Probuzený milenec

Probuzený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46655/bmid_probuzeny-milenec-wve-46655.jpg 5 1028 117

Bratrstvo černé dýky série

Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní – dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou. Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčdíliným mučitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover Awakened , 2006

Artep071
28.03.2024 4 z 5

No podívejme se na drsňáka ...xi xi Bella je super baba a jde si za tím co chce. :)

LenkaNovotna32
16.01.2024 5 z 5

Precitala som celu sériu a mozem povedat ze som sa zamilovala do celeho klanu Bratstva ciernej dyky. No pre mna bol najúžasnejší prave Z, komplikovaný, posahany, sexi a inteligentný, láskavý no neprístupný, kym nepride Bella a ta je proste top, presne ako jin a jang, ona krasna az to bralo dych a on zniceny a zjazveny az ma clovek strach sa pozrieť. Cela seria je dobre napisana,uzasny námet,ma to stavu, napetie, akciu, humor, namakanych a sialenych alfa samcov, erotických scen... Dokonalosť. Odporucam.

miruska1
07.05.2023 5 z 5

Za mě super.......

Thalin
04.01.2023 4 z 5

Z celé série je tohle můj nejoblíbenější díl a taky nejoblíbenější bratr. Už jen proto, jak je komplikovaný. Děj je sice mnoha těchto knihách stejný a stejně tak rychlost, s jakou se do sebe hlavní pár beznadějně zamiluje, ale tady to alespoň neměla Bella tak snadné.

zp87
30.08.2022 5 z 5

Pro Zsadista a Bellu mám slabost. Miluju drsňáky, kteří zjihnou , když u sebe mají 'tu' pravou. A teď si tak říkám, jestli se pro jméno Bella neinspirovala autorka u příběhu Kráska a zvíře. Protože Zsadist je zvíře.
A líbí se mi to nabalování v příběhu, že se setkáváme s postavami z předešlých dílů.
Ale čím dál častěji si říkám, že je autorka zbytečně ukecaná... Některé části s bezduchými (hlavně teda pan O) tady má pro příběh významnou roli, takže to se moc šulit nedalo, ale kde se to dalo, tam jsem přecházela do rychločtení. Pořád mě ti bezduší nebaví. A zatím mě teda moc nebaví ani John, no jo - upíři před proměnou, slabota...
A ještě teda mě autorka štve tím, co je schopna udělat svým postavám - v prvním díle Darius, tady - no comment. Radši nemluvit. I bych ubrala hvězdičku, jenže to nemůžu. Protože Zsadist.
A taky - přečteno za tři dny. Jestliže přečtu knížku o 450 stranách za 3 dny, tak se mi asi fakt líbila, že jo.

Ailee
18.08.2022 3 z 5

Během první poloviny knihy jsem to chtěla vzdát, Zsadist mě neuvěřitelně rozčiloval. Myslím, že si autorka tak docela neujasnila, jaký tedy ve skutečnosti je. U čtení mě udržel jen fakt, že už mám doma stejně celou sérii, a že kamarádka knihy od Wardové miluje. V půlce se to docela zlomilo, vývoj Zsadistovy postavy byl zajímavý, e ke konci už zas pro změnu přehnaný. Celkově se tento díl moc nepovedl.

Ewe291
21.06.2022 4 z 5

Jedna hviezda dole za skakanie od jedneho k druhemu. Inak spokojnost

uzivatel0983
15.06.2022 5 z 5

Tak tohle byla totální bomba nějak nešlo přestat číst :)

VonDracek
21.05.2022 5 z 5

Ač to nerada přiznávám, dávám nakonec i tomuto žánru plný počet hvězd. Musím říct, že tohle bylo hodně dobře promyšlené a vyšponované tak, aby to působilo ve správnou chvíli děje. Mám ráda, když mě události překvapí, ale tak aby to do sebe alespoň nějak zapadalo, tady se to povedlo hned několikrát. Připravte se na docela i drsnou jízdu, protože Zsadist a jeho minulost vám dají zabrat a bezduší teda jakbysmet.
(spoilery)
Překvapilo mě, že tu pokračoval příběh pana O a musím říct, že mě poprvé linka bezduchých zaujala i když to rozhodně nepřineslo kladné emoce. Trošičku mě zaráží, co ten Omega je vlastně zač, mohlo by se o něm něco víc říct. Některá jeho rozhodnutí moc nechápu a to, jeho jakési božství, poněkud snižuje.
Zsadistova postava je teda hodně psycho příběh, až jsem si říkala, že ta jeho muka jsou poněkud přehnaná a že z toho se snad ani vyhrabat nemůže. No naštěstí tu funguje kouzlo vyvolených, které dokáže i nemožné. Bella k němu celkem sedí, mohlo se víc využít toho jejího mučení, trošku to tak jako přešla bez problému, oproti Zsadistovi.
Chudák Phury mě teda dostal, na konci z něj mám hodně smíšené pocity, vůbec netuším jak jeho příběh bude pokračovat.
Těším se, co vyroste z Johna, jeho tajemství a postava má hodně potenciálu, zazdilo se tu jeho spojení s Beth a některé jeho výroky nikomu nedošly, škoda.
Příběh Butche dostává velice zajímavé směry, doufám, že to spěje tam, kam si myslím. Jeho jednání k Marrise nakonec moc nechápu. A malinko si nejsem jistá, jak sakra ho ten Vishous bere, jejich vztah má trošku zvláštní příchuť. Popravdě se těším na příběh o Vishousovi, protože o něm toho moc nevíme a ty jeho schopnosti jsou skoro nejzajímavější.
No prostě jsem nadšená, děj ubíhal úplně sám. Líbí se mi ten svět, který se nám pomalu rozšiřuje tak, aby se v tom dalo vyznat. Erotiky bylo taky dost a k tomu prostě uspokojivý normální děj. :)

LilluLong
25.03.2022 4 z 5

Aj tato časť ma zaujala i ked som mala pocit ako by som citala dva v jednom :) za mna 4*

moma08
11.01.2022 4 z 5

Bylo to dobré, prožívala jsem u toho i emoce smutku, štěstí a nedočkavostí (což potěší), jak to dopadne. Ale nebylo to určitě lepší než druhý díl. Každopádně to nebylo jen o těch dvou hlavních hrdinech, ale i o ostatních bratrech, takže jsem opravdu zvědavá, jak se to bude ubírat dále. Už se na tom začínám stávat závislá.

MichaelaSess
07.12.2021 4 z 5

Tahle mě vážně bavila ... porno s dobrým příběhem.

moudivlacek
12.09.2021 5 z 5

Na Zsadista jsem se moc těšila a příběh o něm si také plně užila. Zsadist bývalý otrok krve i sexu má odpor k ženám, jeho bratr dvojče Phury má o něj strach. Když se Zsadist rozhodne Bellu zachránit od bezduchého, ani nečekal, jak moc se pro něj - a nejen pro něj - změní. Je to ukázka nekonečné věrné bratrské lásky, která jde až na doraz sil každého. Je to ukázka lásky, která - i když není zprvu lehká - může také přinést nečekané plody štěstí.
K tomuto dílu se budu velice ráda vracet. Těším se na osudy i zbylých nespárovaných bojovníků, ale i na ty, kteří už svou polovičku mají.

Laf
06.09.2021 4 z 5

Velmi zajímavé pokračování. Příběh se pěkně začíná zamotávat a nechybí ani překvapení a nečekané zvraty. Za přečtení to opravdu stojí :)

Heri76
26.08.2021 4 z 5

Plný počet si to nezaslouží, to rozhodně ne, to by musel být jinak literárně ztvárněný a propracovaný příběh, nicméně mě to neurazilo, vlastně mě to i bavilo a tenhle díl zatím řadím jako nejlepší od začátku série. Přibylo víc psychologie a celkem chválím propracované myšlenkové pochody značně narušeného Zsadista. Ostatně tenhle parchant má něco do sebe. Bella ho slušně doplňuje a ostatní z bratrstva taktéž. Phury nejspíše v některém z dalších dílu dostane také svoji hlavní roli a těším se, co pro něj autorka vymyslí. Zvrat Wellsie a Tohrmenta mne dost šokoval, takovou linii příběhu bych u tohoto žánru nečekala, nicméně neočekávané = dobré. Jsem zvědavá na samotný příběh Johna, i když se dá vzhledem k prvnímu dílu leccos tušit.

Smiley96
25.08.2021 5 z 5

Co dodat, beru další... čtivé a prostě super..

CiaKawlone
01.07.2021 5 z 5

Tento díl mi připomněl, že není všechno zlato, co se blýská. Rozhodně je tento díl stejně dobrý jako ty předešlé a příběh se ubírá velmi zajímavým směrem. Tento díl byl pro bratrstvo plný změn a událostí, které je doslova trochu nabouraly. S chutí se pustím do dalšího dílu.

petraj30
25.06.2021 4 z 5

Tento díl se mi moc líbil, ale nejlepší byl pro mě zatím druhý díl.
Zsadist prožil hodně zlého, ale nevím proč se pořád tak trestal, když nic špatného neudělal. Tím sobě ubližoval ještě víc a ostatním taky. Nicméně po dlouhých letech sebe týrání a sebe ubližování potkal svůj protějšek a vše se změnilo. Zsadist se choval ještě hůř, protože se všemu dobrému bránil, ale stejně mu to nebylo nic platné:-)
Bylo to krásné, ale zbytečně zdlouhavé. Někdy bylo toho sebe týrání až dost. Přišlo mi, že nám to autorka neustále připomíná, abychom na to náhodou nezapomněli.
V tomto díle se stalo mnoho událostí, které nějak poznamenaly celé Bratrstvo. Proto se na další díl těším víc než obvykle.

NikolaSkop
09.06.2021 5 z 5

Tak zatim nejlepsi díl! :)) Jdu pokracovat v serii, nemuzu se dockat toho co me jeste ceka!

Sisis1999
08.06.2021 5 z 5

Zsadist je můj nejoblíbenější milenec --- jeho odtažité chování a neočekávané reakce mě od začátku nutily, abych se mu snažila přijít na kloub. V tomto ohledu jsem tedy Belle velmi rozuměla. Nemám ovšem její tvrdohlavost, odhodlání a čirou touhu zakusit temnotu neznámého --- přesto, že ji ten, kterého milovala opakovaně posílal do náruče jeho vlastního dvojčete, ona nepolevila a dostala se mu přímo pod jeho zuboženou kůži. Netroufnu si ani hádat, co by ze mě na upírově místě zbylo --- černé oči, k vlastní kůži čirý odpor. Já už bych na jeho místě nejspíš neměla ani oči, ani kůži. Proto před Zsadistem smekám --- proto je to můj nejoblíbenější bratr. Bella je jeho naprostým opakem --- zdánlivá dokonalost ve své nejjasnější formě. Přesto se jeho temnoty nezalekla a nechala se jí vést k lásce. Proto má i ona můj obdiv. Společně tedy nemohou být ničím jiným, než naprostými protipóly, kterým vesmír nepřeje. Proto jsou pro mě jediní..

upíři erotika horory

J. R. Ward (p)