Milenec z věčnosti

Milenec z věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36060/bmid_milenec-z-vecnosti-Brj-36060.jpg 5 1050 111

Bratrstvo černé dýky série

Autorka se vrací do stínů Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů bratrstva. Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnenasytnější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. O to větší starost chová o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou v jeho péči, o níž ví, že je k němu přitahována stejně intenzivně, jako on k ní. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover Eternal , 2006

Artep071
28.03.2024 3 z 5

xi xi no tak to byl trošku úlet ale oba jsou sympatičtí a četlo se to velmi lehce.

Lussy239
27.06.2023 4 z 5

Tento díl byl o něco zajímavější, možná i díky drakovy, který byl součástí Rhaga a děj byl tak umocněnější. Co se týká zápletky v souvislosti s bezduchými, to bylo naopak zase trochu sušší. V celku to ale bylo fajn čtení na večery a zase bližší poznání dalších hrdinů této série.
Je to příjemná oddechovka.

miruska1
01.05.2023 5 z 5

Líbilo se mi to víc než první díl. Prostě super, těším se na další díly.....

zp87
26.08.2022 5 z 5

Rhage je miláček. A tento díl je díky drakovi fantasy na druhou.
V době, kdy byly knihy vydány a kdy jsem je četla poprvé, to bylo pro mě něco neuvěřitelného. Nejlepší knížky ever...
Dnes už mám v tomto druhu literatury něco načteno, takže už bych neřekla, že nic lepšího není, ale pořád u scén s válečníky a jejich shellan učurávám. Teda za mě jsou nejlepší první 4 díly.
Fantasy, romantika, erotika, pokud tuto kombinaci máte rádi, Bratrstvo vás potěší.
A scény s Bezduchými stačí proletět. Těmi mě autorka vždycky štvala, že jim dává tolik prostoru.

Ewe291
20.06.2022 5 z 5

Toto bola bomba, stretnete sa so vsetkymi ale Rhage a jeho "potvora" bola pecka, clovek sa do neho zamiluje ani nevie ako, takze ano za mna dobre. Aj Mary mi sadla v pohode ....

uzivatel0983
15.06.2022 5 z 5

Úplně úžasné hned jdu na další díl:)

VonDracek
16.05.2022 4 z 5

Tak shodnu se asi s většinou, že druhý díl byl o kousek lepší než první. Myslím, že je to lepší než naopak!
Mě osobně se líbí, že se celkem dost dobře seznámíme s oběma hlavními postavami a jejich myšlenkami (někdy se totiž seznámíme jen s jednou). Někomu tu nesedne tok myšlenek Mary (a možná ženských postav obecně), ale mě to tak nějak přijde docela realistické, občas i vtipné. Ano, také jsem si říkala, že v jejím stavu má nějak moc energie, ale tak je to fantasy ne? :P Rhage je super, myslím, že spojení s dráčkem to celkem dost pěkně opepřuje a jeho užvaněnost tomu taky napomáhá.
Taky mě baví seznamování s dalšími postavami bratrů, kupodivu tu máme celkem dostatečně různorodé charaktery, což jsem jedině ráda. Kéž se jednou dostane na chudáka Butche, trochu mě mrzí, že se zatím zazdilo jeho zapadání do party.
Linka bezduchých byla docela dost zestručněna, což je fajn, na druhou stranu to opravdu působí až jako zbytečně. Zajímalo by mě, jestli v budoucnu nepřijde někdo, kdo přejde na stranu kladných hrdinů, mohlo by být zajímavé... Zatím jsou to všichni opravdu poctivě hnusní záporáci a tak člověku není líto, když umírají (až se začínám divit, jak tu abecedu stíhají doplňovat?).
Zakončení celkem dost poctivé, čtenář se myslím docela dost dokáže vcítit a byl to docela masakr vývoj. Nakonec pro mě až trošku moc jednoduše vyřešená zápletka (po tom všem trápení). A že něco zůstalo do pokračování mi vůbec nevadí!
Každopádně mě to prostě baví, baví mě hlavně děj, jsem zvyklá prodírat se myšlenkami postav a o vzrušení tu také není nouze. ;)

denikknihovnice
08.04.2022 3 z 5

Rozhodně musím uznat, že druhý díl Bratrstva je o něco lepší než první. Rhage a jeho příšerka jsou velice zajímavou proměnnou, příběh už není tak zmatený a ty nudné části s Bezduchými se dají přežít. Bohužel jak jsem si zpočátku Rhagův vztah s Mary zamilovala, od jisté události, kdy byl (jen podle svého názoru) Rhage nucen udělat Mary něco dost hnusného, jsem si k nim už do konce knihy nedokázala najít cestu a ano, ačkoliv byl jejich příběh poutavý a dojemný, tohle je snad poprvé, kdy mi erotika v knize byla nepříjemná, a to je škoda.

LilluLong
23.03.2022 4 z 5

Och, nečakala som ze az tak úzko sa diely v sérii budu prelínať, takze mam pred sebou x časti, :) za mna tato časť ma 4*

moma08
10.01.2022 5 z 5

Tak to bylo něco. Moc krásný příběh, děj plynul a bylo to místy i zábavné, pro mě určitě lepší než první díl. Asi jsem objevila Ameriku, protože se těším na další díly, jak je to dobrá oddechovka. Nic náročného na čtení a to se někdy hodí.

Ailee
16.10.2021 3 z 5

Četlo se to rychle a svižně, stránky utíkaly raz dva. Ale moc jsem nevěřila té chemii mezi Hollywoodem a Marry. A Zsadist? Uh... no ten se zatím nepovedl. Autorka si snad do dalších dílů rozmyslí, jaký vlastně je.

vladka16
10.09.2021 5 z 5

Určitě se to musí brát jako oddechové čtení. Nehledám v tom nějaké velké myšlenky, nabízí se mi jen příjemná , napínavá i lechtivá zábava. Přiznám se že švindluju, když je to o bezduchých, to spíš tak přelítnu a zase rychle do hlavního děje. Za mě spokojenost a těším se na další pokračování.

Heri76
26.08.2021 4 z 5

Rhage a Mary mě bavili víc než Wrath a Beth. Z hezouna, který se dostane pod každou sukni, se stává nenapravitelný romantik a chuděra Mary nechápe, proč si vybral jí. Ale byly tam scény, které mě vysloveně bavily a nenechaly mne chladnou. Sexu tak akorát. Příběh slušnej. Nicméně opět mne nebavily scény s bezduchými a opět jsem je značně zkracovala. Zsadist se mi fakt líbí a těším se na jeho příběh. Ale tak za snahu 5 hvězd, že mě to nenudilo a tak nějak díky tomu, že jsem nečekala víc, i uspokojilo.

CiaKawlone
30.06.2021 5 z 5

Druhý díl mě bavil stejně jako první. Strašně mi vyhovuje, že autorka nepíše tak, že je všechno perfektní. Na konci jsem uronila i pár slz. Příběh má pěkné obrátky. Doporučuji.

moudivlacek
16.06.2021 5 z 5

Na příběh Rhage jsem se moc těšila, a také si ho pořádně vychutnala. Byl podle mne lepší než první díl. Rhage je jeden z nejobávanějších protivníků a proti němu se postaví Mary, která díky nemoci má být ta slabá, poddajná. A světe div se, Mary se dokáže vzepřít tam, kde jiní berou nohy na ramena, neodsuzuje, ale chápe a cítí s druhými. Rhage poznává, že vůbec nezáleží "na vzhledu", ani na rozdílech, záleží jen na tom, být s ženou, kterou miluje a kterou hodlá chránit i za cenu svého života. Sice motiv láska a hrdinství není nic nového v knihách, přesto i tak jsem ráda, že se o nich píše. Pohladí to duši a pomůže snít a myslet pozitivně. Těším se na další díl.

NikolaSkop
09.06.2021 5 z 5

Tento dil me bavil o trochu vic nez ten prvni! Juhu uz se tesim na dalsi dil, tentokrat se Zsadistem. :) A vzhledem k tomu ze ma cela serie celkem dost dilu, tak sem vyslovene nadcena ze mam zas na par tydnu co cist. :)

Sisis1999
04.06.2021 4 z 5

Příběh Rhage a Mary je úplně jiný, než příběh upířího krále. Musím uznat, že jejich milostná přetahovaná mě bavila o trošku víc, než první díl. Myslím, že Rhage bude jeden z mých nejoblíbenějších bratrů --- jednoduše je ten, kterého bych chtěla mít stále nablízku, ovšem na druhou stranu netuším, jestli bych ho kdy vydýchala jako milence. Mary se k němu dobře hodila, i když její neustálé shazování se mi občas lezlo pěkně na nervy. Jakmile se ale otřepala a našla v sobě pevný bod, začala jsem jí fandit. Když je potom konečně setkala s drakem, měla jsem jasno. Tihle dva prostě patří k sobě. Za mě čtení lepší, než první díl a nemůžu se dočkat Zsadista..

petraj30
04.06.2021 5 z 5

Tento díl mě úplně dostal. Bylo to romantické, krásné a tak dojemné, že mám slzy na krajíčku ještě teď.
Jen mi to přijde v některých pasážích zbytečně moc dlouhé. Něco bych vyškrtala a naopak bych se některým částem věnovala více. Bohužel ty vedlejší dějové linky mě vůbec nebaví. Raději se plně zaměřuji na Bratrstvo. Taky mi trochu vadilo, že to zůstalo neukončené. Vím, že to má souvislost s dalším dílem, jen bych zápletku s dalším párem dala až do další knihy.
Spíš bych se zaměřila na Butche. V prvním díle bylo něco málo naznačeno a tady...Já vím, já vím, všechno postupně.
Ano, hodně jsem to zkritizovala, ale i přesto se mi to moc líbilo:-)

Karoli282
02.04.2021 5 z 5

Tenhle díl patří k mých nejoblíbenějším. Rhage je úžasný a jeho vztah s Mary mě opravdu bavil. Pasáže s bezduchými ale přeskakuji.
Líbily se mi i scény se Zsadistem a Bellou a díky nim se těším na následující díl.

petraLI
21.01.2021 5 z 5

Rhage sice nepatří zrovna k mým oblíbencům, přesto kniha byla perfektně napsána a noc se mi líbila.

upíři erotika horory

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenec z věčnosti je v

Přečtených1 707x