Milenec jen můj

Milenec jen můj https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89597/bmid_milenec-jen-muj-CvA-89597.jpg 4 716 64

Bratrstvo černé dýky série

Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka. John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu. Osobní msta zavede Johna do nejzuřivějších bojů. A když se jeho spolubojovnice Xhexania ocitne v ohrožení, vkládá do jejího osvobození celé srdce. Xhex, kterou John přitahuje, však nechce podlehnout citům, protože právě ztratila milence, ale osud ukáže, je jejich spojení nevyhnutelné.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Mine , 2010

Ewiczka_areebah
15.08.2015 4 z 5

Napínavé, skvělé...TAhle kniha se mi vážně moc líbila:)

angelbooks
27.06.2015 5 z 5

O Johnovi a Xhex už jsem dlouho přemýšlela, jestli je mám/či nemám číst. Nakonec zvítězilo mám a já bych nikdy nevrátila čas strávený nad touto knihou.
Občas bych teda Xhex nejradši domluvila a ke konci bych Johna přetáhla tou knihou po hlavě :D, ale díky tomu, jak se chovali to pro mě bylo ještě lepší :).
Jediný co mi tam vadilo, byli některé chvíle s Qhuinnem. Na jeho díl se těším a zároveň netěším.

hrubik
27.02.2015 5 z 5

Na příběh Johna a Xhex jsem se hrozně těšila. A nezklamal mě ani náhodou. Pro mě to byl jeden z nejlepších dílů Bratrstva vůbec.

jitka7
21.02.2015 5 z 5

Příběh byl super, tak jako u všech dílů.... ale přestože byl díl o Johnovi, nejvíc mě zaujal Qhuinn, už se těším, až mi dorazí knížka o něm.

Karolína18
05.12.2014 5 z 5

Ačkoli se zde opět mísilo mnoho příběhů, všechny mě zaujaly. Xhex a John se k sobě vážně hodí a od začátku jsem jim to moc přála. Abych nelhala..nejvíce mě zaujaly posáže o Blayovi a Qhuinnovi. Moc se těším, že se o nich v dalším díle dozvím více. Je prostě super, jak bezprostředně dokáže autorka vyprávět i tento ne tak tradiční příběh.

mazzone
11.06.2014 4 z 5

výborné, John bol od začiatku jedna z mojich obľúbených postáv. chudák chlapec aj on si konečne zaslúži sťastie, fakt krásne napísané, prepletené navzájom

Vendulik
22.04.2014 5 z 5

Nemám slov. Jednoduše úplně úžasné. Doporučuji k přečtení.

vaili
01.04.2014 5 z 5

Stále výborné jen mě rozčiluje to střídání dějových linií člověk je napnutý jak špagát a buch zase čte pár stránek o něčem úplně jiném než ho právě zajímá :)

Samira
24.02.2014 5 z 5

Hodně napínavý díl, na který jsem se opravdu dlouho těšíla. Nezklamal v ničem. Drsný, ale to se dalo čekat. Líbilo se mi, jak se příběhy propletly dohromady, jsem upřímně zvědavá na to, kdy konečně příjde na to, že je Darius.

LiLLu
30.01.2014 5 z 5

Johnovo cesla byla hodně dlouhá, už od prvního dílu....
co napsat aby to nebyly spoilery?.. paráda jako vždy, akce s bezduchýma čím dál lepší nez v prvních dílech.
dávám si pauzu ale těším se na zbylé díly:-)

pocketka
29.12.2013 5 z 5

Na Johna jsem se těšila, příběh se mi líbil, kniha opět nezklamala. Jen mě trošku mrzelo, že si už John konečně "nevzpomněl" na to, kým doopravdy je.

Catie_
28.12.2013 5 z 5

Zrovna jsem dočetla a nevím, jestli 4 a nebo 5 :). Tato kniha se mi líbila asi více než pár předešlých dílů.

janno69
15.12.2013 5 z 5

Každý díl, je pro mě prostě úžasný. Ani tento mě nezklamal. Líbí se mi jak autorka nenásilně vplétá do děje další nové postavy, které se vzápětí objeví jako hlavní hrdinové nových dílů. A mě láká číst dál a dozvědět se jejich další zajímavé osudy.

Sydney Rose
28.08.2013 4 z 5

Dobrá. Ale očekávala jsem víc.

xxiixxi
26.07.2013 4 z 5

Díl o mých nejoblíbenějších postavách. Ale celkem mne zklamal, čekala jsem asi něco jiného. Vždy jsem si Xhex představovala jako velkou drsňačku a nájemnou vražedkyni a tady se mi jevila docela jako hysterka a hodně psychicky nevyrovnaná (vzhledem k jejímu životu se vlastně není čemu divit, ale...) a vůbec celý vývoj vztahu s Johnem se mi tady nelíbil. Poslední kapitoly mne ale zaujaly, zajímavé propojení vyprávění s Dariem, její matkou a bývalými milencem. Doufám, že se v dalších dílech dozvíme ještě víc.

Marcia
23.05.2013 4 z 5

Na Johnův příběh jsem se i těšila a nezklamal. Komplikovaný vztah Johna a Xhex - konečně si to vyříkají :-) no a s Lashem taky :-)

Terry11
22.05.2013 5 z 5

Miluju způsob, jakým se spisovatelka vyrovnává s mužskou mluvou. Navíc má nádherná originální přirovnání, velký humor a ten její upírský svět prostě funguje. To,že je tam erotika, je už jen ta pověstná třešinka.

mary.M
10.05.2013 4 z 5

Jako závěr série báječné, překvapivé úseky, které nakonec zapadly do sebe. Některé díly mi úplně nesedly, ale Johnovi jsem fandila od začátku a jsem ráda, že to takhle dopadlo.

lenča30
13.04.2013 5 z 5

Bratrstvo černé dýky.... pro mě jednoduše úžasné..:-)

ala.mihalikova
15.03.2013 5 z 5

Opet to stalo za to. Jedna z tech nejlepsich ze serie. Cetla se uzasne, bylo tam tolik pribehu, ktere nakonec do sebe zapadaly. A az do konce se nedalo uhadnout, jak to skonci. Ale konec krasny.

upíři erotika

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenec jen můj je v

Přečtených1 171x