Milenec z věčnosti

Milenec z věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36060/bmid_milenec-z-vecnosti-Brj-36060.jpg 5 1050 111

Bratrstvo černé dýky série

Autorka se vrací do stínů Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů bratrstva. Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnenasytnější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. O to větší starost chová o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou v jeho péči, o níž ví, že je k němu přitahována stejně intenzivně, jako on k ní. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Eternal , 2006

Terisha
13.03.2015 4 z 5

První i druhý díl se mi líbil, ale pasáže s bezduchými přeskakuji. Jsou tak trochu o ničem.

Rivenwx92
15.01.2015 5 z 5

Pro mě nejlepší příběh série, Hollywood má prostě něco navíc, asi kouzlo...nebo prokletí ;)

Alexandra123
11.01.2015 4 z 5

Příjemné čtení,napínavý příběh,už se těším na další díl :-)

Maji
25.11.2014 5 z 5

Toto je moja najobľúbenejšia kniha z celej série.

Narissa
25.11.2014 2 z 5

Začátek byl vážně skvělý! Výborně jsem se bavila u vtipků i absurdních situací. Pak je to dost předvídatelné atd.... ale co by člověk od takovéhle knihy chtěl, že? :-)

Karolína18
19.10.2014 5 z 5

Nemám slov. Dokonale propojené všechny vlastnosti, které by měla mít knížka, již si oblíbím. Akce, napětí, erotika a ke konci se mi chtělo i brečet. Ihned jdu číst dál. Prostě potřebuji zjistit, jak bude příběh Bratrstva černé dýky pokračovat. Bohužel části o bezduchých mi stále nic neříkají a spíš je přeskakuji.

Evaevelína
13.09.2014 3 z 5

asi 60 stránek do konce mě nebralo.

angelbooks
11.08.2014 5 z 5

Čím dál lepší čtení série :D mám za sebou sice jen dva díly této série, ale i tak už jsem si je stihla oblíbit :D ne, vyloženě zamilovat.
Rhage a Mary jsem si zamilovala stejně jako Wratha a Beth.
Myslím, že jsem si i oblíbila toho "draka" co má Rhage v sobě :)
Nevím co dodat, je to úžasná kniha u které jsem prostě nedokázala najít žádnou chybu.
Vřele doporučuju :)

Lorrainee
25.06.2014 5 z 5

Slaďounké románky vážně nejsou můj šálek kávy a četla jsem to vyloženě jen kvůli upírům a zajímavému protivníkovi kterým naštěstí nejsou vlkodlaci. Dík za rozbití klišé.
Ovšem ve chvíli kdy Mary vyběhla za Rhagem z Belliina domu jsem u knížky slzela a doufala v duhu a poníky a jednorožce na konci.
Skvěle napsaná postava Mary mě chytla a já jen doufala že to bude pro ni sladké a romantické...
Nechci nic vyzradit takze se radsi utnu a jen jen doporučuji.

Julinka679
13.06.2014 5 z 5

Jak to tak vypadá, tak autorka píše čím dál lépe. Tento díl se mi zdá lepší než ten předcházejí a věřím, že ty další budou zase o několik stupínků výše :-)
I když jsem si zamilovala Wratha a jeho Beth, Tohrmenta a jeho Welsii, tak se mi zatím vztah Rhaga a Mary zdá opravdu až pohádkový :-) tento pár je mi zatím asi nejsympatičtější :-) jen mě mrzí, že ke konci se už nepsalo nic o Johnovi :-/ :-)

ElisR1
13.04.2014 4 z 5

Rhage je moje druhá nejoblíbenější postava, proto jsem byla na tento díl zvědavá a rozhodně nezklamal. Kniha byla odpočinková a celkově se dobře četla. Jediné, co jsem měla chuť přeskakovat byly části z pohledu pana O.

zoja
01.03.2014 4 z 5

Pěkné pokračování série. Hvězdičku strhávám za to, že si ti dva na rovinu neřekli, v čem je problém. Ale jinak pěkné :-)

muchomurka
09.02.2014 4 z 5

Stejně jako první díl jsem tento přečetla jedním dechem. První díl byl super, druhý (tento) oproti němu jiný, a proto doufám, že tohle není začátek "šablony" pro ostatní díly, že každý bude trochu jiný, napínavý.
Stejně jako u prvního dílu mě i tady rozčilovaly pasáže bezduchých. A co mě teda fakt štvalo, jak může být Stvořitelka taková mrcha? Stvořila je a chce snad, aby přežili a byli silní atd., ne? Ale místo toho je pěkně podlá, vymýšlí si kruté tresty, které spíš její "ovečky" oslabí, a když jsem na konci četla, co po Rhagovi chce výměnou za život Mary, tak jsem myslela, že špatně vidím. Vždyť je téměř tak hnusná jako Omega, jen jiným způsobem. Proč jim nenechá trochu svobody a nedá jim lásku a podporu? Doufám, že tohle se zlepší, jinak se už nemůžu dočkat dalších dílů :-)

Samira
25.01.2014 5 z 5

I já jsem se od druhého dílu stala na serii závislou, jinak to ani nejde. Příběh Rhage a Mary je můj oblíbený, moc jsem se na něj těšila a ani v nejmenším mě nezklamal.

Doporučuji!

vaili
22.01.2014 5 z 5

Toto je prostě nenáročná skvělá četba..ale bezduché části trochu víc pokulhávají .)

snilek.holka
25.12.2013 3 z 5

Tento díl byl už o dost lepší...vypadá to , že budu mít pravdu a autorka se opravdu začne z dokonalovat..uvidíme.

Canney
10.10.2013 4 z 5

Druhý díl Bratrstva je o stupínek lepší než první díl. A naštěstí pohled pana X se změnil na pohled pana O (za chvíli tam budou mít celou abecedu), který byl o něco záživnější.
Můj problém u této knížky je, že si nějak nedokážu představit chlapa, na kterého by se holky lepily tak moc jako na Rhage. Tak to je ale jen takový detail :D
Zatím to vypadá, že tato série bude mít od všeho trochu - napětí, romantika, akce, erotika ani pořádná rvačka tu nechybí.

ewisek22
29.08.2013 5 z 5

Tak u druhého dílu už mi nechybělo vůbec nic:)) Dávám plný počet a stávám se závislou na sérii Bratrstvo černé dýky:))

NikinkaFantasy
30.06.2013 5 z 5

Tento díl se mi líbil snad nejvíc. A příjemně mě překvapil konec, když jsem myslela, že všechno špatně dopadne a nakonec to nedopadlo nijak tragicky. Prostě úžasné čtení. :-)

Thanyss
19.06.2013 4 z 5

Lepší než první díl, i když jsou si knihy v lecčems podobné, tahle mi přišla záživnější a akčnější.

upíři erotika horory

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenec z věčnosti je v

Přečtených1 707x