Bratrstvo černé dýky – Průvodce

Nejnovější svazek série Bratrstvo černé dýky by si neměl nechat ujít žádný z fanoušků proslulých caldwellských upírů! Autorka J. R. Wardová v něm nabízí pestrou všehochuť bonusů, jaké v žádném z jejích románů nenajdete. Kromě zbrusu nové novely Otec ze života Zsadista, Belly a jejich dcerky, naleznete v Průvodci také řadu scén, které spisovatelka musela z dosud vydaných románů s těžkým srdcem vynechat, aby dodržela rozsah a zachovala sevřenost děje – to ovšem neznamená, že jsou méně poutavé než ty, které se na stránkách knih nakonec ocitly. J. R. Wardová také vybrala z prvních šesti knih série nejlepší hlášky a svoje oblíbené pasáže, které předkládá čtenářům ve zhuštěné formě. S udatnými členy Bratrstva černé dýky se můžete blíže obeznámit v jejich „osobních spisech“, ale také v dotaznících, které vlastnoručně vyplnili, a prostřednictvím interview, která poskytli autorce osobně v prostorách svého tajného sídla. A konečně – J. R. Ward, autorka světových bestsellerů, nechá čtenáře nahlédnout do své kuchyně: nesobecky se s nimi podělí o návod, jak napsat knihu a jak ji dostat na trh – a prozradí také některé specifické detaily, které pomáhají při psaní jí osobně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93372/bratrstvo-cerne-dyky-pruvodce-93372.jpg 4.1248

Bratrstvo černé dýky

Literatura světová, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Baronet

An Insider's Guide, 2008

Kniha Bratrstvo černé dýky – Průvodce

misak94
16.07.2018

Novela byla skvělá, rozhovory byly také výborné ale i tak to bylo docela náročné čtení. Nejtěžší byly části, kde autorka popisuje tvorbu jednotlivých dílů. Čím jsem zklamaná, je "rozhovor" s Vishousem....mám ho moc ráda a nevidím ho tak nepřístupného jak ho autorka popsala. Každopádně hlavně díky novele Otec určitě patří do sbírky každého milovníka série.

nai.ivka
08.01.2018

Už jsem četla první díl, tak jsem zas moc netápala.

Kakatja
08.11.2017

4* dávám kvůli dotazníku od Vishousovi, který vyplňoval Rhage ... Jsem se pobavila jinak by to bylo za 3*

kacaaba
11.07.2017

Tak úvodní povídka otec byla úžasná, také se mi líbili povídky, které se nevešli do knih, ale to Interview mi přišlo až schizofrenní. Ani příspěvky autorky mě nebavili. Jestli se k této knize někdy vrátím, tak jen na ty povídky.

cukrovka
26.03.2017

Povídka Otec mě nadchla. Bylo jasné, že Zsadist bude mít s rodičovství problém a autorka nám to zde ukázala. Zbytek knihy mě moc nezaujal.

Lee7
02.01.2017

Díky novele a za připomenutí vtipných scén super po čtení.

Mark.
01.10.2016

Hodnotila bych podstatně hůř, ale povídka otec stála opravdu zato. Přečteno jedním dechem, napsáno naprosto skvěle. Pro velký úspěch si to někdy přečtu znova :-)
Rozhovory s bratry mi přišly naprosto divné. Nevím jak jinak se k tomu vyjádřit. Ale za to časová osa mne velmi zaujala. Bylo by fajn, kdyby to sem tam bylo vloženo do závěru ostatních knih.
Hlášky a v típky byly mnohdy vytrženy z kontextu a u některých mi vadilo, že nebylo napsáno mezi kým to probíhalo. Je to už dávno co jsem začala číst danou sérii. Někdy se mi vybavil celý úsek knihy nebo probíhající zápletka a to bylo fajn.

kumibo
07.06.2016

Úžasná knížka, povídka Otec je úplně dokonalá. Mohu jen vřele doporučit.

upíři erotika

J. R. Ward (p)