

Nejhorší na těchto knihach je, že je člověk nemůže odložit, čtu, čtu a bum jsou 3 ráno a stejně si člověk dá ještě další kapitolu :-)

ElisR1
13.04.2014 5 z 5

Zsadist je mojí nejoblíbenější postavou. Je zajímavé sledovat, jak se v průběhu knihy mění a na konci už je z něho dočista někdo jiný. Tenhle díl byl podle mě zatím nejlepší.
No prostě k příběhu Zsadista není co dodat, kromě toho, že je to naprosto dokonalé čtení.

Blauny
10.04.2014 5 z 5

Tak nevím jak se mi to podařilo, ale pěkně jsem se zaháčkovala :))) Zpočátku jsem upíry odmítala a žánr fantasy mě vůbec neoslovoval. A ejhle, co se nestalo... teď to úplně hltám. Zatím jsem u pětky a všechny z Bratrstva miluju!!! Sice po pár dílech je příběh dost předvídatelný a konce dopadnou jak jinak - dobře (a to je dobře), ale je to prostě skvělé!

Ladys
05.03.2014 5 z 5

Zsadist je nejzajímavější postava a hotovo :-)

muchomurka
10.02.2014 4 z 5

Stejně jako předchozí díly čtivé. Naštěstí trochu méně bezduchých a když už, tak aspoň s jiným cílem, což bylo osvěžující. Co mi vadilo na této knize bylo množství vedlejších dějů. Bylo to až únavné. Přišlo mi to příliš roztříštěné, kolikrát mě to rušilo, štvalo, že jsou tam tyto pasáže a zdržují od hlavního děje. Klidně jich tam autorka mohla dát míň, vůbec by nevadilo, kdyby byla knížka třeba o třetinu tenčí.

shey
04.02.2014 5 z 5

Pro mě naprosto luxusní díl ze série, všechny části knihy tvořily jeden celek - nedalo se vynechat části s bezduchými nebo s Johnem jež mám ve zvyku vždy jen očima přelétnout. Super a doporučuji přečíst - já se do Zsadista zamilovala :o)

lucie109
26.01.2014 5 z 5

Zsadist je naprosto uzasny. Tohle je muj oblibeny dil.

Samira
25.01.2014 5 z 5

Úžasná! Série je skvělá, ale většinou vynechávám pasáže s bezduchými, tady se to vynechat nedalo. Kniha je komplexní a hodně napínavá, zápletka mimo hlavní pár je silná. A hlavní pár Bella a Zsadist, co k ni jen dodat, jedním slovem úžasní!
Když to hodnotím zpětně asi je to opravdu nejlepší díl, který by se dal například číst i samostatně.
Doporučuji!

vaili
22.01.2014 5 z 5

Stále stejně dobré...kromě částí s bezduchými...ale tentokrát ten konec byl moc sladkej..proměnu Zsadista fakt přepískla :)

Majafa
20.12.2013 5 z 5

Celé bratrstvo miluju, ale tento příběh Zadista a Belly je můj nejoblíbenější z oblíbených.

upíři erotika horory

J. R. Ward (p)