Probuzený milenec

Probuzený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46655/bmid_probuzeny-milenec-wve-46655.jpg 5 1028 117

Bratrstvo černé dýky série

Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní – dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou. Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčdíliným mučitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Awakened , 2006

jaroiva
09.05.2021 2 z 5

Série má podle mě sestupnou tendenci. Tohle je asi už poslední díl, který jsem četla... O ničem.

Karoli282
03.04.2021 5 z 5

Tento díl patří k mých nejoblíbenějším. Zsadist mě ze všech bratrů nejvíce zaujal, všem vřele doporučuji.

petraLI
21.01.2021 5 z 5

Tenhle díl? Naprostá pecka. Od začátku jsem si Zsadista oblíbila. Pro něj mám největší slabost. Doporučuji.

anna7852
19.01.2021 5 z 5

celkem přečteno ze série 7 dílů a tenhle je úžasnýýýý

Petraj365
31.10.2020 5 z 5

Prostě úžasný. Hned jdu na další

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Nic ine ako plny pocet hviezdiciek nemozem dar

Lucynkaaa
06.10.2020 3 z 5

ten chlap je tak divný :-) ...no vážně, co k tomu říct. Asi úplně nechápu tak vysoká hodnocení. Nejsou to špatné knihy ale pro mě je tohle poslední kniha Bratrstva. Kluci si mě úplně nezískali.

johana3160
12.09.2020 4 z 5

Kniha opet formou prolinani pribehu. Stale si stojim za tim, ze linka pana O je jen honeni pismenek. Tenhle styl mi tak docela nesedi, protoze mam pak problem se zacist. I kdyz to tady neni nejhorsi, cetla jsem i horsi. Na Z jsem se se hodne tesila. Jeho vzpominani atd, jeho dobre popsany pribeh jen na konci mi prijde ze az moc zmeknul. Uvidime jak moc v dalsich dilech.

karin4338
30.08.2020 5 z 5

Zacinam si na tejto serii vytvarat zavislost.:D
Takze idem rovno na dalsiu cast

haWranka
10.05.2020 3 z 5

Hodně jsem se na tenhle příběh těšila a trochu mě zklamal. Možná právě kvůli té natěšenosti z předchozího dílu. Nebylo to špatné, postavy fajn, ale takové občas natahované. A hodně průhledné.

Petra38
05.04.2020 5 z 5

Mám takový dojem že se mi příběh Z líbil několinásobně více jak posledně, ano vždy mě bavil hlavně jak Zsadistovi spadla maska hněvu a jak se "probudil" jak jinak;-) další můj oblíbenec:-) nadšení srazílo nestesti s Wellsii :-( ještě že už vím jak to dopadne s Thornem:-Pdoporučuji

Szekynka
27.03.2020 4 z 5

Co jsme pochopila, že každý díl nese odkaz nějakého páru na Zsadista jsem se těšila, ale malinko mě zklamal asi sem čekala trošku víc.

JajaRadova
13.03.2020

Prosím, podpořte mou petici za druhé vydání této knižní série.

Tereza.Fait
01.02.2020 5 z 5

Zsadista mám ráda! Myslím, že to, jak se tihle chlapi chovaji je v podstatě jejich druhu.. Takže jsem byla nadšená, že jeho osud má šťastný konec. Ta jejich chemie mě dostává.

havrmoni
05.01.2020 5 z 5

Tak tohle už bylo lepší. Ne tak sladké, ale stejně jak ty chlapy brečí v každém díle. To u takových drsňáků není obvyklé. Zatím z těch tří nejlepší.

Anežka524
28.11.2019 3 z 5

Jednoznačně lepší než 1. a 2. díl. Pořád ale ne úplně skvělé. Zdá se mi, že knihy z této série jsou zbytečně moc dlouhé, vůbec nic se v nich neděje . Myslím si, že by jim prospělo, kdyby byly alespoň o 100 stránek kratší... Navíc mi přišlo zvláštní, jak rychle se Zsadist dokázal změnit. A vážně, vážně nesnáším kapitoly z pohledu bezduchých.

Petra-1
20.11.2019 5 z 5

Skvělý díl plný zvratů,napětí a nechybí trocha humoru. Zsadist je moje nejoblíbenější postava od prvního dílu, takže jsem se na něj těšila. On si prostě zaslouží konečně taky nějaké štěstí.

Toledo
04.11.2019 4 z 5

Ze serie za mne prozatim nejlepsi dil, hodne napinavy i kdyz jsem tak nejak tusila zase happy end :)

Renatapek
03.11.2019 4 z 5

Třetí díl serie Bratrstvo černé dýky. Čeká v něm na nás příběh Zsadista a Belly. Zsadist vás překvapí. Na první pohled psychopat bez svědomí, ale když se autor podívá do hloubky, objevíte velmi citlivého, i když zraněného, muže se svými zásadami. Bellu z počátků odmítá, protože nenávidí všechny ženy. Nakonec právě díky Belle nalezne cestu zpět z temnoty, která ho už několik desítek let požírá. Napínavý příběh od začátku do konce.

LucijeT
11.10.2019 5 z 5

neuvěřitelný, miluju Zsadista :-D vůbec jsem nebyla schopná jít spát aniž bych zjistila jak to dopadne.

upíři erotika horory

J. R. Ward (p)