Král

Král https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206942/bmid_kral-fFn-206942.jpg 4 531 71

Bratrstvo černé dýky série

Wrath, syn Wrathův, po staletí odmítal převzít po svém otci trůn krále upírů, ale nakonec se ho ujal - s pomocí své milované ženy Beth. I když ho koruna tíží neméně než královské povinnosti, vykonává svou funkci poctivě a zvládá i svou slepotu. Jenomže válka s Vyhlazovací společností neustává, upíří aristokracie spolu s Bandou bídáků plánuje převrat a Wrathovi nezbývá, než všechno riskovat a nebezpečím čelit. K tomu ještě čelí osobním problémům - Beth chce dítě, ale Wrath reaguje úplně jinak, než by si přála. Zvítězí spravedlnost a pravá láska? Další část románové ságy Bratrstvo černé dýky si nezadá s předchozími díly - čeká vás napětí, láska, vášeň i skvěle vykonstruovaný příběh.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The King , 2014

Mark.
01.10.2016 4 z 5

Jsem ráda, že konečně se dostává i k ostatním postavám - čili pokračování děje postav. Zatím mi to připadalo, že ostatní nijak nežijí. Ale i tak bylo mnoho postav vynecháno. Sem tam se mihl John ale jen proto, že je to Darius. Jane je jen nápomocná protože má pořád někdo nějaký zdravotní problém. Jinak žádná sláva. Wrath a Beth jsou fajn, a líbilo se mi popisování minulosti, jak se Wrath starší učil bojovat. Škoda že se nijak zvlášť o nich nepsalo.
Líbily se mi pasáže, jak se iAm stará o Beth, celkově mi ten chlapík přijde jako sympaťák. Trez, ach ty ženy, pro všechny naprosto nenapravitelný milovník. Ale Selena opět vše změní. s´Ex bude taky dobrý vykuk, doufám, že bude i v dalších dílech.
A Xcor? No, jak už víme, tady vládnou světem ženy, takže bylo jasné, že skončí v obleku :-)

Celkový dojem z knihy mám takový, že Ward píše, píše a pak už má přes limit stránek, a tak konec nahustí! No tak, proč mi to dělá, vždyť se to tak krásně čte.

Vendulik
29.08.2016 5 z 5

Perfektní pokračování Beth a jejího manžela. Příběh byl velice napínavý ale poslední pár stránek bylo nesrozumitelných a rychle následoval konec.

Fizulka71
02.08.2016 4 z 5

Další výborný díl, dozvíme se víc o Wrathovi a jeho rodičích, také o jeho strastech coby krále. Nechybí erotika, napětí a akce.

lenča30
16.06.2016 5 z 5

Já nemám slov,pro mě je Bratrstvo černé dýky naprosto super !!!

Karin_Kim55
23.05.2016 5 z 5

Dokonalost! Sice jsem jí četla o něco déle než ostatní, ale moc se mi líbila! I když se toho opět stalo ke konce až moc.
A na třináctou knížku se netěším.... Nemůžu ji nikde sehnat! Ani v knihovně, ani v na internetu v PDF... Jsem z toho zničená...! A pak ještě čekat na vydání 'Blood Kiss'! O.O

Adriana21
07.05.2016 5 z 5

Zase naprosto parádní díl. Snad nikdy mě spisovatelka svými knihami nezklame.
Už se nemůžu dočkat, až se dozvím, jak to bude dál se Solu a Assailem a také Trezem a Selenou :)

LiLLu
03.01.2016 3 z 5

stejne jako o koment níže, proste číst o problemech ve vztahu jestli dítě jo nebo ne mě fakt nebere...kdyby nebylo Soly a Asaila bývala bych Krále nečetla, vůbec jsem ho nemohla dočíst a do dálšího dílu se mi už ani nechce...

xxiixxi
19.12.2015 4 z 5

Z nějakého důvodu nemám Wratha a Beth v oblibě a to se táhne už od prvního dílu. Á navíc v tomto dílu bylo na můj vkus až moc miminkovského patosu, který mi do příběhu o vášnivých upírských zabijácích příliš nesedí, ale další dějové linie (Sola, Selena, Layla) se naštěstí slušně rozjely, takže jsem si nakonec přišla na své.

Sabin
26.08.2015 5 z 5

Opět jeden z vydařených dílů. Knihu jsem četla jedním dechem. Bratrstvo je prostě moje srdcovka. Čím dál víc se mi líbí oddělené linky různých postav - několik příběhů, z několika pohledů různých postav.

Karolína18
09.08.2015 4 z 5

Další výborná kniha z této úžasné série. Líbilo se mi propojení hned několika příběhů, ačkoli množství z nich bylo značně zdlouhavých. Například mě moc nebavilo číst pasáže s Xcorem a Laylou. Nevím, jestli mi to vadilo, protože je jakýkoli jejich vztah nepravděpodobný vzhledem k jejich postavením, nebo protože mě vážně vytáčí, že se Bastardi snažili všemožně škodit Wrathovi. Ale přiznávám, že i když se Assail také nechoval úplně čestně, byl pro mě přijatelnější.
Beth opět projevila svou bystrou hlavu a potěšila mě její a králova soudržnost. Opravdu moc se těším má další díl. Velmi mě zajímá Trezův a iAmův osud. A samozřejmě se také nemůžu dočkat až budu opět v přítomnosti Bratrů, kteří by mohli skály lámat, ale jakmile se ocitnou v blízkosti svých shellan, jsou z nich krotcí, jemní a okouzlující gentlemani. :)

Evaevelína
01.08.2015 5 z 5

Opravdu krásné, jsem zvědavá co ted budu číst?:

Ditules
07.07.2015 4 z 5

Zase mi to připomnělo tu atmosféru prvních dílů...Wrath je můj 3. nejoblíbenější bratr a jeho osudy vždycky v knížkách ráda sleduji. Přiznávám, že mám nejradši ty linky spojené s Bratrstvem a ty vedlejší linie přeskakuju....akorát příště bude Trez, tak se budu muset asi polepšit! Netrpělivě také vyhlížím Xcora a Laylu...

hrubik
03.05.2015 5 z 5

Krása, krása, krása. Tento díl byl stejně jako ty předchozí skvělý, moc jsem si ho užila, bylo to takové pěkné završení Wrathova příběhu a doufám, že se brzy dočkáme dalších dílů, které vysvětlí nedořešené zápletky.

PetraBery
11.04.2015 4 z 5

Moje oblíbená série, sestupnou tendenci dle mého nemá... Několik příběhu v knížce mi nevadilo, pokaždé jsem se těšila, že se k nim po pár dalších stránkách vrátím. Konec byl trochu uspěchaný, ale určitě si přečtu další díl.

Turquoise
01.04.2015 5 z 5

Při čtení tohoto dílu jsem se opět ani na chvilku nenudila. Vůbec mi nevadilo, že se knihou proplétalo několik příběhů. Opět mi tekly slzy radosti - a to je přesně to, co na Bratrstvu miluju! Moc dobře vím, proč je tahle série moje nejoblíbenější.
Těším se na pokračování Trez - Selena a modlím se, aby to nebyl konec mezi Marisol a Assailem. Taky jsem zvědavá, co bude dál s Laylou a Xcorem. No a iAm je můj nový drahoušek. :)

Samira
25.03.2015 4 z 5

První kniha o bratrstvu, která má trošku jinou kostru. Prolínaly se zde osudy hned několika párů současně a musím říct, že ze začátku mi to přišlo trošku na škodu. Příběhu to ubíralo na dynamice, stejně jako absence akce. Druhá polovina se mi, ale už moc líbila a nemám, co bych vytkla, snad až na opravdu nezvykle velké množství reklam na produkty, které bylo do očí. Nejvíc mě zaujal příběh Treze a Seleny, takže další díl netrpělivě vyhlížím! Doufám, že se vrátí ke klasické příběhové linii s jedním ústředním párem.

Dandulka
21.02.2015 5 z 5

Skvělé zakončení! Konec jsem probrečela!!!

Dandulka
21.02.2015 5 z 5

Skvělé zakončení! Konec jsem probrečela!!!

lacerta
14.02.2015 2 z 5

No já tedy mám pocit, že se tady píše o jiné knížce, než jsem si po dlouhém čekání v knihovně půjčila. Na to, jak moc jsem se těšila, mám jen dva komentáře- nuda a zklamání. Doufám, že příští díly budou akčnější a objeví se aspoň nějaká překvapivá zápletka.

Nelly
12.01.2015 4 z 5

Pro mne jeden z nejlepších ze série a to hlavně proto, že zde nebyly úmorné boje z Bezduchými. Líbilo se mi, že kniha není věnována především jen jedné dvojici, ale rozvíjí příběhy i dalších párů. Možná konec byl trošku moc zrychlený, ale chápu to, někdy je spisovatel tlačen do určitého počtu stran a tady je jich už i tak požehnaně.

upíři erotika

J. R. Ward (p)