Milenec z temnot

Milenec z temnot https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34605/bmid_milenec-z-temnot-FFL-34605.jpg 4 1237 179

Bratrstvo černé dýky série

Úvodní román slavného cyklu představuje tajné bratrstvo šesti upírských bojovníků, ochránců svého rodu. Ti ve skrytu noci vedou nekonečnou a neúprosnou válku se svými odvěkými nepřáteli o svá území v Caldwellu. Nejkrvežíznivějším z nich je vůdce bratrstva, Wrath, který touží odplatit dávnou vraždu svých rodičů. Avšak když jeden z jeho nejstatečnějších bojovníků padne a zanechá po sobě nevlastní dceru, musí za ni Wrath převzít zodpovědnost. Zavede ji do světa neživých, o němž dosud neměla tušení, do světa smyslnosti, o níž se ji nesnilo ani v nejdivočejších snech. Dvoumetrová Wrathova postava zahalená v kůži ztělesňuje čirý děs. Dlouhé černé vlasy spadající doprostřed čela, oči, jež nikdy nikdo nespatřil, ukryté pod tmavými brýlemi. Ramena dvakrát širší, než má většina mužů.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Dark Lover , 2005

TomuVer
05.10.2019 5 z 5

Táto kniha mi otvorila dvere do sveta,ktorý je jednoducho fantastický. Rýchly spád, skvelé tempo a žiadne zbytočné nedorozumenia,hádky,čo dáva tejto knihe obrovské +. Wardova to skvelé rozbehla.

Hospodyňka
18.09.2019 3 z 5

Být hlavou klanu, či králem, nebo vůdcem není lehké. Tak hlavnímu hrdinovi prostě tu jeho lehkou suchopárnost až zkostnatělost odpouštím. Ale v dalších dílech se mi tak nějak více zalíbili on i Beth. A všichni musí mít nějakého svého "taťku s mamkou" prostě autoritu, byť jsou to upíři :-)

MíšaS.
06.09.2019 2 z 5

Asi jsem měla velké očekávání vzhledem k hodnocení.
Celé mi to přišlo takové divné. Chování postav klišovité. Děj nijaký. Erotické scény bez náboje.
Ano, čekala jsem odpočinkovou knihu, u které vypnu, ale asi i tak mám vyšší nároky.

pavla9879
09.07.2019 2 z 5

Trochu mi od samého začátku dělalo problém uvěřit, jestli je Beth normální :D Jako, poprvé vidím nějakého neznámého, nebezpečného chlapa, tak ho okamžitě pustím k sobě domů i do kalhotek? Vážně? :D
Na to, jaké má kniha hodnocení, jsem čekala víc, daleko víc. Na druhou stranu se tím jen potvrdila moje nechuť ke knihám s upíří tématikou, takže zbytek série rozhodně dočítat nebudu.

postrach
29.05.2019 4 z 5

začala jsem číst na doporučení známé.Není to ůplně šálek mého čaje.ale rozhodně to není špatně napsaná kniha.Pustím se do další ze série.

MonaLisa42
07.05.2019 4 z 5

Kniha je skvělá, dokázala mě vtáhnout do děje, postavy jsem si moc oblíbila. Líbí se mi svět, který v této knize vznikl: upíři se zvláštními schopnostmi a svou historií, jejich nepřátelé a nakonec obyčejní lidé. V knize byla akce, láska, napětí i humor...
Nejdříve jsem si myslela, že se do sebe Wrath a Beth zamilovali za velice krátkou dobu a najednou byla svatba, ale nakonec proč ne? :-D Jediné, co mě skutečně nudilo, byly části o Vyhlazovací společnosti, bylo to příliš zdlouhavé a nudné.
Rozhoduji se mezi 4-5*, ale kvůli částem o panu X musím dát pouze 4*. Ale i přesto se jedná o skutečně dobrou knihu, kterou si v budoucnu určitě znovu přečtu. Moc děkuji!!!

PetraaMatouš
05.03.2019 3 z 5

Je to dobrý námět. Nemám celou sérii a mám oblíbené díly. Dobře se to čte. Děj rychle ubíhá. Není to špatný.

jaroiva
03.02.2019 4 z 5

Nečekala bych, že se mi bude takováhle braková literatura tak líbit. Nejspíš jsem ta pravá cílová skupina, přestože jsem to o sobě vůbec netušila :)
Upíři? Román pro ženy? Zdá se, že sama sebe ještě dokážu překvapit...

Prostě mě to bavilo.

Tanya007
21.01.2019 5 z 5

Děj mě vtáhl, mám ráda tuto tématiku. Naprostá spokojenost.

denniys
23.12.2018 3 z 5

Buď jsem očekávala přehnaně moc a nebo prostě tato kniha není zase takový zázrak..za mě se jedná o těžký průměr, neříkám, že to není zajímavý příběh, místy poměrně peprný, ale mám opět pocit, že všechno už někde bylo - klasicky krásná křehká hrdinka, z níž se vyloupne silná osoba, po níž touží všichni hrdinové mužského rodu, ale ona si vybere toho nejlepšího - svýho "Edwarda Cullena", klasicky jí jde o život a klasicky dobro a láska zvítězí..konec slibuje, že další díl buď bude super a nebo totální paskvil..takže zhluboka nadechnout a ponořit se do dvojky..jo a musím podotknout, že z bratrů se mi zdá nejzajímavější Szadist, jeho postava by se mohla slibně rozvinout a bývala bych ocenila, kdyby se Beth zamilovala do něho, příběh mohl mít větší koule

lena311
29.10.2018 5 z 5

Jednoduše - parada!!!! ????

Trina1
11.10.2018 4 z 5

Popravdě řečeno jsem čekala trošku něco jiného. Myslela jsem, že to bude víc děsivé a méně medové. Ale i přesto jsem ten příběh hltala a nemohla se odtrhnout. Každopádně mám v plánu přečíst celou sérii, i další díly mají skvělé hodnocení, tak snad mě nezklamou. Spoiler!!! Překvapilo mě, že Beth vzala proměnu celkem v klidu. Já bych řádila, vyváděla a propadala panice :-D. A to samé Butch, prostě se v klidu rozhodl, že zůstane s upíry. Marissa se před ním rozplyne, on trochu zalapá po dechu a jinak nic, jede se dál... No nevadí, uvidím, co přinesou další díly :-)

Dindi
26.07.2018 1 z 5

Nechápu, jak může mít tahle knížka tak vysoké hodnocení. Nemůžu najít nic, co by se mi na ní líbilo. Scény naprosto nereálné. Často jsem se až musela smát, jak může autorka něco takového vyplodit...

Laughtubbe
22.05.2018 5 z 5

Wrath. Upíří král, který přichází o zrak a stejně mu to v lásce nepřekáží. Je to nádherný příběh, ve kterém jsou zloduši označování jako bezduší. Jsou to slabší části příběhu, ač velmi důležité. Můžu jen doporučit. Obálka Vás možná nezaujme ale poklad je vždycky někde ukrytý, ne?

Lenka40
05.05.2018 4 z 5

Opět trochu jiným pohledem napsaná kniha o upírech.Tuto sérii jsem si chtěla přečíst už dlouho .Musím říct ,že to bylo čtivé .Jelikož jsem příznivcem knih o upírech ,tak jsem knihu přečetla docela rychle a líbila se mi .No a samozřejmě musím mít i další díly.

Veve721
28.04.2018 4 z 5

Sexy upírský válečník s gigantickými svaly a krásná poloupírka, po které touží každý chlap. Je to klišé, co si budeme nalhávat... Ale skvěle napsané klišé! Autorka svoje dílko okořenila pořádnou dávkou humoru a sarkazmu, což je jen jeden z důvodů, proč mě tolik bavilo knížku číst. J.R.Ward píše opravdu svěže a čtivě, to se jí upřít nedá. Jednoduchá romantická zápletka si nehraje na psychoanalýzu a hrdinové jsou dostatečně sympatičtí. I když mi Wrath místy připadal trochu moc změkčilý, neodrazovalo mě to od čtení a přestože mě více zaujaly jiné postavy, než ústřední dvojice, nekazilo mi to výsledný dojem z knížky. Naopak mě to navnadilo na další díly.

katchamccall
19.03.2018 2 z 5

Tak tohle fakt ne. Fantasy zbožňuju, vážně. Ale tahle kniha me tak nudila, že jsem se u každý stránky modlila, ať už je konec. Na můj vkus tam bylo málo akce a příliš mnoho "lásky". Ze vztahu Wratha s Beth se mi lepila pusa, jak to bylo přeslazený. Jediné, co mě tam zaujalo, byl Zsadist. Takže za něj dávám 2*. Pokračovat v sérii opravdu nebudu.

Fantasmagorka
16.03.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Jedno z nejlepších fantasy pro ženy. Konečně něco, co není jen pro mládež. Napsané to je suprově. Chlapi parádní a vzrůšo nechybí.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814
21.02.2018 5 z 5

Fantasy nějak nevyhledávám,ale jelikož jsem slyšela chválu na tuto spisovatelku,tak jsem se do toho pustila:) musím říct že jsem si knihu opravdu užila,byla plná napětí a spoustu krásných chlapů;)))Hlavně to mělo děj a spoustu akce,takže jsem hltala slovo od slova a už se moc těším na další díl,za mě super počtení

upíři láska erotika rodina horory bojovníci

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenec z temnot je v

Přečtených1 948x