Nalezený milenec

Nalezený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68232/bmid_nalezeny-milenec-Z7D-68232.jpg 4 900 77

Bratrstvo černé dýky série

Butch O’Neal má povahu bojovníka. Bývalý policista oddělení vražd je jediným člověkem, jemuž byl umožněn přístup do nejužšího kruhu Bratrstva černé dýky. A touží se ponořit ještě hlouběji do světa upírů a zúčastnit se jejich války. Nemá co ztratit, jeho srdce patří upírce, aristokratické krásce, která je ale beznadějně nedostižná. Když ji nemůže mít, může alespoň bojovat po boku Bratrstva. Při záchraně jedné upírky se však Butch stane obětí nejtemnějších nepřátelských sil a na prahu smrti je ponechán svému osudu. Bratrsvo ho však šťastnou náhodou nalezne a jediný způsob, jak jej přivést zpátky k životu se zdá být Marissina láska, ale není jisté, zda ho dokáže zachránit. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Romány , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover Revealed , 2007

Thalin
dnes 3 z 5

Tenhle díl mi nikdy moc k srdci nepřirostl. Butch je docela fajn, ale z celé party bratrstva a všech kolem mi vždycky seděl nejméně. Takový ten typická drsňák, kterého definuje hlavně ta nálepka drsňáka. Marissa se sice z té otravné fňukny trošku vyloupla a vzchopila se, ale taky mě nikdy moc nebavila a to ani když jsem sérii četla znovu.

Artep071
28.03.2024 3 z 5

Butch je super a děsně fajn týpek, jeho Marrisa uf no tak ta se mi tady v tomto díle nijak zvlášť nelíbila.

Laf
13.10.2023 4 z 5

Velmi zajímavý díl se skvělými zápletkami. Docela nečekaně se to vyvinulo. Jednotlivé díly jsou pořád lepší a lepší. Za přečtení to stojí.

miruska1
13.05.2023 5 z 5

Je todíl od dílů lepší a lepší. Myslela jsem, že příběh Butche nebude moc zajímavý. Byla jsem mile překvapená. Zatím to byl nejlepší díl. Těším se na pokračování.....

Ailee
09.05.2023 4 z 5

Za ten konec přidávám hvězdičku navíc. Na to,navíc se v knize moc nic dějově neděje, je dlouhá. Já vím, je to romance, takže vztahy jsou očekávané, ale Wardový vzorec "on chce ji, ona chce jeho, oba si myslí, že ten druhý ho nechce" už začíná být unavný. Když vás romantika v romantickém románu štve, je něco špatně.

zp87
30.08.2022 5 z 5

Butche, poldu, člověka mezi upíry, jsem měla ráda od začátku. Teda hned po Zsadistovi a Rhageovi, ale není nutné je seřazovat, brala bych kteréhokoli z nich. A tímto dílem se pro mě uzavírá top čtverka Bratrstva. Wratha beru tak trochu jako krále, tak ok, respekt... Ale Phury a Vishous jsou vyloženě zvláštní týpci, takže čekám trochu sešup v dalším čtení.
Takže z nostalgie musím i tady dát nejvyšší hodnocení, i když i zde je hodně much.
První moucha je Marissa. Nádherná, dokonalá, úžasná, no jo, protáčím oči, ale taky připos*aná ve své poslušnosti a svázanosti glymerou (aristokratickou společností). Butch ji zbožňuje a ona dělá takové cavyky, boha jeho...
Další mouchy - délka, obsáhlost a překombinovanost.
Kdybych nebyla z Bratrstva tak mimo, asi bych těch 519 stran nedala. Autorka to zbytečně natahuje, teda hlavně některé scény. Naopak jiných scén bych si dala klidně víc - např.
dvakrát jsem si přečetla vpašovanou scénu s Bellou a Zsadistem, škoda, že nebyla i nějaká podobná i s Rhagem a Mary.

uzivatel0983
23.06.2022 4 z 5

Nemam co dodat úplně úžasný hned jdu zase na další díl:)

Ewe291
21.06.2022 3 z 5

Tak bolo to ..... Zaujimave, ale slabe. Na Butcha som bola zvedava ale nedozvedela som s dokopy nic, Marrisa bola taka husicka, ktora neprisla na to co robi zle,kym jej to niekto nevysvetlil, ostatny sa tam objavili tiez ale nieco tomu chybalo

VonDracek
13.06.2022 4 z 5

Konečně očekávaný díl věnovaný Butchovi, u kterého bylo od prvního dílu jasné, že bude mít zajímavý vývoj.
Obecně bych řekla, že to bylo hodně povedené, našlapané napětím opravdu od začátku, až jsem to nečekala! Butchův humor a mluva mě fakt baví, díky za tohle zpestření.
(Spoilery) Hlavní osud hrdiny se dal předpokládat již od začátku (nakonec si to tak stejně všichni přejeme), ale události a vztahy okolo byly fakt drsné. Poněkud mi vadil opravdu hodně rozporuplný vztah s Marrisou, stále opakující se rozchody dvojice jsem moc nechápala. Trochu mi nestačily informace o Butchově rodině, nějak se to na závěr příliš zjednodušilo.
Konečně se dozvídáme něco víc o Omegovi! Zajímavý zvrat v chování pana X také překvapil, ale časově bych to u něj neočekávala (od první knihy to není ani rok). Zvláštní, jak se teda někteří bezduší začnou podivně vymykat, i když jsou "bez duše".
Další osudy postav jsou bezva, jsem ráda, že tu jsou. Pomalu poznáváme Rehva. John tu byl jen hodně okrajově, ale je jasné, že se něco blíží. A jak už víme, postava, které je nám nevíc líto, brzo přijde na řadu, takže Vishous bude extra zajímavý, to je celkem jisté ;)

LilluLong
26.03.2022 4 z 5

Super, další diel prečítaný , autorke fantázia nechýba,som zvedavá ci v dalších častiach bude gradovať :) za mna 4*

moma08
12.01.2022 4 z 5

Bylo to dobré, mělo to šťávu, zasmála jsem se a Butche jsem si oblíbila. I když na 5 hvězdiček
to nemělo, tak hurá na další díl..

moudivlacek
10.10.2021 5 z 5

Začínám být správný závislák na této povedené řadě o upírech a bezduchých.
Na díl s Butchem jsem se moc těšila a jsem velmi spokojená. Butch je svérázný bývalý policista, který ovšem musí být tak trochu stranou "práce" Bratrstva. Často myslí na svou nenaplněnou lásku upíří aristokratku Marissu.
Jenže nechtě spadne do spárů bezduchých a hlavně do rukou Omegy. A jeho život nabere úplně jiný směr, a to po všech stránkách.
Ani nevím jak a byla jsem na konci příběhu. A tak teď zas toužím... no přece po dalším dílu.

Smiley96
22.09.2021 5 z 5

Malinko slabší než předchozí díly, ale byla to zase jízda, co si budem povídat. Butch překvapil, velmi překvapil. Části s bezduchými občas úplně přeskakuju, ty mě prostě nebaví. Vishous mi trhá srdce, je mi ho prostě líto. Nic naplat, vrhám se do dalšího dílu.

Heri76
26.08.2021 3 z 5

Drsňák Butch dostal také své místo na výsluní, jak se dalo po jeho prvním setkání s Marissou očekávat. A konal se happyend. Příběh ok, sexuálních scén tak akorát, ale nějak to nedosáhlo stejné úrovně jako předchozí dva díly. Zsadist a Rhage jsou prostě best. Zajímavý je vztah mezi Butchem a Vishousem, nevím přesně, co si o něm myslet. Zejména ze strany Vishouse, takže jsem zvědavá na další díl. Nebožačka Marissa mi lezla na začátku dost krkem, nicméně s vzmužila a postavila se svému osudu celkem se ctí. Bezduší mě opět nebavili.

havrmoni
22.07.2021 5 z 5

Po roce jsem se dala znovu do čtení a rovnou vše od této autorky. A jak si tak člověk zvykne na její styl psaní, tak si i víc vychutnává tuto sérii. Baví mě to víc než poprvé. Bohužel Marisse nepříjdu na chuť asi nikdy:)) A musím souhlasit s Sisis 1999 , klidně bych ho viděla jako pár s Vichousem.

CiaKawlone
18.07.2021 5 z 5

Tuhle sérii jsem si prostě zamilovala. Je krásně plná zvratů, lásky, sexu a napětí. Čte se to samo. Tento díl přesně ukazuje, jak je ve vztazích důležitá komunikace. Už se vrhám na další díl.

petraj30
02.07.2021 5 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíc. Butch si to svoje štěstí opravdu zasloužil a čekal na něj tak dlouho. Sice mi nějakou dobu trvalo, než jsem úplně překousla chování Marissy, ale stále pořád ve mě hlodá ten červíček pochybností, jestli opravdu patří k sobě. Dle knihy zřejmě ano, ale můj závěr je trochu jiný. Podle mně bylo Marisse všechno naservírováno na stříbrném podnose a ona nemusela ani hnout prstem. Vůbec nebojovala, jen se vezla.
Ale Butche jsem měla moc ráda od prvního dílu a strašně jsem se těšila na tento díl a jemu to všechno obzvláště přeju. Ale tohle je jen názor. Moc se těším na další díl.

NikolaSkop
23.06.2021 5 z 5

Pribeh Butche me moc bavil! Hrozne me zajimalo co je vlastne cas! A jsem vazne velmi zvedava, jak to snim bude v dalsich dilech pokracovat.. Jinak tahle serie me uplne pohltila!! Hned jdu cist dalsi dil! :)

Sisis1999
15.06.2021 5 z 5

Přijmout poldu jako milence bych nikdy nezvládla --- jeho tvrdohlavost a občasná zabedněnost by mě časem přivedla do hrobu. Proto Butche vnímám od začátku jako velmi blízkého přítele, který by za své blízké položil život i duši, (což ostatně také udělal). Z celého bratrstva jsem zatím nepoznala nikoho, kdo by si svůj osud zasloužil víc, než-li on. A přeji mu z něj každý nejmenší detail. I když uznávám, že svázání s Marissou mi nevoní. Nenechte se mýlit, mám ji ráda a bavilo mě ji sledovat. Jejího bratra bych uškrtila už před staletími, o glymeře se raději ani nezmiňuji. Než-li být součástí toho nanicovatého světa, to bych raději snědla vlastní diamantový náhrdelník. Nehledě na to, že odvržení a vztah s Wrathem přečkala úžasně, (přesto, že měla dlouho mysl, jako dvanáctileté děvčátko). A přesto, nesedí mi k sobě. V mojí hlavě je totiž dávno svázán s Vishusem. Dynamika mezi ním a poldou je ve všech směrech mnohem silnější a opravdovější, než cokoliv, co mají s Marissou. Zábavný díl, u kterého mi krvácelo srdce a autorku jsem chtěla praštit knížkou po hlavě, že dokázala kousnout do šťavnatého jablka, a pak nám s klidným svědomím naservírovat pouhou křížalu. Moc se těším na další díl..

Karoli282
13.04.2021 5 z 5

Tenhle díl se příjemně četl. Přátelství Vishouse s Butchem mě bavilo, už se těším na další díl. Všem doporučuji.

upíři erotika

J. R. Ward (p)